THE BEST GUILD IN FOE *** ΤΡΕΛΑΔΙΚΟ ***

No0BaKiKiLLeR

Νέο Μέλος
Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΕΡΒΕΡ

3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΦΡΕΝΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΠΑΙΖΑΜΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ

ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΕΛΑΔΙΚΟ ΜΕ ΑΓΑΠΗ

ΣΑΣ ΞΕΦΤΙΛΙΣΑΜΕ ΟΛΟΥΣ

ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ

ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ

 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
τα συγχαρητηρια μου!!εσεις πολυ καλα κανατε τη δουλεια ...αλλοι κοιμονται ορθιοι...αλλα ονοματα δεν λεμε γιατι θα φαμε μπαν....
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
διαταραγμενοι ολοι τους..καμμια αισθηση της πραγματικοτητας. την χειροτερη συντεχνια την ονομασανε μονοι τους καλυτερη..γελαει ο κοσμος...
 

silvo

Banned
Όχι απλά μας βρίζουν μέσα στα μούτρα μας. Αλλά δεν φταίνε αυτοί! Φταίνε όσοι δεν τα ελέγχουν.
 

No0BaKiKiLLeR

Νέο Μέλος
ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΖΑΧΟ ΕΜΕΙΣ ΠΑΙΞΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥΣ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΞΕΦΤΙΛΙΣΑΜΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΘΗΣΑΜΕ ΝΑ ΚΟΚΟΡΕΥΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΙΕΣ ΚΛΠ ΠΑΝΤΑ ΤΟΥΣ ΛΕΓΑΜΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ|
ΦΙΛΕ ΣΙΛΒΟ ΔΕΝ ΒΡΙΖΟΥΜΕ ΚΡΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΑΝΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΠΟΔΕΙΞΑΜΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΥΓΚΑ

ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΑΜΕ ΠΡΩΤΙΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ
ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΤΕ ΜΑΣ ΚΟΜΠΛΕΞ ΠΡΩΤΙΑΣ ΚΛΠ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ


ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΝΟΥΛΙΑΔΗ
ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 5 ΚΟΣΜΟΥΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΕΡΒΕΡ ΚΑΙ ΠΑΙΞΑΜΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 4 ΑΠΟ ΤΟΥΣ 5 ΠΗΡΑΜΕ ΠΡΩΤΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΣΥΝΤΕΧΝΙΕΣ ΠΑΝΤΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ Δ ΠΗΡΑΜΕ ΠΡΩΤΙΑ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΦΟΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΚΛΠ

ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΤΗΣ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥΛΟΝΤΑΣ ΜΠΟΤ ΚΛΠ ΚΑΙ ΑΝ ΛΕΩ ΨΕΜΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ Γ ΚΟΣΜΟ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΑΣΑΝ ΣΚΡΙΝΣΟΤ ΜΙΑ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΦΙΛΑΡΑΚΟΥ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ 500ΑΡΙΚΟ
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΤΑ ΣΚΡΙΝΣΟΤ ΓΙΑ ΚΑΚΗ ΣΟΥ ΤΥΧΗ

ΟΠΟΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ ΕΕ????

ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΜΑΣ ΕΚΡΑΖΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΜΗΝΙΑΙΕΣ ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ

ΕΜΕΙΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΑ ΧΩΝΑΜΕ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΠΑΝΤΑ

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΕΛΑΔΙΚΟ

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ
 

silvo

Banned
Μας δείχνεις ότι κλέβετε και σεις και οι κάποιοι αντίπαλοι σας και δεν είναι δούλεμα στα μούτρα μας αυτό;

Επίσης το ότι κάποιος κάνει παράνομο λογισμικό και το πουλάει φταίει αυτός που το αγοράζει (εκτός αν χρησιμοποιούν το εμπόρευμα τους). Αυτός θα έπρεπε να αποκλειστεί. Είναι όπως και με την βιομηχανία όπλων. Καλό θα ήταν να μην υπήρχαν καθόλου, αλλά υπάρχουν αγοραστές πως να το κάνουμε
 

ΜΚ80

Μέλος
Το βιντεάκι σας είναι σκέτη απόλαυση!
Η Ethereum και εγώ προσωπικά ευχόμαστε τα καλύτερα για τη νέα Χρονιά , το 2023 να μας βρεί όλους χαρούμενους και με Υγεία!
 

Ζουζούνι

Ενεργό Μέλος
Καλησπέρα.

