Tι αλλο θα ακουσουν τα ..ευηχα ωτα μας

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

talamanta

Καμένος Χρήστης
Ειλικρινα οσο παει αυτο το παιχνιδι ξεφευγει απο την εννοια παιχνιδι /=κανω κατι που που με διασκεδαζει χαλαρωνει
καποιοι εχουν αρχισει να θεωρουν τοσο ασφαλεις τους εαυτους τους που αρχιζουν να βγαζουν τα ..απλητα των κολλητων τους των διπλανων τους των οχθρων τους ακομη και του εαυτου τους στην φορα
καποιοι θεωρουν τοσο υπερανω ΄΄εαυτους΄΄ που μπορουν απροκαλυπτα να οριζουν αυτοι τα ορια των προδιαγραφων του ΦΟΕ
φυσικα αγνοουν ? αδιαφορουν ? .........? (εδω μπορειτε να συμπληρωσετε οποια λεξη θεωρειτε οτι ταιριαζει) κλπ οτι ετσι αποθαρρυνους τους κανονικους παιχτες στον να συνεχιζουν να παιζουν ΦΟΕ
Σε καποια αλλα συζητηση ακουσα ...διαφορα περι νεων και μεσηλικων
περι πλουσιων και ΄΄πτωχων''
....περι λαγων και χελωνων
...μονο για την συστολη και την διαστολη του ποντικιου δεν ακουσα λογω καιρικων συνθηκων
δεν μπορω να γραψω στο εν λογω τμημα γιατι δεν επιτρεπουν τις απαντησεις
για αυτο εμμεσως θα απαντησω απ εδω
Λοιπον το παιχνιδι αυτο δεν εχει σχεδιαστει μονο για λαπτοπ στυλ ΝΑSA και αλοιμονο εαν υποθετικα ηταν ετσι γιατι αυτοματα το 95% των παιχτων θα το σταματουσαν ...χθες
Φυσικα δεν μπορει να αντιμετωπισει τα εχτρα τσοκαρα
Εαν αμφιβαλει καποιος δημοσια ας μου πει εαν εχει κανει δοκιμες ...και τεκμηριωσε οτι 1 ατομο μονο με υπολογιστη κ5000 και με 120 ιντερ ταχυτητα μπορει να περασει ..2-3 ατομα με ...υπολογιστη των 1000 ευρω ( ασχετο τι εγινε βρε παιδια τοσο πολυ εχουν ...απαξιωθει τα 1000 ευρω σε σας ?)
εχετε μετρησει ποσα κλικ χρειαζονται ? ποσος χρονος χρειαζεται ενας γεματος τομεας ? ασφαλως οχι
-εγω εχω κανει τεστ μαζι με παιχτες απο αμερικη πολωνια γερμανια και ρουμανια-
απλως νομιζετε ..οτι την βασικη διαφορα την κανει ο υπολογιστης και οχι το μποτακι ?
εαν εννοειτε οτι ο υπολογιστης της ΝΑSΑ σας δινει την δυνατοτητα πολλαπλων παραθυρων και να κινειτε παραλληλα και ...6-7 ξαδελφια
συγχρονως με συνδεση /διαχειριση των υπολογιστων των ..ξαδελφων απο την δικη σας οθονη με ..κοινο ποντικι
τοτε ναι ..ειναι θεμα υπολογιστου
αλλα λυπαμαι που θα σας ενημερωσω μπορει αυτο να μην ανιχνευτεται μπορει να μην ..τιτλοφορειται μποτακι
αλλα νομιμο δεν ειναι ....παρανομη κλεψια του ΄΄Μενελαου΄΄ λεγεται
το εχω ξαναπει το παν ειναι να ξερεις εσυ οτι αξιζεις την θεση που εχεις
με κλεψιες και κολπα μετρανο ..μεγαλος μπορει να γινεις βαθμολογικα μεγαλος αλλα στα δικα σου ματια δεν γινεσαι ποτε μεγαλος παιχτης
γιατι ακομη και εαν οι αλλοι δεν το ξερουν εσυ βασικα ξερεις τι ''σκελετους'' εχεις κρυψει κατω απο το χαλακι σου για να φτασεις σε αυτη την θεση
ΦΟΕΚΗΤΑΚΙΑ ΜΟΥ
ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΥς ΕΧΟΥΝ ....ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΞΑΔΕΛΦΑΚΙΑ
ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΕΡΙ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ ΚΑΙ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ...ΣΥΣΤΟΛΩΝ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΟΥΝ ΕΝΤΕΛΩΣ
ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΕΜΜΕΣΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΟΔΗΓΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ
ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΑ ...ΑΛΛΑ ΝΕΑ ΞΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ..ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΑΣ ΚΟΠΟΥΣ
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: atakta

StarIet

Νέο Μέλος
ο χρονος αντιδρασης του ανθρωπου μειωνετε οσο μεγαλωνει , αυτο εννοουσε φιλε μου .
εαν θεωρεις οτι μπορεις να κοντραρεις εναν 19χρονο σε ταχυτητα αντιδρασης οκ παω πασο ,
οταν μιλαμε για ανταγωνισμο εννοειται πως το ελαχιστο κλασμα του δευτερολεπτου μπορει να κανει την διαφορα.
οποτε ενας πολυ καλος υπολογιστης και μια πολυ δυνατη γραμμη σε συνδιασμο με εναν 20χρονο που ειναι γρηγορος συνολικα μας κανουν εναν πολυ πολυ δυνατο και γρηγορο παιχτη.
Η αντιδραση επισης δεν ειναι μονο στα χερια αλλα και στα ματια και στην σκεψη , καλος η κακως ετσι εχουν τα πραγματα.
το παιχνιδι ειναι πολυπλευρο , μια πλευρα του ειναι ο ανταγωνισμος και ο φιλτατος μπαμπης εκει αποσκοπουσε με το μηνυμα του , οχι να προσβαλει καποιον μεγαλυτερης ηλικιας
 
  • Dislike
Αντιδράσεις: atakta

Smerna

Μέλος
Ο λογος που και εγω αποφασισα να απεχω πλεον απο το παιγχνιδι, δεν ειναι μονο το κατα την γνωμη μου αδικο μπαν που εφαγα 7 ημερων στον κυριο κοσμο που παιζω, λογω του helper που υποθετω ισως? Ειναι πραγματι εγκατεστημενο στον υπολογιστη μου, ο οποιος βρισκοταν 500 χιλιομετρα μακρια. Μιας και ειμαι διακοπες εδω και 10 μερες.

