Συζήτηση Πολιτιστικός Οικισμός Αζτέκων

GREEN WOLF

Νέο Μέλος
Δεν μου εχει ανοίξει στον C κόσμο αυτός ο οικισμός! Εχω τελειώσει αυτό που εκανα και περίμενα από την Κυριακή για να τον ξεκιήσω....
Ενώ σε άλλους κόσμους είδα οτι υπαρχει...... Να φανταστώ ότι έχει να κάνει με μελλοντική αναβάθμιση;
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Δεν μου εχει ανοίξει στον C κόσμο αυτός ο οικισμός! Εχω τελειώσει αυτό που εκανα και περίμενα από την Κυριακή για να τον ξεκιήσω....
Ενώ σε άλλους κόσμους είδα οτι υπαρχει...... Να φανταστώ ότι έχει να κάνει με μελλοντική αναβάθμιση;

Μηπως στον Γ κοσμο δεν εχεις φτασει ακομα αποικιακη εποχη? Γιατι θελει να εισαι αποικιακη εποχη και να εξερευνησεις συγκεκριμενη τεχνολογια της εποχης αυτη.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF

Ενεργό Μέλος
Δεν μου εχει ανοίξει στον C κόσμο αυτός ο οικισμός! Εχω τελειώσει αυτό που εκανα και περίμενα από την Κυριακή για να τον ξεκιήσω....
Ενώ σε άλλους κόσμους είδα οτι υπαρχει...... Να φανταστώ ότι έχει να κάνει με μελλοντική αναβάθμιση;
Καλημέρα σας, επικοινωνήστε με την ομάδα υποστήριξης και πείτε το πρόβλημα σας :).
 

maristefo

Νέο Μέλος
Καλημέρα, να ενημερώσω οτι εμένα δεν μου εχει εμφανιστεί ο καινούριος πολιτισμος Αζτέκων. του παλιούς του βλέπω αλλά ο καινούριος δεν μου εχει εμφανιστεί σε κανενα απο τους κόσμους μου.
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.png
    Χωρίς τίτλο.png
    556,7 KB · Προβολές: 5

ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF

Ενεργό Μέλος
Καλημέρα, να ενημερώσω οτι εμένα δεν μου εχει εμφανιστεί ο καινούριος πολιτισμος Αζτέκων. του παλιούς του βλέπω αλλά ο καινούριος δεν μου εχει εμφανιστεί σε κανενα απο τους κόσμους μου.
Καλημέρα σας, επικοινωνήστε με την ομάδα υποστήριξης :) .
 

finrοd

Banned
Η αιτία είναι απλή κι αναφέρθηκε σε προηγούμενο μήνυμα από έτερο μέλος τού φόρουμ:
θελει να εισαι αποικιακη εποχη και να εξερευνησεις συγκεκριμενη τεχνολογια της εποχης αυτη.
Για το λόγου τ' αληθές, ιδού και το απόσπασμα από την επίσημη ανακοίνωση παρουσίασης του εν λόγω πολιτιστικού οικισμού:
qva.jpg
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Αν έχετε εξερευνήσει την τεχνολογία "Αποικίες" της Αποικιακής Εποχής και δεν έχετε ενεργό Οικισμό, παρακαλούμε επικοινωνήστε με την Υποστήριξη για να το ελέγξουμε
 

DeletedUser

Guest
ΑΑαα είμαι 99.9% σίγουρος ότι όταν πρωτοδιάβασα την ανακοίνωση δεν το έγραφε αυτό μέσα... Εμείς των παλιότερων εποχών δλδ να μην έχουμε άμυνα στον επιθ. στρατό μας;
 
Σε επόμενη έκδοση πρέπει να αφαιρεθεί το πινακάκι που εμφανίζει τον υπολοιπόμενο χρόνο ολοκλήρωσης για τα αγάλματα τιμής. Ειναι τρομερά ενοχλητικό όταν χρειάζεται να κατασκευάσεις αρκετά αγάλματα, σου κρύβει εντελώς τον χάρτη.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_24.jpg
    Screenshot_24.jpg
    72,1 KB · Προβολές: 4

finrοd

Banned
Το ίδο συμβαίνει και στις πόλεις με τα κάθε είδους διακοσμητικά. Ναι, είναι ενοχλητικό μα κι αναγκαίο. Προσωπικά, σαν έχω αρκετά να στήσω, ξεκινώ την τοποθέτησή τους από τα δεξϊά προς τ' αριστερά κι από κάτω προς τα πάνω, σε σχέση με τις ψηφίδες που θα καταλάβουν.
 
Στους υπολοιπους οικισμούς στο αντίστοιχο κτίριο αυτό δεν συμβαίνει, εκεί φέρθηκαν έξυπνα!
 

finrοd

Banned
Θυμάμαι λάθος, πως στον οικισμό των Βίκινγκ το εμφανίζει στις ρουνικές λίθους;
 
Κορυφή