Κάποιος που δεν κοκορεύεται και δεν έχει κόμπλεξ δεν θα έμπαινε στη διαδικασία να γράψει σε ένα φόρουμ
"είμαστε οι καλύτεροι, σας ξεφτυλίσαμε ...." και ό,τι άλλο
Χρήση α' πληθυντικού. "εμείς" σε συνδιασμό με χρήση γενικής πληθυντικού "σας".
Το κείμενο που διαβάζουε δείχνει κόμπλεξ και μάλιστα σε μεγάλο βαθμό.
Προσοχή .. προς αποφυγή παρεξηγήσεων.
Δεν είναι κάτι που λέω εγώ.
Είναι το συμπέρασμα από τα όσα γράφονται στο κείμενο που διαβάζουμε.
Προσοχή... δεν είναι δικό μου συμπέρασμα.
Είναι το συμπέρασμα σύμφωνα με την χρήση της αντωνυμίας "εγώ"


Όσο για το καλύτερη συντεχνία και στους 5 server δε βλέπω κάτι που να το στοιχειοθετεί.
Για τον 5ο κόσμο τουλάχιστον που βλέπω...
Να διάβαζα καλύτερη συντεχνία amazon queen που έχει κρατήσει την 1η θέση για 690 μέρες, να πω ναι.
Να διάβαζα καλύτερη συντεχνία erga omnes που είχε έναρξη μπορεί και 2 χρόνια μετά απο άλλες και έχει φτάσει επίπεδο 93, να πω ναι.

Αλλά εντάξει ...
όπως λέει και το τραγούδι ...
άς τον τρελό στη τρέλα του.
 

TeTaTeT

Μέλος
Η απόλυτος αυτοεξευτελισμός. Απλά τραγικοί.
Βγάζουν βίντεο που δείχνει ότι παίζουν με εξωτερικά προγράμματα.
Με κεφαλαία για να το βροντοφωνάζουν κιόλας.
Και... εκτός τόπου και χρόνου... λένε ότι είναι η καλύτερη συντεχνία του FOE.
Και το αστείο. Γραφεί με άλλον λογαριασμό και ξέχασε να πατήσει το Caps Lock.

Αυτοί οι παίκτες, είναι ακόμη ενεργοί.
Απορώ με τη διαχείριση. Τα 3 Α την στοιχειώνουν... Αβλεψία ; Άγνοια ; Ανοχή ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Bowery King

Νέο Μέλος
Αυτοί οι παίκτες, είναι ακόμη ενεργοί.
Απορώ με τη διαχείριση. Τα 3 Α την στοιχειώνουν... Αβλεψία ; Άγνοια ; Ανοχή ;
Μηπως τα Α ειναι 4;

Να ξερετε παντως πως σε forum του εξωτερικου, εχει ξεκινησει εδω και μερικους μηνες, εκστρατεια να ριξουν την αξιολογηση του FoE, στο 1 αστερι σε ολες της πλατφορμες (Android,iOS,κτλ)
Κατι σαν αυτο που εγινε με το E-Food εδω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

poiuy22345

Ενεργό Μέλος
Όταν κάποιος finrod πρότεινε να αρχίσουμε να τους ενοχλούμε μαζικώς στο facebook όσον αφορά τον ΣεΣ τότε, του έριχναν προειδοποίηση κι αποκλεισμό... Αυτό είναι η λύση; Πολύ εύκολη για να είναι αποτελεσματική!
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
Και εγώ είμαι εκτός τρελάδικου άρα ξεφτιλισμένος όλοι οι άλλοι είμαστε ξεφτίλες και απολαμβάνουμε το βίντεο που ανέβασαν
μας δείχνουν με τη τρόπο παίζουν την απόδειξη που ψάχνει τόσο καιρό η διαχείριση τούς τη δίνουν στο πιάτο.
Κάποτε μας έλεγαν ότι υπήρχαν κανόνες στο φόρουμ για το λεξιλόγιο για τα παράνομα προγράμματα στο παιχνίδι κ.λ.π.

Μπράβο στο ΤΡΕΛΑΔΙΚΟ για το θάρρος το θράσος παίρνουμε ότι μας αξίζει υπεύθυνοι και ανεύθυνοι
παίκτες και διαχείριση περιμένουμε και άλλα στο ξέφραγο αμπέλι που παίζουμε καλά να πάθουμε.
Συμπαίκτες έχουν δίκιο μας φτύνουμε και νομίζουμε ότι βρέχει.
 
Κορυφή