Winter Contest - Πρόκληση 1

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser30132

Guest
καλησπερα και χρονια πολλα 15 ειναι τα δωρα
 

Kortez

Μέλος
εχεις γραψει σε λαθος προκληση την απαντηση σου , τοποθετησε την στην 2η προκληση
15 διαφορές βρίσκω. Η 2η προκληση έχει να κανει με φωτογραφία.
Επισης όταν πατάω το κουμπί συμμετέχω μου βγάζει ότι "Δεν έχετε δικαίωμα να δείτε αυτήν τη σελίδα ή να εκτελέσετε αυτήν την ενέργεια.".
Και στην 1η και στη 2η.
 
Τελευταία επεξεργασία:

lolitaki

Καμένος Χρήστης
15 διαφορές βρίσκω. Η 2η προκληση έχει να κανει με φωτογραφία.
Επισης όταν πατάω το κουμπί συμμετέχω μου βγάζει ότι "Δεν έχετε δικαίωμα να δείτε αυτήν τη σελίδα ή να εκτελέσετε αυτήν την ενέργεια.".
Και στην 1η και στη 2η.
Η απάντηση μου αναφέρεται σε άλλον παίκτη και όχι στην δικιά σου απάντηση . Η δικιά σου είναι οκ εξ αρχής οπότε δέχομαι την πρώτη σου απαντηση
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
15 διαφορές βρίσκω. Η 2η προκληση έχει να κανει με φωτογραφία.
Επισης όταν πατάω το κουμπί συμμετέχω μου βγάζει ότι "Δεν έχετε δικαίωμα να δείτε αυτήν τη σελίδα ή να εκτελέσετε αυτήν την ενέργεια.".
Και στην 1η και στη 2η.
Εδώ έδωσες απάντηση .Τώρα πήγαινε στην δεύτερη πρόκληση να απαντησεις
 

DeletedUser27592

Guest
Winter%20Contest%20Logo.png

Χαίρεται!

Καλώς ήλθες στην πρώτη Πρόκληση! Τα παιδιά ενός επιβάτη έκρυψε μερικά δώρα στο σταθμό του τρένου και τώρα ο ελεγκτής χρειάζεται τη βοήθεια σου για να τα βρει πριν φύγει το τρένο από την πλατφόρμα.
Η αποστολή σου είναι απλή, το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να μετρήσεις πόσα δώρα είναι σκορπισμένα στο σταθμό των τρένων:

Challenge%201.png

Ξέρεις ήδη την απάντηση?! Πάτησε το κουμπί παρακάτω για να υποβάλεις την απάντηση σου (μέχρι τις 6 Ιανουαρίου 2020) ! :)



Για αυτή την πανεύκολη πρόκληση 3 παίκτες θα κερδίσουν ΕΝΑ διακοσμητικό βαγόνι! Καλή Διασκέδαση!



Μην ανησυχείς, κανείς άλλος εκτός από την ομάδα υποστήριξης δε θα μπορεί να δει τις απαντήσεις σου!

Αν θες να μας πεις τη γνώμη σου σχετικά με το Χειμερινό Διαγωνισμό, παρακαλούμε πάτησε εδώ.



Με Εκτίμηση,
Η Ομάδα του Forge of Empires
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή