FORGE ΠΟΝΤΟΙ.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31325
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31325

Guest
Παρακαλώ ελέγξτε τι γίνετε.
Επιχείρησα 3 φορές να χρησιμοποιήσω τις 10 FORCE πόντους είχα 4 δεκάδες και δυστυχώς δεν μου τους έδωσε ενώ αφαίρεσε τις δεκάδες από την απογραφή. Ελέγξτε το δεν υπήρχε αυτό το πρόβλημα. Από τότε που μπήκαν τα άστρα μάλλον προέκυψε αυτό.Την πρώτη φορά νόμιζα ότι δεν είδα καλά , ξαναδοκίμασα άλλες 2 και το ίδιο πρόβλημα...
Ζητάω να το ελέγξετε άμεσα και να μου επιστραφούν οι πόντοι.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Παρακαλώ ελέγξτε τι γίνετε.
Επιχείρησα 3 φορές να χρησιμοποιήσω τις 10 FORCE πόντους είχα 4 δεκάδες και δυστυχώς δεν μου τους έδωσε ενώ αφαίρεσε τις δεκάδες από την απογραφή. Ελέγξτε το δεν υπήρχε αυτό το πρόβλημα. Από τότε που μπήκαν τα άστρα μάλλον προέκυψε αυτό.Την πρώτη φορά νόμιζα ότι δεν είδα καλά , ξαναδοκίμασα άλλες 2 και το ίδιο πρόβλημα...
Ζητάω να το ελέγξετε άμεσα και να μου επιστραφούν οι πόντοι.
Καλησπερα σε ΜΚ θελατε να τους χρησιμοποιησετε?
εαν ναι τοτε μηπως προστεθηκαν εκει αυτοματα ?
εαν οχι τοτε στειλτε μνμ στην διαχειριση/υποστηριξη
http://prntscr.com/de6paa
 

DeletedUser31325

Guest
NAI OK εμφανίστηκαν τώρα . ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΛΥΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ.
 

DeletedUser31325

Guest
NAI OK εμφανίστηκαν τώρα . ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΛΥΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ.
Τελικά το πρόβλημα συνεχίζετε πάλι δεν μου πίστωσε 2 τους πόντους.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΕ ΚΑΙ ΑΦΑΙΡΟΥΝΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΓΡΑΦΗ.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Σας έχουμε απαντήσει στην αίτηση που κάνατε.
Δεν φαίνεται να υπάρχει κάποιο πρόβλημα.
 

DeletedUser31339

Guest
και εμενα το ιδιο εγινε!!!!
ειχε κολλησει 2-3 φορες αλλα μετα εμφανιστηκαν! λεω μαλλον η συνδεση??... τωρα μου τα αφαιρεσε απο την απογραφη και δεν εμφανιζοντε πουθενα! για να μην εγινε μονο σε εμενα καποιο προβλημα υπαρχει οποτε να το δειτε αμεσα!
ευχαριστω!
 

DeletedUser31339

Guest
εμφανιστηκαν... ελπιζω να το φτιαξετε!!!
 

DeletedUser28782

Guest
Το γράφω εδώ γιατί είναι σχετικό το πρόβλημα. Μάλλον προέκυψε από την τελευταία αναβάθμιση.
Πριν μισή ώρα μάζεψα 2 luau και 1 εργαστήρι τρελού επιστήμονα(1 πόντο στο καθένα μετά από 8ωρη παραγωγή) δεν εμφανίστηκε κανένας στην μπάρα. Έκανα 3-4 ανανεώσεις και δεν άλλαξε τίποτα, πουθενά οι πόντοι.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
παρακαλώ χρησιμοποιείτε το κέντρο υποστήριξης για να μπορούμε να κάνουμε έλεγχο.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα
Προσπαθησα να δω τι δεν παει καλα με τους ΦΟΕ ποντους και με τον χρονο που αφαιρουνται απο την μπαρα
Εχω την εντυπωση πως οντως υπαρχει ενα ''σφαλμα'' ?(δεν ξερω πως να το περιγραψω)
Και το οποιον ομως δεν εμφανιζεται μονιμα
Οταν παει καποιος να τοποθετησει ποντους σε ενα μκ
και η μπαρα των ποντων του εχει περισσοτερους φοε ποντους απο αυτους που σκοπευει να βαλει
παρατηρησα οτι για καποιο αγνωστο λογο
-''η το συστημα? συνεχιζει να βαζει ποντους για 1-2'' ακομη και περαν του αριθμου που σταματαει ο παιχτης Ομως ορατα απο την μπαρα τους αφαιρει με χρονοκαθυστερη περιπου 2''

-'η τους αφαιρει με χρονοκαθυστερη αρκετη ( και ουτε το μκ δεν δειχνει να εχουν προστεθει) οταν ο παικτης τους τοποθετει
ο παιχτης θεωρει οτι δεν εχουν τοποθετηθει και συνεχιζει να βαζει και στο τελος με χρονοκαθυστερη παλι ανακαλυπτει οτι εχουν εξαφανιστει περισσοτεροι ποντοι απο αυτους που θεωρουσε οτι ειχε βαλει
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser31562

Guest
dite enas filos moy mpike mia fora sto pexnidi apo to kinito moy
kai pleon apo to spiti toy den mpori na moy bali forge pontoys
ua parakaloysa poli na dior8oti afto to la8os toy pexnidioy
enta3i na min mporis na balis apo to idio diktio alla apo diaforetiko?
parakalo poli toys ipef8inoys na dior8osoyn afto to la8os
 
Κορυφή