Συζήτηση Κβαντικές Εισβολές

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
Το τυράκι είναι εδώ σε ότι αναφέρεται παρακάτω και το επισημαίνουν και με έντονα γράμματα.

(Βέβαια η απάντηση θα είναι όπως πάντα, δεν σάς αναγκάζει κάνεις να αγοράσετε με διαμάντια αλλά
παρακάτω αυτό μας λέτε αυτή είναι η κατεύθυνση για τη πρόοδο στο παιχνίδι,)

Ένα νέο παιχνίδι μέσα στο υπάρχον μπλέκοντας στοιχεία από πολιτιστικούς οικισμούς, ζούγκλα και ΠΜΣ με την εμμονή να μετατρέψουμε
τις πόλης μας από επιθετικές σε αμυντικές η μικτές μετά από τόσα χρόνια παιχνιδιού αφιερώνοντας χρόνο κόπο και χρήμα.

Όλοι μας τα αμυντικά κομμάτια τα διαγράφαμε η τα βάζαμε στο παλαιοπώλη άρχισαν με τη ζούγκλα και το 5ο επίπεδο
και τις άχρηστες συναρμολογούμενες ανταμοιβές να δούμε που το πάνε τώρα αν και......... ξέρουμε........


Οι Κβαντικές Ενέργειες έχουν μέγιστο αριθμό 100.000 κι επαναφορτίζουν με το χρόνο 5.000 την ώρα. Με τη βοήθεια των Οικιστικών Κτιρίων του Κβαντικού Οικισμού σας, μπορείτε να ενισχύσετε αυτό τον αριθμό.

Μπορείτε επίσης να αγοράσετε Κβαντικές Ενέργειες με Κβαντικά Θραύσματα.

Μπορείτε να πάρετε Κβαντικά Θραύσματα καθαρίζοντας συμπλοκές κόμβων, σημειώνοντας πρόοδο στο Κβαντικό Πάσο και να τα αγοράσετε με Διαμάντια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Space Pilot

Ενεργό Μέλος
Καλώς να έρθει, αλλά, στις 8.00 το πρωί, ρε παιδιά; Να σηκωθούμε πρωί πρωί μη και χάσουμε το μεροκάματο; Χάθηκε να ξεκινούσε στις 10.00; Μια συνήθης ώρα για ξεκίνημα...
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Kαλησπερα
Εγω θα σας πω την μικρη εμπειρια μου απο τον βετα σχετικα με τις Κβαντικες Εισβολες
Υποτιθεται οτι θα αντικαθιστουσαν τον GvG λοιπον καμμια σχεση
θα συμφωνισω 100% με τον COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ ειναι ενας ΄΄αχταρμας'' απο πολιτιστικους οικισμους, ζουγκλα και ΠΜΣ σε μια πιο ανοσμη ..εκδοση
Για να σας προετοιμασω δε τα κτηρια παραγωγης αγαθων και σπιτια μαζευουν καθε 10 ωρες
1) για να μαζεψεις λοιπον στρατο και αγαθα χρειαζεστε σφυρια και νομισματα
με τα αρχικα σπιτια και κτηρια παραγωγης δεν βγανει να κανεις ουτε 4-5 μαχες το 10ωρο ( γιατι με αυτα που μαζευεις καθε 10 ωρες μπορει να ετοιμασεις μονο 4-6 στρατιωτες)
2) για να βαλεις κτηρια επιθεσης και αμυνας χρειαζεται να πληρωσεις πολλα σφυρια νομισματα και ..χαρα
Στο τελικο σουμα ... εαν δεν βαλεις διαμαντια δεν μπορεις να προχωρισεις
Το οτι καθε λιγες μερες θα ξεκιναμε την αρχη το χτισιμο μιας πολης στην εποχη ...του σιδηρου με ξενερωσε αφανταστα
εαν δεν σχεδιασουν να υπαρχει τουλαχιστον μια συνεχεια και μια εξελιξη στην πολη και στον χαρτη ....εγω θα ξανα αρχισω μαλλον την... σιεστα
 
Τελευταία επεξεργασία:

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
talamanta <<θα συμφωνήσω 100% με τον COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ είναι ένας ΄΄αχταρμάς'' από πολιτιστικούς οικισμούς, ζούγκλα και ΠΜΣ
σε μια πιο άνοσμη ..έκδοση>>

Ένα νέο παιχνίδι μέσα στο υπάρχον μπλέκοντας στοιχεία από πολιτιστικούς οικισμούς, ζούγκλα και ΠΜΣ
θα προσθέσω και ιβεντ με τις γνωστές αγορές με διαμαντάκια. ( Κβαντικό Πάσο )

Και αυτό το νέο που μας έφεραν μας επιστρέφει στο παρελθόν μετά από τόσα χρόνια να είσαι στο Τιτάνα
και να γυρνάς στους δεινόσαυρους και στην αρχή της εξέλιξης της ανθρωπότητας μάλλον το νέο είναι το μετά την καταστροφή του πλανήτη.
η ιστορία γι' αυτούς επαναλαμβάνεται βήμα προς βήμα δεν αλλάζει ούτε ένα κτήριο ακόμα και το κυνήγι τους για διαμαντάκια.
 

