ΔΙΑΚΟΠΗ ΕΧΘΡΟΠΡΑΞΙΩΝ

agdim

Μέλος
Καλησπερα σε ολους.
Σας ενημερωνουμε πως απο σημερα στις 12μμ μεχρι την Τριτη 18/4/2017 στις 8μμ,η συντεχνια των ROYAL GUARD σταματα τις εχθροπραξιες λογω Πασχα. Ότι θελετε μπορειτε να το κανετε χωρις καμμια παρεξηγηση. Ευχομαστε σε ολους σας ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ σε εσας και τις οικογενειες σας και οσοι φυγετε καλο γυρισμο να εχετε.
 

DeletedUser30573

Guest
Καλό Πάσχα με υγεία αγάπη ευημερία σε σας και τις οικογένειές σας! Μετά την ανακωχή που μας έχετε προτείνει πολλές φορές κατά το παρελθόν και ουδέποτε συμφωνήσαμε γνωρίζατε οτι δεν υπήρχε περίπτωση να γίνει αποδεκτή και αυτή τη φορά! Το πιο τίμιο οσο αφορά το πολεμικό τίμημα των χαρτών είναι οταν μια συντεχνία αποφασίζει να απέχει απο μάχες για δικούς της καθαρά λόγους τότε απλά θα πρέπει να εγκαταλείπει τους τομείς στους χάρτες .....( ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΥΝΤΕΧΝΙΕΣ) Ο χειριστικός τρόπος με τον οποιο ανακοινώσατε στο φόρουμ την αποχή σας από τις μάχες στους χάρτες δεν είναι αποδεκτός απο εμας και έγινε με σκοπό την διαστρέβλωση της αλήθειας οσο αφορά την παικτική ποιότητα που χαρακτηρίζει την συντεχνεία μας αλλά και τον αποπροσανατολισμό των παιχτών και συντεχνιών του ΦΟΕ! Βιαστήκατε να ανακοινώσετε την αποδοχή της οποιασδήποτε απόφασης μας εκ μέρους σας με σκοπο στη συνέχεια να μπορείτε να την συκοφαντήσετε!!! ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ είναι αυτή που αποφασίζει για την πορεία της και δεν αφήνει μια αλλη συντεχνία να καθορίσει το παιχνίδι της! Το δύσκολο κομμάτι ειναι να δέχεσαι κριτικές και όχι τελικά να κρίνεις !!! ΕΜΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!! Η απόφαση της συντεχνίας FREEDOM ομόφωνα είναι ότι......ΔΕΝ ΑΠΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

agdim

Μέλος
Καλημερα φιλε μου.Και εσυ και οι δικοι σου που εκαναν λαικ σε αυτα που εγραψες,κανετε ενα μεγαλο λαθος.
Δεν σας προτειναμε απολυτως τιποτα.Γενικη ανακοινωση βαλαμε πως αυτες τις αγιες για καποιους μερες δεν θα πολεμησουμε.
Και αν διαβασες καλα γραψαμε καντε οτι θελετε.Μεσα στο παιχνιδι εξαλλου δεν ειναι μονο Χριστιανοι.
 

DeletedUser30573

Guest
καλημέρα και από εμένα
το αν είχαν προηγηθεί προσωπικά μηνύματα ανακωχής
άσε να το ξέρουμε εμεις (σε οποιαδήποτε αμφιβολία μπορούμε
να τα προσκομίσουμε)οσο για το θρήσκευμα σου είναι δικό σου θέμα το δικό μας
δεν απαγορεύει τα game παιχνίδια
Οταν διατυμπανίζετε η άξια των ημερών τότε χάνετε....την κατάνυξη
ας την κρατάει ο καθένας για τον εαυτόν του και ας μην προβαίνει σε
χαρακτηρισμούς του στυλ δεν είμαστε όλοι χριστιανοί...Εδώ μιλάμε για
ένα παιχνίδι μια εικονική πραγματικότητα δεν άφορά την ζωή και τα πιστεύω
κανενός!!!
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Καλο πασχα παιδες!!!!! Καλα να περασουμε ολοι...ευκαιρια να φρεσκαριστει ο νους μας....κανονιστε να σουβλιζουμε αρνι και να καποιοι να πολεμουν εδω......
 