Δεν μου διευκρινησαν ακριβως τι φταιει, καμια βοηθεια λοιπον απο πλευρας διαχειρισης. Οπως δεν ειχα ποτε καμια βοηθεια σε κανενα θεμα που προεκυψε. Π.χ. Στις 25/4 μπροστα στα ματια 6 συντεχνων 8 και 1 λεπτο το αρχηγειο βρισκεται εκει που ηταν και πριν τον υπολογισμο. παμε να κανουμε μεταφορα και λεει οτι εγινε μεταφορα εκει που ηταν ηδη το αρχηγειο και πριν τις 8 στις 8.01. Λεμε και επιμενουμε ολοι οτι υπαρχει μπαγκ. Αλλα οπως παντα εμεις οι παικτες ειμαστε λαθος και το παιγχνιδι αρτια σχεδιασμενο.

Μετα απο πολλες συζητησεις για το θεμα, απλα εκλεισαν αυθαιρετα την αιτηση και τελος.
Ποτε καμια βοηθεια, χαρισμα σας το παιγχνιδι, κρατηστε αυτους που εσεις θελετε.
 
  • Dislike
Αντιδράσεις: atakta
Και που λέτε αλάνια μου χάσαμε,....
Η μεγαλύτερη ήττα στο παιχνίδι είναι δική μας. Δυστυχώς πιστέψατε οι πιο πολλοί ότι η καραφλή νυφίτσα, η μουχλιασμένη γκούντα ελέγχει την διαχείρηση ... Είναι δυνατόν να πείσει τόσο κόσμο ότι έχει στο χέρι της την διαχείρηση, απίστευτό ρε γμτ? Ένας φελλός που ρωτάει την Σταματίνα αν της θυμίζει τον Γκουνσγκούνη να έχει καταφέρει όλα αυτά. Δες μυαλό τώρα ο τύπος......
Δεν υπάρχουν λόγια δυστυχώς...
Από την άλλη πλευρά έχουμε μια διαχείρηση με επιεικώς άπειρους συντονιστές του φόρουμ (να με συμπαθάς αδερφέ εν Θεώ Δημήτριε με το χάρβαλο γιάμαχα αλλά είσαι πολύ λίγος) να κλειδώνουν τα θέματα σταματώντας το παιχνίδι την στιγμή που ανοίγει το ματς...
Ψυχραιμία αφήστε χώρο και χρόνο και όλα θα μπουν σε μια σειρά.
 
Ειλικρινα οσο παει αυτο το παιχνιδι ξεφευγει απο την εννοια παιχνιδι /=κανω κατι που που με διασκεδαζει χαλαρωνει
καποιοι εχουν αρχισει να θεωρουν τοσο ασφαλεις τους εαυτους τους που αρχιζουν να βγαζουν τα ..απλητα των κολλητων τους των διπλανων τους των οχθρων τους ακομη και του εαυτου τους στην φορα
καποιοι θεωρουν τοσο υπερανω ΄΄εαυτους΄΄ που μπορουν απροκαλυπτα να οριζουν αυτοι τα ορια των προδιαγραφων του ΦΟΕ
φυσικα αγνοουν ? αδιαφορουν ? .........? (εδω μπορειτε να συμπληρωσετε οποια λεξη θεωρειτε οτι ταιριαζει) κλπ οτι ετσι αποθαρρυνους τους κανονικους παιχτες στον να συνεχιζουν να παιζουν ΦΟΕ
Σε καποια αλλα συζητηση ακουσα ...διαφορα περι νεων και μεσηλικων
περι πλουσιων και ΄΄πτωχων''
....περι λαγων και χελωνων
...μονο για την συστολη και την διαστολη του ποντικιου δεν ακουσα λογω καιρικων συνθηκων
δεν μπορω να γραψω στο εν λογω τμημα γιατι δεν επιτρεπουν τις απαντησεις
για αυτο εμμεσως θα απαντησω απ εδω
Λοιπον το παιχνιδι αυτο δεν εχει σχεδιαστει μονο για λαπτοπ στυλ ΝΑSA και αλοιμονο εαν υποθετικα ηταν ετσι γιατι αυτοματα το 95% των παιχτων θα το σταματουσαν ...χθες
Φυσικα δεν μπορει να αντιμετωπισει τα εχτρα τσοκαρα
Εαν αμφιβαλει καποιος δημοσια ας μου πει εαν εχει κανει δοκιμες ...και τεκμηριωσε οτι 1 ατομο μονο με υπολογιστη κ5000 και με 120 ιντερ ταχυτητα μπορει να περασει ..2-3 ατομα με ...υπολογιστη των 1000 ευρω ( ασχετο τι εγινε βρε παιδια τοσο πολυ εχουν ...απαξιωθει τα 1000 ευρω σε σας ?)
εχετε μετρησει ποσα κλικ χρειαζονται ? ποσος χρονος χρειαζεται ενας γεματος τομεας ? ασφαλως οχι
-εγω εχω κανει τεστ μαζι με παιχτες απο αμερικη πολωνια γερμανια και ρουμανια-
απλως νομιζετε ..οτι την βασικη διαφορα την κανει ο υπολογιστης και οχι το μποτακι ?
εαν εννοειτε οτι ο υπολογιστης της ΝΑSΑ σας δινει την δυνατοτητα πολλαπλων παραθυρων και να κινειτε παραλληλα και ...6-7 ξαδελφια
συγχρονως με συνδεση /διαχειριση των υπολογιστων των ..ξαδελφων απο την δικη σας οθονη με ..κοινο ποντικι
τοτε ναι ..ειναι θεμα υπολογιστου
αλλα λυπαμαι που θα σας ενημερωσω μπορει αυτο να μην ανιχνευτεται μπορει να μην ..τιτλοφορειται μποτακι
αλλα νομιμο δεν ειναι ....παρανομη κλεψια του ΄΄Μενελαου΄΄ λεγεται
το εχω ξαναπει το παν ειναι να ξερεις εσυ οτι αξιζεις την θεση που εχεις
με κλεψιες και κολπα μετρανο ..μεγαλος μπορει να γινεις βαθμολογικα μεγαλος αλλα στα δικα σου ματια δεν γινεσαι ποτε μεγαλος παιχτης
γιατι ακομη και εαν οι αλλοι δεν το ξερουν εσυ βασικα ξερεις τι ''σκελετους'' εχεις κρυψει κατω απο το χαλακι σου για να φτασεις σε αυτη την θεση
ΦΟΕΚΗΤΑΚΙΑ ΜΟΥ
ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΥς ΕΧΟΥΝ ....ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΞΑΔΕΛΦΑΚΙΑ
ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΕΡΙ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ ΚΑΙ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ...ΣΥΣΤΟΛΩΝ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΟΥΝ ΕΝΤΕΛΩΣ
ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΕΜΜΕΣΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΟΔΗΓΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ
ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΑ ...ΑΛΛΑ ΝΕΑ ΞΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ..ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΑΣ ΚΟΠΟΥΣ

