Halloween

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31114
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31114

Guest
ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ, ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΓΡΑΨΑ 3 ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΟΥ(Γεφυρα καναλιού). ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΜΠΟΝΟΥΣ ΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ.....!!!!
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
[iris] για να ζητάει να πουλήσετε το νεκροταφείο, πάει να πει ότι το έχετε στην πόλη σας.
Αν δε το είχατε θα σας ζητούσε να πουλήσετε τα διακοσμητικά[/iris]
 

DeletedUser27888

Guest
καλησπερα.στην 20 αποστολη για να παρω το νεκροταφειο μου ζηταει να χτισω πολιτισμικο κτηριο της εποχης μου
και εγω ΜΟΛΙΣ μπηκα συνχρονη.για να ξεκλειδωσω καποιο θελει μερες και δεκαδες ποντους.δεν θελω να σκεφτω οτι πηγε χαμενος ολος ο κοπος μου εως εδω...αν μπορει καποιος να βοηθησει...τι μπορω να κανω...θα ειμαι υποχρεη...ευχαριστω !
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Απο βδομαδα να παρακαλας στη Ζουγκλα να σου τυχει πολιτιστικο....
ή αλλιως να φας πακετα για να ανοιξεις πολιτιστικο στις τεχνολογιες....
το καλο θα ηταν να μην αλλαζες εποχη εν'μεσω Ιβεντ βεβαια...

** και μια παρατηρηση ρε παιδια....
εχουμε ανοιξει ενα καρο post γιαυτο το ρημαδι το ΙΒΕΝΤ....
ενα δεν φτανει?....ψαχτε λιγο?
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser27888

Guest
Απο βδομαδα να παρακαλας στη Ζουγκλα να σου τυχει πολιτιστικο....
ή αλλιως να φας πακετα για να ανοιξεις πολιτιστικο στις τεχνολογιες....
το καλο θα ηταν να μην αλλαζες εποχη εν'μεσω Ιβεντ βεβαια...

** και μια παρατηρηση ρε παιδια....
εχουμε ανοιξει ενα καρο post γιαυτο το ρημαδι το ΙΒΕΝΤ....
ενα δεν φτανει?....ψαχτε λιγο?

Αγαπητε φιλε ευχαριστω για την αμμεση ανταποκριση σου και ενημερωνω μηπως και βοηθηθουν και αλλοι...οτι τελικα και ενα πολιτισμικο κτηριο εποχης χαλκου
λειτουργει...
μπορει να ειμαστε παλιοι εδω...αλλα μερικα τα εχουμε ξεχασει...οταν ξεκιναμε πολη σε αλλο κοσμο εκ νεου..
και επισης φιλαρακι μου,πριν γραψω εδω...πραγματικα εψαχνα αρκετη ωρα...και σαφως δεν ειχα σκοπο να δημιουργησω προβλημα ...λυπαμαι για αυτο. καλη συνεχεια σε ολους !!
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Οκ Αντζελλα , ολα καλα φιλεναδα....
αφου βρηκες την ακρη, στο Ιβεντ...)))
Επισης το post εδω δεν το ανοιξες εσυ και φανταζομαι αυτος που το ανοιξε δε εψαξε οσο εσυ...αντιθετως εσυ εψαξες, αλλα βρηκες αυτο...
γιαυτο και το ανεφερα, χωρις να θελω να πω κατι αλλο, περα οτι αν ανοιγουμε πολλα post για το ιδιο θεμα, θα χασουμε την μπαλλα και την ουσια....
καλη συνεχεια φιλη μου...
 
Κορυφή