DeletedUser29206

Guest
Καλό Πάσχα!!!
Δε θέλω να πω την γνώμη για την παραπάνω συζήτηση αλλά θέλω να σας συμβουλέψω κάτι.
Ασχέτως το αν έχετε αντιπαλότητα λόγω των συντεχνιών σας ή μπορεί και προσωπική, δείχνετε πως έχετε πάρει σοβαρά τις μάχες.
Αυτό που θέλω να πω είναι ο τρόπος με τις οποίες τις έχετε πάρει σοβαρά.
Δείχνετε πως έχετε ξεχάσει πως παίζετε παιχνίδι (=ψυχαγωγία, διασκέδαση). Ναι οκ είναι πιο σοβαρό κλπ.
Αυτό που κάνετε σχεδόν όλοι είναι να δημιουργείτε κακά συναισθήματα λόγω ανταγωνισμού. Για παράδειγμα: αυτοί μας πέταξαν από το χάρτη οπότε καλά τους κάναμε, αυτοί μας πολεμούν ασταμάτητα οπότε τώρα που νικήσαμε καλά να πάθουνε κλπ. Ο ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΦΕΡΝΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ. Δεν υπάρχει ανταγωνισμός για πλάκα; Ή ακόμα, δεν σας φέρνει πιο κοντά; Γιατί έχετε στο νου σας πως όταν χάνεις στους ΣεΣ είναι κάτι κακό και πως οι άλλοι είναι κακοί; Έχετε σκεφτεί πως έχετε κάνει εσείς οι ίδιοι κακό; Για αυτό πρώτα σκεφτήτε τι κάνατε εσείς.
Και αυτό με τον ανταγωνισμό σας, ηρεμίστε και λιγάκι. Άμα βγει το παιχνίδι σε εικονική πραγματικότητα που μπορείς ο ίδιος να μπαίνεις στο παιχνίδι τι θα λέτε στις μάχες; THIS IS SPARTAAAAAAAAAAAAAA.......;
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Καλό Πάσχα!!!
Δε θέλω να πω την γνώμη για την παραπάνω συζήτηση αλλά θέλω να σας συμβουλέψω κάτι.
Ασχέτως το αν έχετε αντιπαλότητα λόγω των συντεχνιών σας ή μπορεί και προσωπική, δείχνετε πως έχετε πάρει σοβαρά τις μάχες.
Αυτό που θέλω να πω είναι ο τρόπος με τις οποίες τις έχετε πάρει σοβαρά.
Δείχνετε πως έχετε ξεχάσει πως παίζετε παιχνίδι (=ψυχαγωγία, διασκέδαση). Ναι οκ είναι πιο σοβαρό κλπ.
Αυτό που κάνετε σχεδόν όλοι είναι να δημιουργείτε κακά συναισθήματα λόγω ανταγωνισμού. Για παράδειγμα: αυτοί μας πέταξαν από το χάρτη οπότε καλά τους κάναμε, αυτοί μας πολεμούν ασταμάτητα οπότε τώρα που νικήσαμε καλά να πάθουνε κλπ. Ο ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΦΕΡΝΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ. Δεν υπάρχει ανταγωνισμός για πλάκα; Ή ακόμα, δεν σας φέρνει πιο κοντά; Γιατί έχετε στο νου σας πως όταν χάνεις στους ΣεΣ είναι κάτι κακό και πως οι άλλοι είναι κακοί; Έχετε σκεφτεί πως έχετε κάνει εσείς οι ίδιοι κακό; Για αυτό πρώτα σκεφτήτε τι κάνατε εσείς.
Και αυτό με τον ανταγωνισμό σας, ηρεμίστε και λιγάκι. Άμα βγει το παιχνίδι σε εικονική πραγματικότητα που μπορείς ο ίδιος να μπαίνεις στο παιχνίδι τι θα λέτε στις μάχες; THIS IS SPARTAAAAAAAAAAAAAA.......;
Μαριε εχει χαθει η μπαλα....ολοι λενε ενα παιχνιδι ειναι αλλα συμπεριφερονται εντελως αναποδα.....Καλο Πασχα και ομορφα να περασεις!!!
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Καλο Πασχα σε ολους....και καλη Ανασταση, τοσο ηθικη οσο και πνευματικη....
Ευχομαι καλο σουβλισμα σε οσους αγαπαμε το σπορ....;)
Οποιος θελει για τη χωνεψη, ριχνει και καμμια μπαλωθια στον ΣεΣ...
Και ΠΡΟΣΟΧΗ...δεν ειναι ΕΝΑ παιχνιδι, ειναι πολλα μαζι σε ΕΝΑ...
Αφηστε ολους τους τομεις, θα τους παρουμε εμεις, θα σας τους φυλαμε ζεστους....:D
Θα σας κρατησουμε και πετσουλα και λιγο κοκορετσι....
Αντε παιδια... καλο δρομο σε οσους τους παρουμε, και προσοχη στο τιμονι και το αλκοολ....
Να γυρισουμε ολοι πισω, να τα ξαναπουμε....
 