Συνημμένα

  • ιβεντ.jpg
    ιβεντ.jpg
    122,7 KB · Προβολές: 5
Τελευταία επεξεργασία:

andrian empire

Ενεργό Μέλος
Με όλη την καλή διάθεση.
Οι σχεδιαστές πραγματικά σπατάλησαν πόρους και φαιά ουσία για να παρουσιάσουν αυτό το "έκτρωμα" (για να μην πω κάτι αντιπροσωπευτικότερο).
:-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1: (και λίγα είναι).
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Kαλησπερα
Εγω θα σας πω την μικρη εμπειρια μου απο τον βετα σχετικα με τις Κβαντικες Εισβολες
Υποτιθεται οτι θα αντικαθιστουσαν τον GvG λοιπον καμμια σχεση
θα συμφωνισω 100% με τον COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ ειναι ενας ΄΄αχταρμας'' απο πολιτιστικους οικισμους, ζουγκλα και ΠΜΣ σε μια πιο ανοσμη ..εκδοση
Για να σας προετοιμασω δε τα κτηρια παραγωγης αγαθων και σπιτια μαζευουν καθε 10 ωρες
1) για να μαζεψεις λοιπον στρατο και αγαθα χρειαζεστε σφυρια και νομισματα
με τα αρχικα σπιτια και κτηρια παραγωγης δεν βγανει να κανεις ουτε 4-5 μαχες το 10ωρο ( γιατι με αυτα που μαζευεις καθε 10 ωρες μπορει να ετοιμασεις μονο 4-6 στρατιωτες)
2) για να βαλεις κτηρια επιθεσης και αμυνας χρειαζεται να πληρωσεις πολλα σφυρια νομισματα και ..χαρα
Στο τελικο σουμα ... εαν δεν βαλεις διαμαντια δεν μπορεις να προχωρισεις
Το οτι καθε λιγες μερες θα ξεκιναμε την αρχη το χτισιμο μιας πολης στην εποχη ...του σιδηρου με ξενερωσε αφανταστα
εαν δεν σχεδιασουν να υπαρχει τουλαχιστον μια συνεχεια και μια εξελιξη στην πολη και στον χαρτη ....εγω θα ξανα αρχισω μαλλον την... σιεστα
Δεν καταλαβαίνω γιατί παραπονιεσε ταλα.
Εσυ πανηγυριζες που φευγει ο σεσ.
Απαξίωσαν το μοναδικό δωρεάν χαρακτηριστικό γιατί από την αλλαγή του πεδίου κ μετά μας έδειξαν ότι αν πληρωνεις κερδίζεις σε ένα δωρεάν παιχνιδι.
Α δεν θέλω παραπονα τώρα. Ο κακός σεσ έφυγε..
Τώρα σε λίγο που θα πληρώνουμε 50λεπτο στην αρχική σελίδα για να συνδέθουμε τότε να δείτε γλυκα χαχαχα

Αντε περαστικα μάς.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Δεν καταλαβαίνω γιατί παραπονιεσε ταλα.
Εσυ πανηγυριζες που φευγει ο σεσ.
Απαξίωσαν το μοναδικό δωρεάν χαρακτηριστικό γιατί από την αλλαγή του πεδίου κ μετά μας έδειξαν ότι αν πληρωνεις κερδίζεις σε ένα δωρεάν παιχνιδι.
Α δεν θέλω παραπονα τώρα. Ο κακός σεσ έφυγε..
Τώρα σε λίγο που θα πληρώνουμε 50λεπτο στην αρχική σελίδα για να συνδέθουμε τότε να δείτε γλυκα χαχαχα

Αντε περαστικα μάς.
Καλησπερα
Ειλικρινα εγω στην θεση σας θα απεφευγα να προκαλεσω την ταλα
Θεωρω οτι κυριοι 7 Μητσοι εκ Νικαιας οτι εσεις προσωπικα γνωριζετε παρα πολυ καλα οτι επι 7 χρονια εδωσα ''μαχες'' με νυχια και δοντια για να παραμεινει ο ΣεΣ
Φυσικα καποιοι ''παιχτες'' θεωρησαν οι προσπαθειες που καναμε* ηταν μονο και μονο .....επειδη μας αρεσε να βλεπουμε εσας 'η τα αλλα καλοπαιδα απο τον καναπε να κανετε μαχες- μονο εσεις- και ...να ανεβαζετε τρεχοντας τους λογαριασμους σας
. να κλειντεε εν αλλαξ τους χαρτες με την χρηση των ...πιο εξεληγμενων ...κοθορνων και οι υπολοιποι να σας χειροκροτουμε ....με χερια και ποδια
Εσεις δε προσωπικα ενω στην αρχη παιξατε οσκαρικα το παιδι του λαου ... που παλευετε για εναν ελευθερο ΣεΣ ( ακομη και γω το εχαψα τοτε )
μολις ηρθε η δικη σας ωρα του ...πριβε χαρτη δεν σεβαστεικατε ουτε καν αυτους που επι χρονια προσπαθουσαν να σπασουν το μονοπωλιο
Ποσες φορες εγγραφως ορατα δεν προειδοποιησα στο που θα οδηγησει ολο αυτο το τσιρκο με τον πριβε χαρτη
και στο που θα οδηγουσαν τα πριβε μονοψηφια ποσοστα του ΣεΣ τοτε ...ημουν η γραφικη κλπ
Θα σταματησω εδω και δεν θα κανω πιο προσωπικες αναφορες