Καλή μου Ταλαμάντα αχ και να άκουγες σε κλήση τον atakta που έκανε like στην δημοσίευσή σου για το πόσο μεγάλη διαφορά κάνει ένας καλύτερος υπολογιστής και μια καλύτερη σύνδεση ίντερνετ. Μάλιστα κάποιοι από αυτούς λέγανε και καμαρώνανε ότι τραβάνε την γραμμή από την κολώνα απευθείας στο μόντεμ και καμαρώνανε.
Αυτοί που λες τώρα που αρπάξανε την σωλήνα Φ100 ήταν θαρρώ σκούζουν και το παίζουν μωρές παρθένες.
Κάποιος μάλιστα μεγάλος και τρανός μέντορας του FOE αγόρασε έναν πολύ καλό υπολογιστή σε ένα πιτσιρίκο για να μπορεί να βάζει πολιορκίες πιο γρήγορα από τους άλλους. Όπως καταλαβαίνεις μιλάμε όλοι μας γύρω από ένα παιχνίδι όπως είπες. Αναρρωτιέμαι πως διασκεδάζουν κάποιοι.....
Περάστικά σας ατακτούλικες νυφίτσες ο χρόνος θα λιγοστέψει τον πόνο σας. Μάκια στα πονεμένα σας μαγουλάκια.


Υ.Γ.
Πέρα από το atakta έχει πολύ πλάκα να άκουγες και κάποιους άλλους που λέγανε ότι το κλίκερ είναι μια απάτη και μισή αλλά δεν παίζανε ποτέ χωρίς κλίκερ και κορόιδευαν όσους δεν είχαν κλίκερ......Γενναίοι...... χαχαχα
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Βρε σατανάδες... που τα σκαρφίζεστε όλα αυτά? LOL

Τί 30... τι 40.. τι 50... που έλεγε και ο αείμνηστος Λάμπρος Κωνσταντάρας!
Δε πα να είσαι 19... δε πα να είσαι 69... δε πα να έχεις ξάδελφο στη NASA και μπάρμπα στην Κορώνη?!
Είναι κάποιες κινήσεις που που να χτυπάς τον αποτέτοιο σου κάτω ΔΕΝ γίνονται με το χέρι.
Μιλάμε για συγκεκριμένα χαρακτηριστικά και όχι για το χρόνο αντίδρασης όταν ανάψει το φανάρι, να προλάβεις να ξεκινήσεις πριν κορνάρει ο ταρίφας πίσω σου.

Όσοι έχουν λάβει αποκλεισμό, έχουν πάρει τις απαντήσεις που μας επιτρέπεται να δώσουμε.
Φυσικά δεν ισχύει το ότι έχουν αποκλειστεί λογαριασμοί που παίζουν αποκλειστικά από φορητές συσκευές για χρήση bot.
Μπορεί τώρα να παίζω από υπολογιστή και να έχω το μποτάκι μου να τρέχει και μετά να παίζω από το κινητό ή το tablet. Αυτό σε καμία περίπτωση δεν αναιρεί ότι έχω προηγουμένως κάνει χρήση παράνομου λογισμικού.

Από τη μία έχουμε τους ΜΕΝ να λένε πως η Ομάδα Υποστήριξης προειδοποιεί τους ΔΕ για το πότε θα γίνουν έλεγχοι.
Από την άλλη έχουμε τους ΔΕ να λένε πως είμαστε κολλητοί με τους ΜΕΝ και τους προστατεύουμε.
Βρείτε τα λίγο μεταξύ σας για το ποιους από τους δύο υποστηρίζουμε τελικά, γιατί έχουμε αρχίσει να παθαίνουμε κρίση ταυτότητας,
Αλλά αν παίζατε περισσότερο από όσο μιλάτε, δε θα χρειαζόσασταν μποτάκια και άλλα τέτοια κέρατα.