DeletedUser29206

Guest
Γιατί θέλεις να μας δείξεις πως έχετε κακές σχέσεις χωρίς να μας πεις τι σας έκανε. Αυτό δεν ισχύει μόνο για εσένα αλλά για όλους μας! Προσπαθείς τώρα να την "δυσφημίσεις" με παρόλογο τρόπο. Έχω περάσει από πολλές συντεχνίες, έχω φτιάξει συντεχνίες και ξέρω τους λόγους τους (οι οποίοι οι περισσότεροι έχουν να κάνουν με ΣεΣ). Όμως σε όσες συντεχνίες πέρασα δεν είχα πει τα κακά που μου κάνανε και τί γίνεται με αυτές τις συντεχνίες. ΔΙΟΤΙ ΚΟΙΤΑΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ και προσπαθώ να περάσω καλά και ξεχνώ τα παλιά και προχωρώ παρακάτω αγνοώντας το κακό παραλθόν!!!
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Παιδια, Χριστος Ανεστη....
Θεωρω οτι ολοι ξερουμε τον ορο "εχθροπραξιες"... αναφερετε σε εχθρικες πραξεις με καποιον που θεωρητε "εχθρος"....
οι "φιλικες συναλλαγες" δεν νομιζω οτι εμπιπτουν στο ολο ζητημα...
αλλωστε ολοι τα κανετε αυτα, οποτε ας παμε παρακατω....
εμεις οι "φιλισυχοι" στρατηγοι, να μη φαμε κανενα κοκκαλακι δλδ? :rolleyes:
Επιστροφη στη καθημερινοτητα, λοιπον....μεχρι το επομενο εορταστικο ωραριο....:D
 

DeletedUser29206

Guest
Καλησπέρα Χρόνια Πολλά Χριστός Ανέστη, εσύ μας μιλάς για συντεχνίες που έχεις περάσει..ο σύντεχνος μου κι φίλος μου ευτυχώς για αυτόν δεν έχει περάσει από αυτή τη συντεχνία κι ούτε πρόκειται...Εσύ λες "ΔΙΟΤΙ ΚΟΙΤΑΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ" αλλά μόνο αυτό δεν κάνεις αυτή τη στιγμή σχολιάζοντας στο Forum για δύο συντεχνίες που μάχονται...Για το αν θες να τα ξεχάσεις εσύ είναι δικαίωμα σου...Εδώ στο screen βλέπουμε ότι η "συμφωνία" όπως την θεωρούν εκείνοι "έσπασε" ( κι οι συμφωνίες είναι για να σπάνε όπως έχει αναφέρει στο παρελθόν ένας σύντεχνός τους ) βαρέσανε πριν τις 8 τι σου λέει; Εκείνοι θεωρούν τον εαυτό τους σαν μια μεγάλη συντεχνία ενώ στη πράξη καλύτερα να τρώνε παρά να μιλάνε...ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΛΑΜΟΓΙΟ; ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΛΑΜΟΓΙΟ

ΔΙΝΟΥΜΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΝΟ!
Οκ καλά έκανες και μας εξήγησες το screen διότι δεν το είχα καταλάβει. Θα ήθελα αν δεν σου κάνει κόπο να μου πεις τί γίνεται στις 8 στον ΣεΣ (δεν ασχολούμαι με ΣεΣ και δεν ξέρω κάποια πράγματα, είμαι λίγο άσχετος... Αν δεν κάνω λάθος μπορείς να αλλάξεις θέση στο αρχηγείο?) Επίσης θέλω να μου πεις που αναφέρονται τα "αυτόν" και "αυτή" σε αυτή την πρόταση: ευτυχώς για αυτόν δεν έχει περάσει από αυτή τη συντεχνία κι ούτε πρόκειται...
Τέλος θέλω να πω την άποψη μου για το "ΔΙΟΤΙ ΚΟΙΤΑΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ". Εδώ είναι forum όπως το είπες και μπορεί ελεύθερα να πει κάποιος την γνώμη του αρκεί βέβαια να τηρεί τους κανόνες του Forum. Προσπαθώ να είμαι ουδέτερος αλλά όλο και κάπου "χάνει" η ζυγαριά.
 

DeletedUser29206

Guest
Λευτέρη σου ζητώ συγγνώμη αν σε πρόσβαλα, δεν είχα σκοπό για παρεξήγηση. Για αυτό θα ήταν καλύτερα να τελειώσει εδώ.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Καλες οι συγνωμες παιδες, αλλα να εχουν και νοημα...ε?
Λοιπον, για να μη χαθει η μπαλλα και να μη νομιζουν καποιοι οτι ξερουν το παιχνιδι και ολοι εμεις οι αλλοι ειμαστε χαιβανια, θα απαντησω σε κατι, αν και δεν μου πεφτει λογος ....αλλα ολοι εδω διαβαζουμε και ξερουμε τι βλεπουμε...οποτε για τη ταξη:
Καποιοι εδω, ανακοινωσαν παυση εχθροπραξιων, για καποιες μερες (Αγιες ή μη, εμενα δεν με ενδιαφερει)....
Καποιοι αλλοι εβγαλαν αποφαση -ομοφωνα- να μην απεχουν απο τον ΣεΣ....
Τωρα... οι πρωτοι βαρεσαν 8 παρα, μια αλλη συντεχνια -ασχετη με τη 2η- και θεωριτικα εσπασαν την ανακωχη που οι ιδιοι ειχαν ανακοινωσει (δικαιωμα τους) ...οχι ομως βαροντας τους "εχθρους"...
Ηρθαν, λοιπον, οι δευτεροι να τους κατακρινουν οτι αθετησαν το λογο τους (που οι ιδιοι δεν δεχτηκαν), που δεν ξερω σε ποιους τον εδωσαν, και μαλιστα να μιλησουν για συμφωνιες που εσπασαν (??), χωρις καν να εχουν γινει συμφωνιες, αφου οι ιδιοι δεν την δεχτηκαν καταρχας...
Και μαλιστα θα πρεπει ολοι να συμμετεχουμε στο θεατρο του παραλογου?
Λοιπον... εχει ξεφυγει η φαση, καταλαβαινω τον ανταγωνισμο μεταξυ καποιων, αλλα ολοι οι αλλοι δεν ειμαστε ουτε ασχετοι ουτε πρεπει να παμε σε κανενα δημοτικο για να ξαναμαθουμε γραμματα...οκ?