*ο πλυθηντικος δεν ειναι της ευγενειας 'η αναφορα στην δισχιδη υποσταση της talamanta
αλλα γιατι τον αγωνα αυτον τον εκαναν και αλλοι εραστες του φοεκικου ονειρου μαζι με μενα και φυσικα οι περισσοτεροι απογοητευμενοι παρατησαν οριστικα το ΦΟΕ
Ακολουθει ..ασχετο
Θεωρω οτι ....επικηδειο του ΣεΣ εχουν δικαιωμα να τον πουν μονο οσοι τον αγαπησαν για αυτο που ηταν , για την μονοδικη και πρωτοποριακη σχεδιαση του και οχι αυτοι που μονο για να τον εκμεταλευτουν τον ..''αγγιζαν '' αδιαφορωντας εαν τον καταστρεφαν σιγα σιγα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pandelis o 21os

Νέο Μέλος
Τι γνωμη θελετε....Δεν ξερετε τι έκτρωμα φτιαξατε και θελετε επιβεβαίωση? Δεν υπαρχει περιπτωση να ασχοληθω με το συγκεκριμενο κοματι οσο δυνατα δωρα/κτιρια και να δινει πολυ απλά γιατι ειναι μια βαρετη και ανουσια βλακεια...
 

Jonathan Wick

Ενεργό Μέλος
Τα μαυρα του τα χαλια... Δεν καταλαβαινεις με τιποτα τι πρεπει να γινει, τα βιντεο στο YT αλλου για αλλου και η μεταφραση αλλα νταλα της Παρασκευης το γαλα... Και ναι, ειμαι θεοχαζος! Και δεν καταλαβαίνω. Τουλαχιστον το υπόλοιπο παιχνιδι το εχω καταλαβει για να παιζω 8 χρονια!
Πυροβολειτε τα ποδια σας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

dio21

Καμένος Χρήστης
Απλα ακομα ενα game in game για τη καταναλωση διαμαντιων...
οτι θα πρεπει να κανω μαχες σε εποχη χαλκου και σιδηρου, με ξεπερναει...
Εν κατακλειδι:
ΣΑΝ ΤΟΝ ΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ....
ουτε ειχε, ουτε θα εχει.....
 

Jonathan Wick

Ενεργό Μέλος
Δεν πρεπει να βγαλει μεροκαματο αυτος που θα τα μαζεψει αντι για εσενα; Κλεφτες να γινουν οι άνθρωποι; LOL
LOLLOLLOL
Χωρις πλακα τωρα. Ειναι σωστο, γιατι καθε φορα που ανοιγεις ενα κουτι, διπλασιαζετε η αξια των υπολοιπων. Οποτε, ναι...
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: dio21

dio21

Καμένος Χρήστης
Οκ, εχεις δικαιο...
απλα δεν ανοιγω και κραταω τα διαμαντια....χαχαχαχαχ
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
Το ωραίο στην υπόθεση Κβαντικές Εισβολές για μένα που παίζω δέκα χρόνια είναι αυτό.......
Είμαι στον Τιτάνα στο διάστημα και κάνω μάχες με όπλα του μέλλοντος
και τώρα κάνω μάχες με σφεντόνες σπαθιά και τόξα
και στο οπτικό μου πεδίο βλέπω να είναι όλα τα ίδια κτήρια, στρατός, κλπ.
πώς να το κάνουμε βρε παιδιά νιώθεις δέκα χρόνια νεότερος.

Νόμιζα ότι είναι ένα νέο παιχνίδι μέσα στο υπάρχον μπλέκοντας στοιχεία από πολιτιστικούς οικισμούς, ζούγκλα, ιβεντ και ΠΜΣ

Το συμπέρασμα είναι δεν έκαναν ανανέωση στο παιχνίδι αλλά σε εμάς τους παίκτες
άργησα λίγο αλλά το κατάλαβα η ηλικία φταίει.

ΥΓ. Μη γελάτε αυτός ήταν ο σκοπός της ανανέωσης του παιχνιδιού. :D:D
Δεν είναι για γέλια αλλά για κλάματα. LOLLOLLOL
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή