Spoilers?

Gabath

Ενεργό Μέλος
Θα σας ενδιέφερε να φτιαχτεί ένα ποστ με spoilers από κτίρια που θα έρθουν, αναβαθμίσεις κτλ ?
Διαχειριστές κατά πόσον ένα τέτοιο θέμα είναι σύμφωνο με τους κανόνες του φόρουμ?
Thanks :)
 

DeletedUser29206

Guest
Θα σας ενδιέφερε να φτιαχτεί ένα ποστ με spoilers από κτίρια που θα έρθουν, αναβαθμίσεις κτλ ?
Διαχειριστές κατά πόσον ένα τέτοιο θέμα είναι σύμφωνο με τους κανόνες του φόρουμ?
Thanks :)
Έχει ξανασυζητηθεί παρόμοιο θέμα. Όπως βλέπεις για να μην υπάρχει αυτό το θέμα η διαχείριση δεν το επέτρεψε.
 

Gabath

Ενεργό Μέλος
Οκ δεκτό ! Υπάρχει spoilers section στo beta forum όποιος θέλει να μάθει τι έρχεται για να προετοιμαστεί καταλήλως ! :)
 

DeletedUser29206

Guest
ή πολύ απλά επισκέφτεται το forum beta και ενημερώνεται πρώτος! ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gabath

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Το beta forum δεν είναι επίσημο; Αφού εκεί επιτρέπεται, γιατί όχι και εδώ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gabath

DeletedUser29206

Guest
Το beta forum δεν είναι επίσημο; Αφού εκεί επιτρέπεται, γιατί όχι και εδώ;
Και εδώ είναι που εμείς παραξενευόμαστε. Γιατί; Δεν βρίσκεις άκρη οπότε δεν το προχωράμε το θέμα παρακάτω. Εξάλλου αφού γνωρίζουμε εμείς οι ίδιοι για τα νέα σε ποιον άλλον να το πεις στο forum; Δεν πατάει και κανείς.
Αντί να γίνει αφορμή αυτό για να επισκέφτονται περισσότερα άτομα το forum, το αποτρέπουν και τις ίδιες τις τωρινές ενημερώσεις τις ανακοινώνουν 1-2 μέρες πριν μπουν στο παιχνίδι. Χάθηκε ο ρόλος της σελίδας δηλαδή, μόνο για διαγωνισμούς και αν σου κάτσουν και αυτοί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gabath

Gabath

Ενεργό Μέλος
και το αγγλικό φορουμ έχει spoilers section πάντως . . δεν έχω ιδέα γιατί εδώ όχι, ας μας απαντήσουν τα παιδιά. όσο για την επισκεψιμότητα, μην το λες, μπαίνουν διάφοροι χωρις λογαριασμό για ενημερώσεις.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Χρονια Πολλα
Ξερετε οτι αρκετες φορες στα πολυ σημαντικα σπαω το εμπαρκο των μη ανακοινωσιμων μελλουμενων ( μεταξυ μας σχεδον παντα)
ειτε υπο μορφη ονειρου .... ειτε ως πληροφοριες του Κουασιμοδου κλπ
αλλωστε παντα οι ηθικοι/αγραφοι νομοι για μας τους Ελληνες ''βαραινουν΄΄ περισσοτερο απο τους κανονικους νομους
δικος μας ειναι ο Σοφοκλης, δικη μας και η Αντιγονη του
Ομως ειναι εν γνωση μου οτι ...εμμεσως πλην σαφως ....οριοβατω με την παρονομια
για αυτο οταν ΄΄τρωω '' ποινη αποκλεισμου δεν διαμαρτυρομαι για την αιτια της ποινης
γιατι εχουν δικιο ως προς το τυπικο των κανονων
οπως επισης γνωριζω οτι τις περισσοτερες φορες σκοπημα η iris και τα υπολοιπα παιδια της διαχειρισης ..παθαινουν αιφνιδιως ΄΄θαμβο ορασης΄΄ και δεν καλο βλεπουν τι λενε εγραφως ορατα η μαντα ο Πουπουλενιος και γενικα οι απανταχου μαντες των μελλουμενων του Ελληνικου φορουμ
( για να αποφυγουν το μοιρασμα των ..κοκκινων καρτων )

Ασχετο ...εν ειδει παραπονου
απλως με ενοχλει μονο ο ..τροπος υποβολης της ποινης
δηλ εαν η ποινη .... μπαινει χωρις δημοσια αναφορα επι του ΄΄αμαρτωλου΄΄ ποστ ως ειθισται
και ουσιαστικα δεν ειναι ορατη απο τους υπολοιπους αναγνωστες
 
Τελευταία επεξεργασία:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Τι να σας πω ρε παιδιά... Δίκιο έχετε κι εσείς κι εγώ.
Μπορεί να γίνει μια γενική συζήτηση πάνω σε ένα χαρακτηριστικό που ξέρετε από τον Beta ότι έρχεται στους live servers, αλλά δε μπορείτε να δημοσιεύσετε τις λύσεις των αποστολών ή τη σειρά εμφάνισης τους και τι δώρα δίνει η κάθε μία
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Εγώ για τις αποστολές το πήρα το μάθημα μου και είμαι προσεκτικός. Για μια γενική συζήτηση που θα διαφημίσει και ανεβάσει το hype (που λένε και στο χωριό μου) για το παιχνίδι φαντάζομαι πως δεν θα βλάψει.
 

Gabath

Ενεργό Μέλος
Τι να σας πω ρε παιδιά... Δίκιο έχετε κι εσείς κι εγώ.
Μπορεί να γίνει μια γενική συζήτηση πάνω σε ένα χαρακτηριστικό που ξέρετε από τον Beta ότι έρχεται στους live servers, αλλά δε μπορείτε να δημοσιεύσετε τις λύσεις των αποστολών ή τη σειρά εμφάνισης τους και τι δώρα δίνει η κάθε μία

Τέλεια ! αρχίζω καινούριο θέμα, θα ανεβάζω κτίρια και αναβαθμίσεις που υπάρχουν αυτή τη στιγμή στον beta, δεν θα αναφερθώ καθόλου σε αποστολές.
 
Κορυφή