XEΙΜΕΡΙΝΟΣ ΠΥΡΓΟΣ:ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ΠΛΕΟΝ?????????????

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32463
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32463

Guest
Ξέρει κανείς αν το αντικείμενο αναβάθμιση χειμερινού πύργου θα υπάρχει πλεον στο παιχνίδι? έχω έναν χειμερινό πύργο στην αποθήκη μου Επιπέδου 2 και θα ήθελα να ξέρω να τον κρατήσω ή να τον σβήσω? αν δεν υπάρχουν πλέον οι αναβαθμίσεις δεν αξίζει να τον κρατήσω... ευχαριστώ..
 

DeletedUser29206

Guest
Ξέρει κανείς αν το αντικείμενο αναβάθμιση χειμερινού πύργου θα υπάρχει πλεον στο παιχνίδι? έχω έναν χειμερινό πύργο στην αποθήκη μου Επιπέδου 2 και θα ήθελα να ξέρω να τον κρατήσω ή να τον σβήσω? αν δεν υπάρχουν πλέον οι αναβαθμίσεις δεν αξίζει να τον κρατήσω... ευχαριστώ..
Λοιπόν, όπως και άλλα κτίρια με αναβαθμίσεις από προηγούμενες εκδηλώσεις έτσι και αυτό δε θα το ξαναδούμε μελλοντικά ή τουλάχιστον έτσι λειτουργούν μέχρι στιγμής. Αυτήν την ερώτηση την είχα κάνει σε ένα live της Inno στο Facebook ως σχόλιο και μου απάντησαν με σχόλιο ότι θα ξαναμπούν στο μέλλον οι αναβαθμίσεις των κτιρίων αυτών. Έτσι μου έγραψαν, μη με ρωτήσεις κατά πόσο ισχύει. Ακόμα αναβαθμίσεις δεν έχουμε δει!
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Νομιζω οτι καπου ειχα διαβασει, οτι αναβαθμισεις τετοιου ειδους σε ειδικα κτηρια Εκδηλωσεων τυπου Χριστουγεννων, θα μπαινουν στα αντιστοιχα Ιβεντ...
δλδ τα επομενα Χριστουγεννα ισως δουμε αναβαθμισεις τους πυργου....
εγω παντως τον κραταω τον 2ο στην αποθηκη...
δεν τον κουβαλαω και στη πλατη, οκ...
 
Κορυφή