Συζήτηση Forge Bowl 2021

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για την εκδήλωση του Forge Bowl 2021
 

vulder

Μέλος
γιατί δεν αναφέρετε τι ακριβώς δίνει το κτίριο της εκδήλωσης στο ανώτερο επίπεδο;
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα

Στο 8 επιπεδο το βασικο κτιριο αυτα δινει -στην τελευταια εποχη-


Εγω στον βετα δεν το εχω βαλει γιατι που να βρω χωρο... καρντια μου
με τοσα κτιρια εκδηλωσεων που υπαρχουν κυριως σε στυλ...μπλουζα φουστα φουλαρι κοκαλακι καπελακι κλπ κοινως ΄΄σετακια''
Θεωρω οτι τα κτηρια εκδηλωσεων που ειναι του στυλ σετ
θελουν πλεον πολυ σκεψη /μελετη για το εαν και ποτε θα τα κτισεις
δεσμευουν πολυ χωρο και για να τα αποθηκευσεις μελλοντικα (εαν θελησεις να βαλεις στην θεση τους κατι ποιο ...κερδοφορο)
πρεπει να σπαταλησεις αρκετα κιτ αποθηκευσης
γιατι μην ξεχνατε οτι στην πολη σας οι εκδηλωσεις ..πανταν απαιτουν να υπαρχουν και αρκετα κτηρια πολλαπλων χρονων παραγωγης και τα σετ ...δεν εχουν αυτη την δυνατοτητα -μεχρι τωρα δηλ-
Κατα την γνωμη μου θα ηταν πιο χρησιμο εαν αντι για νεα ''σετακια'' να υπηρχαν κιτ αναβαθμισεις νεων επιπεδων στα προηγουμενα κτιρια /σετ των ιδιων εκδηλωσεων
Παμε στο δια ταυτα ναι βγαινουν ολες οι αναβαθμισεις του κεντρικου κτιριου
και τα επικουρικα κτιρια αρκει να ειστε σε ετοιμοτητα οταν εμφανιστουν ως δωρο ημερας
Προτεινω να μην επικεντρωσετε το ενδιαφερον στο ποιο σουτ δινει μεγαλυτερη αποδωση αλλα
1 ποιο ειναι το δωρο της ημερας
και
2 στην επιλογη του προπονητη και μην ξεχνατε οτι μπορει να τον αλλαζετε δωρεαν
 
Τελευταία επεξεργασία:

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Καλημερα

Στο 8 επιπεδο το βασικο κτιριο αυτα δινει -στην τελευταια εποχη-


Εγω στον βετα δεν το εχω βαλει γιατι που να βρω χωρο... καρντια μου
με τοσα κτιρια εκδηλωσεων που υπαρχουν κυριως σε στυλ...μπλουζα φουστα φουλαρι κοκαλακι καπελακι κλπ κοινως ΄΄σετακια''
Θεωρω οτι τα κτηρια εκδηλωσεων που ειναι του στυλ σετ
θελουν πλεον πολυ σκεψη /μελετη για το εαν και ποτε θα τα κτισεις
δεσμευουν πολυ χωρο και για να τα αποθηκευσεις μελλοντικα (εαν θελησεις να βαλεις στην θεση τους κατι ποιο ...κερδοφορο)
πρεπει να σπαταλησεις αρκετα κιτ αποθηκευσης
γιατι μην ξεχνατε οτι στην πολη σας οι εκδηλωσεις ..πανταν απαιτουν να υπαρχουν και αρκετα κτηρια πολλαπλων χρονων παραγωγης και τα σετ ...δεν εχουν αυτη την δυνατοτητα -μεχρι τωρα δηλ-
Κατα την γνωμη μου θα ηταν πιο χρησιμο εαν αντι για νεα ''σετακια'' να υπηρχαν κιτ αναβαθμισεις νεων επιπεδων στα προηγουμενα κτιρια /σετ των ιδιων εκδηλωσεων
Παμε στο δια ταυτα ναι βγαινουν ολες οι αναβαθμισεις του κεντρικου κτιριου
και τα επικουρικα κτιρια αρκει να ειστε σε ετοιμοτητα οταν εμφανιστουν ως δωρο ημερας
Προτεινω να μην επικεντρωσετε το ενδιαφερον στο ποιο σουτ δινει μεγαλυτερη αποδωση αλλα
1 ποιο ειναι το δωρο της ημερας
και
2 στην επιλογη του προπονητη και μην ξεχνατε οτι μπορει να τον αλλαζετε δωρεαν
Άννα μου θα συμφωνησω σε ολα πλην ενος....δεν αξιζει να χαλας κιτ για κτηριακι των 1300 που ειναι αυτα..του ηβεντ...διαγραφη κανονικη οταν πλεον δεν αξιζουν
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
γιατί δεν αναφέρετε τι ακριβώς δίνει το κτίριο της εκδήλωσης στο ανώτερο επίπεδο;

Ακριβώς κάτω από τους προπονητές αναφέρονται οι παραγωγές του κτιρίου
1610918570343.png

αλλά αν θέλεις να δεις αναλυτικά για το τί δίνει το κτίριο σε κάθε εποχή, μπορείς να επισκεφθείς την αντίστοιχη σελίδα στη wiki εδώ!
 

vulder

Μέλος
Ακριβώς κάτω από τους προπονητές αναφέρονται οι παραγωγές του κτιρίου
Προβολή συνημμένου 1759

αλλά αν θέλεις να δεις αναλυτικά για το τί δίνει το κτίριο σε κάθε εποχή, μπορείς να επισκεφθείς την αντίστοιχη σελίδα στη wiki εδώ!
ευχαριστώ για την απάντηση αλλά η σελίδα της wiki με τις παραγωγές του κτιρίου της εκδήλωσης ανά εποχή θα έπρεπε να υπάρχει στην επίσημη σελίδα της εκδήλωσης ώστε να είναι πλήρως ενημερωμένοι όλοι οι παίκτες και όχι μόνο όσοι ρωτάνε στο φόρουμ... λεπτομέρειες για κάποιους ίσως
 
Κορυφή