Κλειδώνουμε τα θέματα γιατί απαγορεύονται οι συζητήσεις περί αποκλεισμών στο φόρουμ και αυτό για να προστατέψουμε εσάς τους ίδιους.
Εσείς από την πλευρά σας συνεχίζετε να ανοίγετε νέα θέματα και κάποιοι μάλιστα δημιουργώντας νέους λογαριασμούς. Να βγάζετε ο ένας τα άπλυτα του άλλου στη φόρα ξαφνικά και από πάνω να διαμαρτύρεστε γιατί το σύστημα εντόπισε παράνομα προγράμματα. Ε?? Σοβαρά τώρα?
Προσπαθούμε να σας προστατέψουμε κι επιμένετε να εκτίθεστε.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
  • Καλημέρα σας αν έχετε κάποιο πρόβλημα με το συντονισμό σε κάποιο από τα υπο-φόρουμ ή στο φόρουμ γενικά, παρακαλούμε να μη δημιουργήσετε δημοσίευση σχετικά με αυτό. Επικοινωνήσετε με τον Συντονιστή για το πρόβλημα σας και είτε θα σας εξηγήσει τους λόγους ή θα κάνει ότι καλύτερο μπορεί να λύσει οποιοδήποτε τυχών πρόβλημα. Η δημιουργία θεμάτων και δημοσιεύσεις σχετικά με αυτό χρησιμεύει μόνο στην αύξηση της δημόσιας αναταραχής και δε θα λύσει οποιοδήποτε πρόβλημα.
  • Δεν επιτρέπουμε καμία συζήτηση (αυτό περιλαμβάνει την υποκίνηση συζήτησης, αναφέροντας συγκεκριμένες απαγορεύσεις ή πράξεις συντονισμού) σχετικά με Διαχείριση του Παιχνιδιού (ή αποκλεισμούς ή κλέψιμο) στα φόρουμ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

The Predator

Μέλος
ΤΟ 69 ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ?ΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΟΝΤΡΑΡΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΑΣ ΕΝΑ 20ΑΡΗ ΣΕ ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΤΙΚΑ ΚΛΠ ΜΕ ΚΑΛΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΕΣ ΤΟΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΝΑ ΒΑΡΑΤΕ ΚΑΤΩ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΟΡΗΤΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΦΑΓΕ ΕΝΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΣΤΟΝ Ε ΜΠΑΝ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΙΜΑ ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΑΠΛΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΙΚΑ ΤΡΙΚ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΜΠΟΤ ΟΥΤΕ ΜΠΑΓΚ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΣ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
τι αλλο θα διαβασουμε εδω μεσα λεμεεεεε...
το 2021 μαθαμε οτι για να παιξεις ανατγωνιστικα φοε πρεπει να εισαι 19 ετων! χαχαχαχαχαχα

ρε 'νεο μελος'..
απο που προκυπτει οτι ενας 20ρης ντε κ καλα εχει γρηγοροτερη αντιδραση-αντιλιψη απο εναν 30-40 κτλ?
το οτι εσυ μπορει να εισαι 30-40 αργοκινητο καραβι δεν σημαινει οτι ειναι ολοι ετσι τι να κανουμε δηλαδη?
το οτι εσυ δεν νιωθεις να σηκωσεις το χερακι σου. δεν σημαινει οτι δεν υπαρχει κοσμος που μπορει.
με λιγα λογια. το οτι δεν μπορεις εσυ. δεν σημαινει οτι δεν υπαρχουν γυρω ανθρωποι που μπορουν.

παμε για τις φοτητες συσκευες που λετε κ ξαναλετε.
οντως μπορει να παιζει ο συγεκριμενος λογαριασμος απο κινητο-ταμπλετ.
στις 8 ομως μηπως εδινε το λογαριασμο του σε αλλο παιχτη? με προσβαση απο υπολογιστη κ μποτ? γιατι ειχε αμετρητες μοναδες?? μηπως λεω εγω?
και φυσικα θα την πληρωσει. γιατι κ τα 2 απαγορευονται.
ρε πιστευετε οτι με αυτες τις μπαρουφες που λετε πειθετε κανεναν? γελανε ρε μαζι σας. μιλαμε δικιολογιες 5χρονων.


ακου ακου.,. αν θες να κανεις τρικ γινε ταχυδακτυλουργος σε κανα παιδοτοπο..μια κ αυτα που λες μονο εκει περνανε..

αντε καλη τυχη ειπαμε? καλη τυχη χθεσινα παιχτακια.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλα εχει αρχισει να γινεται επιτελους διασκεδαστικο το ολο θεμα ....τουλαχιστον στο εδω τμημα
γι΄ αυτο δεν σας αλλαζω
ολοι ψαχνουμε ενα γραμμα μια λεξη για να σηκωσουμε τα μανικια


1627509783816.png

με κανετε ..νιααααααααααααααα με αυτα που λετε
ε ειδες Ειρηνη μου ..πως ζωντανευω ακομη και τους ''μονα ζυγα''
ε ο παλιος ειναι αλλιως ...
λοιπον για να σας ξεκαθαρισω κατι
τι νομιζετε βρε αδεφακια μου ..οτι ολοι ανω των 40 δεν μπορουν να κινησουν ..τα χερια τους και δεν μπορουν να μιλησουν
λυπαμαι που θα σας χαλασω το ονειρο αλλα το φοε ..δεν ειναι ουτε διαδρομος γυμναστικης ουτε 100ρη
καθεστε καλα τωρα θα σας αποκαλυψω κατι δεν παιζεται καν με τα ποδια


Καλα εχει αρχισει να γινεται επιτελους διασκεδαστικο το ολο θεμα ....τουλαχιστον στο εδω τμημα
γι΄ αυτο δεν σας αλλαζω
ολοι ψαχνουμε ενα γραμμα μια λεξη για να σηκωσουμε τα μανικια