Θεωρω το συγκεκριμενο θεμα οτι εληξε (μιας και αφορουσε ανακωχη λογω Πασχα), και δεν θα ξανασχολιασω εδω...
Θα ξαναστειλω τις ευχες μου σε ολους, Χριστος Ανεστη (τελικα), και του χρονου....
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Καλες οι συγνωμες παιδες, αλλα να εχουν και νοημα...ε?
Λοιπον, για να μη χαθει η μπαλλα και να μη νομιζουν καποιοι οτι ξερουν το παιχνιδι και ολοι εμεις οι αλλοι ειμαστε χαιβανια, θα απαντησω σε κατι, αν και δεν μου πεφτει λογος ....αλλα ολοι εδω διαβαζουμε και ξερουμε τι βλεπουμε...οποτε για τη ταξη:
Καποιοι εδω, ανακοινωσαν παυση εχθροπραξιων, για καποιες μερες (Αγιες ή μη, εμενα δεν με ενδιαφερει)....
Καποιοι αλλοι εβγαλαν αποφαση -ομοφωνα- να μην απεχουν απο τον ΣεΣ....
Τωρα... οι πρωτοι βαρεσαν 8 παρα, μια αλλη συντεχνια -ασχετη με τη 2η- και θεωριτικα εσπασαν την ανακωχη που οι ιδιοι ειχαν ανακοινωσει (δικαιωμα τους) ...οχι ομως βαροντας τους "εχθρους"...
Ηρθαν, λοιπον, οι δευτεροι να τους κατακρινουν οτι αθετησαν το λογο τους (που οι ιδιοι δεν δεχτηκαν), που δεν ξερω σε ποιους τον εδωσαν, και μαλιστα να μιλησουν για συμφωνιες που εσπασαν (??), χωρις καν να εχουν γινει συμφωνιες, αφου οι ιδιοι δεν την δεχτηκαν καταρχας...
Και μαλιστα θα πρεπει ολοι να συμμετεχουμε στο θεατρο του παραλογου?
Λοιπον... εχει ξεφυγει η φαση, καταλαβαινω τον ανταγωνισμο μεταξυ καποιων, αλλα ολοι οι αλλοι δεν ειμαστε ουτε ασχετοι ουτε πρεπει να παμε σε κανενα δημοτικο για να ξαναμαθουμε γραμματα...οκ?

Θεωρω το συγκεκριμενο θεμα οτι εληξε (μιας και αφορουσε ανακωχη λογω Πασχα), και δεν θα ξανασχολιασω εδω...
Θα ξαναστειλω τις ευχες μου σε ολους, Χριστος Ανεστη (τελικα), και του χρονου....
Να αγιασει το στομα σου φιλαρακι!!!Και σκεψου οτι αυτοι που κτυπηθηκαν ειμαστε εμεις( ιπταμενα στιλετα) που δυστυχως ειμαστε στο περασμα....απο εκει περνανε ολοι...Ο πολεμος εχει ενα θετικο κραταει τις ομαδες σε εγρηγορση...και εγω τους βγαζω το καπελο ..που μπορουν και πολεμανε καθημερινα....ας χαρουν λοιπον αυτο κι ας μην συμπεριφερονται σαν να ειναι πραγματικα εχθροι...αντιπαλοι σε ενα παιχνιδι ειμαστε ολοι...εξω απο αυτο μπορει να ειμαστε και παρεακι τρελο .
 

DeletedUser30097

Guest
Σας ενημερωνουμε πως απο σημερα στις 12μμ μεχρι την Τριτη 18/4/2017 στις 8μμ,η συντεχνια των ROYAL GUARD σταματα τις εχθροπραξιες λογω Πασχα.
Μετά την ανακωχή που μας έχετε προτείνει πολλές φορές κατά το παρελθόν και ουδέποτε συμφωνήσαμε γνωρίζατε οτι δεν υπήρχε περίπτωση να γίνει αποδεκτή και αυτή τη φορά!
Δεν σας προτειναμε απολυτως τιποτα.Γενικη ανακοινωση βαλαμε πως αυτες τις αγιες για καποιους μερες δεν θα πολεμησουμε.
να γιατι δεν μπορουμε να βασιστουμε σε τετοιες συντεχνιες http://prntscr.com/exxnt4
Και σκεψου οτι αυτοι που κτυπηθηκαν ειμαστε εμεις( ιπταμενα στιλετα) που δυστυχως ειμαστε στο περασμα....απο εκει περνανε ολοι...