1627509783816.png

με κανετε ..νιααααααααααααααα με αυτα που λετε
ε ειδες Ειρηνη μου ..πως ζωντανευω ακομη και τους ''μονα ζυγα''
ε ο παλιος ειναι αλλιως ...
λοιπον για να σας ξεκαθαρισω κατι
τι νομιζετε βρε αδεφακια μου ..οτι ολοι ανω των 40 δεν μπορουν να κινησουν ..τα χερια τους και δεν μπορουν να μιλησουν
λυπαμαι που θα σας χαλασω το ονειρο αλλα το φοε ..δεν ειναι ουτε διαδρομος γυμναστικης ουτε 100ρη
καθεστε καλα τωρα θα σας αποκαλυψω κατι δεν παιζεται καν με τα ποδια


Οχι δεν διπλογραφω ουτε εχω ..ακομη γεροντικη ανοια- απλως το ενα ειναι για τους ''νιους'' που βλεπουν σαν αητοπουλα και το αλλο ειναι για τους ..σητεμενους σαν εμενα που δεν καλο βλεπουν
Ζητω σγμ οκ ημουν ..με ανταποδοτικη διαθεση αλλα δεν κρατηθηκα με ολα αυτα που διαβαζω
Ας μιλησουμε σοβαρα
εχετε ακουσει την λεξη ....εκουσια και ακουσια κινηση ξερετε την διαφορα τους ?
λοιπον το θεμα δεν το εχετε θεσει ορθα ...ηλικιακα
γιατι εδω στο φοε τα πραγματα λειτουργουν αντιστροφως οσο πιο πολλα χρονια παιζεις ενα παιχνιδι τοσο πιο πολυ τεινεις στον ορισμο της ...ακουσιας κινησης
και ειλικρινα δεν θα αναφερω ονοματα αλλα γνωριζω δυο κορυφαιους παιχτες εναν στο ελληνικο σερβερ και 1 στον αμερικανικο σερβερ που ξεκινησαν το φοε μετα απο ενα οξυ αγγειακο επεισοδιο ως λυση ..διαφυγης γιατι απεκτισαν μονιμα προβλημα κινητικατητας στα ακρα
αυτο δεν τους εχει εμποδισει να ειναι πλεον κορυφαιοι παιχτες
το ΦΟΕ εαν καποιος δεν εχει εχτρα ''τσοκαρα'' θελει μυαλο ** (ορα λεξη στρατηγικη)
...πολυ εξασκηση (ορα τρωω ατελειωτες ωρες πανω σε μια οθονη ...κατι σαν να λεμε με τρωει το χερι μου ..και ξυνω το ποντικι μου )
και φυσικα εμπειρια
** δεν ειναι τυχαιο που οι ''αρχεγονοι'' κατοχοι ποσα ξερω. η ατιμη ....και δεν μιλω (αναφερομαι στο ..αρχεγονοι ) μεγαλων λογαριασμων σε ολους τους σερβερς ηταν/ειναι ? σκακιστες
 
Τελευταία επεξεργασία:

Smerna

Μέλος
Εγω παλι νομιζω οτι πηγατε το θεμα μακρια, ενω ειναι απλο. Καποτε μας εστειλαν μνμ οτι απαγορευεται να στελνουμε αντιγραφη προσωπικων μνμτων, ηταν τοσο δυσκολο να μας προειδοποιησουν για το helper που ηξεραν οτι το χρησιμοποιουν οι περισσοτεροι παικτες? Αλλα δεν το εκαναν, ετσι ειχαν την ευκαιρια να μπαναρουν αυτους που ηθελαν. Το helper ηταν μια πραγματικη βοηθεια που λειπει απο το παιγχνιδι, απο την στιγμη που το εβγαλα, χρειαζονται πολλες κινησεις για να βρω πως μπορω να διασφαλισω τα μεγαλα κτιρια, οποτε ειναι μια πολυ βαρετη κατασταση, που με οδηγει στην εξοδο η στο να παιζω λιγοτερο. Κατι το οποιο δεν συμφερει την ΙΝΝΟ
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Το ενεργο ΦΟΕ για μενα σταματαει εδω βασικα γιατι μετα απο 8-9 χρονια βαρεθηκα να ακουω ...για εικονικες τιμωριες αναλυσεις περι σωστων τιμιων ..τυχερων νεων γερων κλπ
μεχρι τωρα η αγαπη μου για το ΦΟΕ και κυριως για ολους τους φιλους μου ηταν ΄΄ανωτερη΄΄ του αισθηματος αδικιας κοροιδιας κλπ που εβλεπα ενοιωθα
Οσο και να λατρευεις την διαδρομη φτανει μια στιγμη που συνειδητοποιεις οτι ειναι ουτοπια να περιμενεις ..μια αλλαγη
οτι και να κανεις ...παντα θα υπαρχει ενας προστατευομενος τσοκαροφορος που με θρασος θα κτυπα επιδεικτικα
τα ξυλινα υποδηματα του στην αυλη σου
ΦΟΕΚΗΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ
ΘΕΩΡΩ ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΕΙΤΕ ΩΣ ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΕΙΤΕ ΩΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
- ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΜΗ ΦΕΡΟΝΤΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΑ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ-
 

StarIet

Νέο Μέλος
Τα πραγματα ειναι απλα και μιλανε τα αποτελεσματα μονα τους.
Κλικερακια εχουν παραααααααα πολλοι παιχτες σε ολους τους κοσμους ΑΛΛΑ αποκλειστηκαν μονιμα ΜΟΝΟ αυτοι που ειχαν τελευταια "ακουστει" οτι εχουν τα πιο δυνατα κλικερακια και το καλυτερο σχημα ομαδας σε ανταγωνισμο στον ΣΕΣ.
απο την διαχειριση προκειπτει οτι τους αποκλεισαν απο οτι ειχε "ακουστει" και οχι οτι τους επιασε ενα "αυτοματο" συστημα γιατι πολυ απλα θα ειχε πιασει και ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΙΣΟ ΦΟΕ. (μην παιζετε με την νοημοσυνη μας αλλο, ευχαριστουμε)

Ετσι εχουν τα πραγματα και αυτη ειναι η αληθεια.