Όντως, η Royal Guard δεν πρότεινε ουδεμία ανακωχή σε κανέναν, τουλάχιστον εδώ, στο φόρουμ.
Αποχή από εχθροπραξίες ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ, ορίζοντας και το χρονικό διάστημα αυτής.
Πράγματι, πριν τη λήξη του χρονικού διαστήματος αποχής από πολεμικές ενέργειες που ανακοίνωσε, επιτέθηκε σε τομέα έτερης συντεχνίας.

Οι της Freedom το διατυμπανίζουν διότι ο τομέας της έτερης συντεχνίας δεν ήταν ένας τυχαίος κι αδιάφορος τομέας, αλλά, αντίθετα, ένας τομέας που θα της έδινε πλεονέκτημα, (της Royal Guard), στη σύρραξη που μαίνεται εδώ και μήνες στον Χάρτη ΣεΣ.

Αν ο τομέας ήταν σε «ξεκάρφωτη» εποχή του Χάρτη ΣεΣ, μακριά από τη «γραμμή του μετώπου», κανείς δε θα έλεγε τίποτε. Θα ήταν μερικές μαχούλες για ...προθέρμανση!!

Καλή διασκέδαση!
 

DeletedUser30791

Guest
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ, ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΒΓΑΛΑΜΕ ΣΑΝ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ.
ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ .
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΑΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΠΡΑΞΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

**ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΘΕΜΑ ΣΤΟ FORUM ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ, ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ????????? **

ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΟΛΕΜΗΣΕΤΕ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΡΑΞΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΑΜΕ? ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΤΕ, AΛΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ, ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΑΜΕ. ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΝΙ ΣΤΟ ENA ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΛΕΜΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΜΕΙΣ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ / ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ, ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ?

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΞΑΜΕ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ, ΚΑΝΤΕ ΜΑΣ ΜΗΝΥΣΗ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΥΠΑΡΞΗ ΜΑΣ ΣΑΝ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ, ΔΙΝΕΙ ΝΟΗΜΑ ΥΠΑΡΞΗΣ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ GAME.

ΞΕΦΥΓΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ GAME, ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΑΙΖΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ.
ΚΑΝΤΕ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ, ΟΠΩΣ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ.

ΚΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΡΙΣΕΙΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟ ΦΕΥΓΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ FORUM. ΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.
ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΥΠΑΡΞΗΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ POST ΣΤΟ FORUM, ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ, ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΛΟΓΟΣ ΥΠΑΡΞΗΣ ΤΟΥ. ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ, ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ.


ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ.
 

agdim

Μέλος
Οταν μεσα στο παιχνιδι ειχα πει καποιον λαμογιο,μου εκανε καταγγελια και εφαγα επιπληξη απο την διαχειρηση.
Δεν ειδα ομως να γινει καμια συσταση στο φιλο μας τον Λευτερη που λεει λαμογια ολοκληρη συντεχνια
 

DeletedUser30573

Guest
προς panosmolaoi
επειδή βλέπω ότι προσπαθείς με κάθε τρόπο να συνεχίσεις την παραπληροφόρηση του forum αναγκάζομαι να σε ρωτήσω αν πιστέυεις όσα γράφεις η απλός πρόκειται για διχασμό.. εφόσον επιμένεις εντός της ημέρας θα βγει στην φόρα η συμφωνία που είχατε με συντεχνία μια και το αρνείσαι και η πρόταση προς εμάς για ανακωχή


<<μεγάλη υπόθεση να ξέρεις γιατί τα φοράς>>
 
Κορυφή