Το κουτι της πανδωρας ανοιξε κατ εμε και το παιχνιδι εγραψε μονο του την καταδικη του.

Τα κλικερακια εχουν οριο λοιπον , το οριο που οριζει ο GKcollect ακα Daemon, που καπως μαγικα παντα γνωριζει τι ψαχνει η διαχειριση και την περναει στην λουφα.

η διερευση πληροφοριων συνεχιζει απο την διαχειριση προς οφελος καποιον παιχτων μαλλον απο οτι φαινεται εκ του αποτελεσματος.

Υ/Γ. @talamanta Κανεις την καλυτερη δουλεια , το παιχνιδι εχει παραακμασει στο επακρο.
 

AnastasiosDr

Νέο Μέλος
Σίγουρα ένας καλός υπολογιστής, μια καλή σύνδεση και ένα καλό "ποντίκι" δίνουν κάποιο πλεονέκτημα..... Αλλά το ότι δίνει, ΞΕΚΆΘΑΡΟ, πλεονέκτημα το νεαρό της ηλικίας..... το "τερμάτισε"!!
Αν δεν το ξέρεις δεν παίζουμε fortynite....... σε σοκαρω, ε?
"ότι του λολει, του λολοστεφανη" λένε για να καλύψουν την χρήση
παράνομου λογισμικού......
Ελπίζω αυτή να ήταν η αρχή και να έχουμε, ακόμα, πιο πολλά μπαν
 

Ζουζούνι

Ενεργό Μέλος
Καλησπέρα.
Είναι τόσο δύσκολο να αφιερώσουμε λίγα λεπτά κα να διαβάσουμε τους όρους και τους κανόνες του παιγνιδιού;

Ο λόγος που έγινε ενημέρωση για το ότι απαγορεύεται να στέλνουμε φωτογραφίες που δείχνουν προσωπικές συνομιλίες,
ήταν γιατί δεν υπάρχει κάτι σχτικό στους όρους και τους κανόνες.
Μπορεί να κάνω και λάθος.

Το ότι απαγορεύεται η χρήση κάποιου λογισμικού, όμως, είναι ξεκάθαρο.
Γιατί σας είναι τόσο δύσκολο να το δεχτείτε.

Αν κάποιος θέλει να βρει πως να διασφαλίσει τα κτήριά του, υπάρχουν τουλάχιστον 2 ιστότοποι που μας δείχνουν
πόσους πόντους πρέπει να βάλουμε εμείς.
Αλλά όχι, να έχουμε το helper που το κάνει με 2 και 3 κλικ

Ο άλλος δηλαδή που δεν ξέρει και παίρνει το κομπιουτεράκι να κάνει πράξεις και θέλει παραπάνω χρόνο είναι ο χαζός της υπόθεσης.
Για αυτό το παιγνίδι είναι στρατιγικής, γιατί πρέπει να καταβάλουμε προσπάθεια για να πετύχουμε κάτι.

Να βάλουμε το helper να μαζεύει την πόλη μας, να το βάλουμε να κάνει μάχες αντί για εμάς.

Γιατί είναι τόσο δύσκολο να παίξουμε το παιγνίδι όππως είναι και ζητάμε να μας επιτρέψουνε να χρησιμοποιούμε ένα λογισμικό,
που μας δίνει έτοιμα αυτά που θέλουμε;


Η χρήση του όποιου λειτουργικού, είναι άδικη.
Γιατί δεν το καταλαβαίνετε ;

Αφιερώστε χρόνο και σκεφτείτε τι πρέπει να κάνετε για να πετύχετε αυτό που θέλετε.
Μη το θέλετε έτοιμο.

Να φερώ και εδώ παράδειγμα ;
Να φέρω και εδώ παράδειγμα λοιπόν και να το κάνω προσωπικό.
Θα απευθυνθώ σε β' ενικό.

Η κόρη σου λοιπόν έχει στρώσει τον απαυτόν της κάτω και έχει σκιστεί να διαβάσει να περάσει στις εξετάσεις.
Γράφει πολύ καλά και παίρνει 19,7.
Ένας άλλος μαθητής καλός και αυτός βρίσει έναν τρόπο και έχει κάνει σκονάκι το οποίο τον βοηθάει και πιάνει 19,8.
Εάν γνωρίζεις και έχεις στοιχεία ότι είχε σκονάκι και άσχετα αν το χρησιμοποίησε ή όχι, δεν θα διιαμαρτυρηθείς για την πράξη του ;

Αυτός ο άλλος μαθητής λοιπόν, με τέτοιους τρόπους θα πετυχαίνει και άλλα πράγματα στη ζωή του.

Κάποιος λοιπόν θα πρέπει να "κόψει" την πορεία του.

Επίσης το ότι κάποιοι διώχνουν αυτούς που θέλουν, αυτό γίνεται από τους ιδρυτές και αρχηγούς των συντεχνιών σύμφωνα με το πως βολεύει εκείνους.
Δεν γίνεται το ίδιο όταν κάποιος υπεύθυνος σε ένα chat room, σε ένα forum, σε ένα παιγνίδι διώχνει κάποιο μέλος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΔονΚιχώτης

Ενεργό Μέλος
Έγραψα και σε άλλη συζήτηση για το τί ακριβώς κάνει το FoE Helper και επέλεξες να το αγνοήσεις για τους δικούς σου λόγους. Είναι απαράδεκτο να συνεχίζεις να δυσφημείς την εργασία ανθρώπων του χώρου του ανοιχτού και δωρεάν λογισμικού και κυρίως να παραπληροφορείς.

ΔΕΝ είναι παράνομο λογισμικό το συγκεκριμένο εργαλείο και αν αναφέρθηκε η χρήση αυτού του εργαλείου από τη διαχείριση ως η αιτία αποκλεισμού, τότε είναι τεράστιο λάθος ή ήταν για λόγους ανταγωνισμού της Εταιρείας με την Κοινότητα δωρεάν και ανοιχτού κώδικα λογισμικών και 100% δεν ήταν το συγκεκριμένο εργαλείο που οδήγησε στον αποκλεισμό... και πως θα ήταν δυνατόν άλλωστε μιας και το εργαλείο αυτό δεν είναι παρεμβατικό και ως τέτοιο δεν εντοπίζεται...; ή ορθότερα, είναι παράνομο να εντοπιστεί πόσο μάλλον να χρησιμοποιηθεί ως αιτία. Με άλλα κριτήρια λοιπόν ή/και χρήση άλλων όντως παράνομων εργαλείων έγιναν και γίνονται οι όποιοι αποκλεισμοί.

Η Εταιρεία σε κάθε μας αλληλεπίδραση με το περιβάλλον του παιχνιδιού, μας στέλνει ορατά δεδομένα που συμβάλλουν σε ό,τι βλέπουμε στην οθόνη μας∙ αυτά τα δεδομένα είναι που αξιοποιούνται από το Foe Helper (και δεν έχει κανένα νομικό δικαίωμα η οποιαδήποτε εταιρεία να ορίσει τη χρήση αυτών των δεδομένων καθώς είναι προσωπικά δεδομένα του κάθε παίκτη) όπως αυτά τα δεδομένα είναι που αξιοποιούνται από κάποιον που χρησιμοποιεί πρόγραμμα με λογιστικά φύλλα, σελίδες όπως αυτές που προτείνεις ή για πράξεις στο χέρι. Το ένα παραπάνω κλικ που κάνεις εσύ προσωπικά μπαίνοντας σε μια άλλη σελίδα είναι που σε κάνει νόμιμο σε σχέση με κάποιον που με ένα κλικ λιγότερο μπαίνει στο FoE Helper...; Ή είσαι εσύ παράνομος σε σχέση με κάποιον που δεν γνωρίζει τη σελίδα που μπαίνεις και με 3 παραπάνω από εσένα κλικ χρησιμοποιεί λογιστικό φύλλο για τις πράξεις;

Το πόση αδικία χωρά ανάμεσα στον εκάστοτε χρήστη (FoE Helper, λογιστικό φύλλο, χειρόγραφες πράξεις κ.ο.κ.) είναι μια τεράστια συζήτηση χωρίς τελειωμό και ο μόνος τρόπος, όπως έγραψα και στο άλλο νήμα, είναι να ενσωματωθούν τα δημοφιλή χαρακτηριστικά του συγκεκριμένου εργαλείου στο παιχνίδι, από την INNO.
 

TeTaTeT

Μέλος
Οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια.

ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕ !!!
Λετε να εφαγαν μπαν ολοι αυτοι επειδη ειναι καθαροι ή επειδη ο Χ παικτης κανει οτι θελει ;;
ή λετε να φταιει η διαχειριση που αποφασισε επιτελους να ελεγξει και να ξεβρωμισει το παιχνιδι ;;

Επιτελους καποιος ξυπνησε και ηταν η διαχειριση. Κανενας Χ και Ψ παικτης δεν φταιει. Το παιχνιδι προχωραει και ολα οσα ειπατε και λετε κατα καιρους για αλλους παικτες, αποδεικνυονται μπαρουφες. Κατηγουρουσατε αλλους και συνεχιζετε να τους κατηγορειτε ενω εμεις βλεπουμε αλλα. Βλεπουμε τους παικτες που εγραφαν συνεχεια χαζομαρες παντου να εχουν φαει αυτοι μπαν. Αυτο βλεπουμε και αυτο ειναι η αληθεια. Τα υπολοιπα ειναι μονο λογια του αερα και οσων θελουν να παραμενουν στον κοσμο τους... στα ονειρα τους... ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕ !!!!!

ΥΓ Οσοι εχετε φαει ολιγοημερα μπαν, κανονιστε να συνεχισετε να παιζετε οπως παιζατε. Δεν ειναι μακρια και η δικη σας ωρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ζουζούνι

Ενεργό Μέλος
Καλησπέρα.
@ΔονΚιχώτης
Δεν ξέρω αν απευθύνεστε σε μένα αλλά στην περίπτωση αυτή έχω να απαντήσω ως εξής.

Όταν λέτε "επέλεξες να το αγνοήσεις για τους δικούς σου λόγους" βγάζετε δικά σας αυθαίρετα συμπεράσματα.

Καμία δυσφήμιση και καμία παραπληροφόρηση.
Είμαι υπεύθυνος για αυτά που γράφω και όχι για αυτά που καταλαβαίνει ο καθένας

Ο καθένας μπορεί να φτιάξει ένα λογισμικό και μπράβο του.
Να στείλει την εργασία του στην εταιρεία, να στείλει και ένα βιογραφικό και αν είναι τυχερός να προσληφθεί και μπράβο του.

Η οποιαδήποτε επικοινωνία έχει η εταιρεία με τον δημιουργό του Foe Helper είναι υπόθεση μεταξύ αυτών.
Εάν η εταιρεία είναι σε επικοινωνία με τον δημιουργό του foe Helper και του έχει ζητήσει να αλλάξει κάποια πράγματα, δεν σημαίνει πως
επιτρέπει στον παίκτη να το χρησιμοποιεί.

Μην βγάζετε δικά σας συμπεράσματα.

Δεν υπάρχει "αφού η εταιρεία ξέρει, αφού η εταιρεία μιλάει μαζί τους, αφού η εταιρεία έχει ζητήσει να βγάλει αυτό, να κρατήσει αυτό, τότε ...."

Το "συμβόλαιο" της εταιρείας με τον παίκτη είναι οι όροι συναλλαγών και οι κανόνες του παιγνιδιού.

Τι ζητάνε ορισμένοι ; Πραγματικά ... τι ζητάνε ;
Προσπαθήστε να καταλάβετε ότι κάποια πράγματα πρέπει να τα δεχτούμε όπως έχουν.

Εάν τώρα η εταιρεία μας επιτρέψει να χρησιμοποιούμε αυτό το λογισμικό και αύριο μεθαύριο κάποιος άλλος βγάλει ένα άλλο λογισμικό ;
Κάποιοι άλλοι παίκτες θα θέλουν αυτό το άλλο. Τότε τι ;
Θα πούμε θέλουμε και αυτό ; Θα επιτρέψει και αυτό η εταιρεία ;
Ένα μήνα αργότερα βγαίνει ένα άλλο και οι παίκτες θέλουν αυτό το άλλο.
Θα επιτρέπει η εταιρεία να χρησιμοποιούμε όλα αυτά τα λογισμικά ;

Θα πρέπει δηλαδή η εταιρεία να έχει να κάνει με τον όποιο βγάζει ένα λογισμικό και με τον κάθε παίκτη που θα λέει "ναι, αλλά το τάδε λογισμικό το επιτρέπετε, αυτό γιατί δεν το επιτρέπετε"
Ή θα πρέπει η εταιρεία να πει βάλτε όποιο λογισμικό θέλετε ;



Γράφετε "Το ένα παραπάνω κλικ που κάνεις εσύ προσωπικά μπαίνοντας σε μια άλλη σελίδα είναι που σε κάνει νόμιμο σε σχέση με κάποιον που με ένα κλικ λιγότερο μπαίνει στο FoE Helper...;
Ή είσαι εσύ παράνομος σε σχέση με κάποιον που δεν γνωρίζει τη σελίδα που μπαίνεις και με 3 παραπάνω από εσένα κλικ χρησιμοποιεί λογιστικό φύλλο για τις πράξεις;"

Αυτός που αναζητά βοήθεια σε κάποια σελίδα δεν είναι καθόλου παράνομος.
Δεν υπάρχει κανόνας που να λέει ότι δεν επιτρέπεται.
Ούτε θέμα ηθικής υπάρχει.
Το να έχουμε όμως ένα λειτουργικό που μας αυτοματοποιεί μια ενέργεια και ενάντια στους όρους και κανόνες είναι και τίθεται θέμα ηθικής.

Θα ξέρετε κάτι παιγνίδια με πολύ ξύλο που στο τέλος σαν τελική κίνηση πατάμε μπροστά, μπροστά, κάτω, μπροστά, πίσω, κάτω μπροστά , Α, Β ;

Το να μη ξέρουμε τον συνδιασμό αυτό και να τον αναζητήσουμε δε μας κάνει παράνομους.
Το να χρησιμοποιήσουμε ένα λογισμικό που μας συντομεύει έστω και κατά ένα κουμπί την διαδικασία αυτή, είναι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΔονΚιχώτης

Ενεργό Μέλος
Αυτό που δεν έχεις καταλάβει (ή δεν θες να καταλάβεις...) είναι ότι το συγκεκριμένο εργαλείο ΔΕΝ απαγορεύεται∙ δεν έχω να προσθέσω απολύτως τίποτα καθώς δεν έχει νόημα να συνεχίσω να συμμετέχω στο θέατρο του παραλόγου που η εταιρεία έχει ξεκινήσει. Απλά να σημειώσω πως δεν πρότεινα να επιτρέπεται το συγκεκριμένο εργαλείο μιας και ΔΕΝ απαγορεύεται, αλλά να ενσωματωθούν τα δημοφιλή του χαρακτηριστικά, στα χαρακτηριστικά του παιχνιδιού, στις επόμενες αναβαθμίσεις συν ότι ο χρήστης του συγκεκριμένου εργαλείου με τον χρήστη της σελίδας υπολογισμών πόντων Μ.Κ. σαφώς και είναι ακριβώς στην ίδια κατηγορία παικτών, προφανώς και δεν γνωρίζεις τη λειτουργικότητα του εργαλείου για την οποία συνεχίζεις να παραπληροφορείς και να την χαρακτηρίζεις ως παράνομη.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Δε μπορούμε να δώσουμε και δεν έχουμε δώσει άδεια χρήσης ποτέ για οποιοδήποτε εργαλείο, ούτε καν για το FoE Helper.
Δεν είναι δικό μας προϊόν και δε μπορούμε να γνωρίζουμε πότε και αν θα αλλάξει ο προγραμματισμός του και να ανιχνευθεί ως παράνομο.
Αυτή τη στιγμή, η έκδοση που κυκλοφορεί είναι προσαρμοσμένη έτσι ώστε να μη δίνει παράνομο προβάδισμα και (θεωρητικά πάντα) να μη παραβαινει τους κανόνες.
Και πάλι όμως, αν ανιχνευθεί ως παράνομο (είτε γιατί είναι παλαιότερη έκδοση ή γιατί άλλαξε ο σχεδιασμός του) τότε ο χρήστης του θα λάβει προειδοποίηση/αποκλεισμό. Χωρίς προηγούμενη ειδοποίηση.
Είναι δική σας ευθύνη να παίζετε σύμφωνα με τους κανόνες και τους όρους χρήσης του παιχνιδιού.

Παρακαλώ η συζήτηση σχετικά με αποκλεισμούς να σταματήσει εδώ.

Και για να μην υπάρχουν αμφιβολίες, οποιοδήποτε εξωτερικό εργαλείο (πρόσθετο περιηγητή, bot, clicker, script) ΔΕΝ επιτρέπεται.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή