Επιλυμένο Πρόβλημα με τον Μπλε Γαλαξία

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

MoonlightNorth

Νέο Μέλος
Καλησπέρα σας. Παίζω σε 3 κόσμους (Α, Β και Δ). Εδώ και 3 ημέρες, ΚΑΙ στους 3 κόσμους, όταν μαζεύω κτήρια με τον Μπλε Γαλαξία, δεν μου διπλασιάζει ΟΥΤΕ ΕΝΑ. Σε κανέναν κόσμο. Τα κτήρια τα μαζεύω ένα-ένα και με προσοχή, γιαυτό και είμαι σίγουρη οτι δεν μου δίνει κανέναν διπλασιασμό. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα ??
 

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Καλησπέρα σας. Παίζω σε 3 κόσμους (Α, Β και Δ). Εδώ και 3 ημέρες, ΚΑΙ στους 3 κόσμους, όταν μαζεύω κτήρια με τον Μπλε Γαλαξία, δεν μου διπλασιάζει ΟΥΤΕ ΕΝΑ. Σε κανέναν κόσμο. Τα κτήρια τα μαζεύω ένα-ένα και με προσοχή, γιαυτό και είμαι σίγουρη οτι δεν μου δίνει κανέναν διπλασιασμό. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα ??
Το πρόβλημα έχει αναφερθεί και από άλλους παίκτες. Σύμφωνα με τους ελέγχους που κάναμε, οι διπλασιασμοί γίνονται κανονικά, με βάσει τα ποσοστά στα οποία βρίσκεται ο Γαλαξίας σας αλλά, υπάρχει ένα πρόβλημα με το animation του x2 καθώς δεν εμφανίζεται. Έχουν ενημερωθεί οι τεχνικοί μας και αναμένουμε τη σύντομη επίλυση του θέματος.
Ζητάμε την κατανόησή σας και παρακαλούμε, για την καλύτερη λειτουργία του Κέντρου Υποστήριξης, να μην υποβάλλετε αναφορές που αφορούν το θέμα.
 

MoonlightNorth

Νέο Μέλος
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, αλλά, όπως έγραψα, είναι σίγουρο οτι ΔΕΝ διπλασιάζει. Μαζεύω ένα-ένα τα κτήρια και τσεκάρω. Διπλασιασμός ΔΕΝ υπάρχει. Το να μην βγάζει το animation Χ2 είναι επουσιώδες. Το ουσιώδες είναι να γίνεται διπλασιασμός. Πράγμα το οποίο δεν γίνεται. Να πω και κάτι. Το πρόβλημα μου παρουσιάστηκε από την Τετάρτη, αμέσως μετά την συνηθισμένη αναβάθμιση.
 

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, αλλά, όπως έγραψα, είναι σίγουρο οτι ΔΕΝ διπλασιάζει. Μαζεύω ένα-ένα τα κτήρια και τσεκάρω. Διπλασιασμός ΔΕΝ υπάρχει. Το να μην βγάζει το animation Χ2 είναι επουσιώδες. Το ουσιώδες είναι να γίνεται διπλασιασμός. Πράγμα το οποίο δεν γίνεται. Να πω και κάτι. Το πρόβλημα μου παρουσιάστηκε από την Τετάρτη, αμέσως μετά την συνηθισμένη αναβάθμιση.
Όπως έγραψα και πιο πάνω, το έχουμε ελέγξει και διπλασιάζει, απλά δεν λειτουργεί το animation x2!
Στις 10/6, στον Α κόσμο, σύμφωνα με τα στοιχεία μας διπλασιάστηκε η συλλογή σας από:
- Ναό Δρυίδη
- Πήλινο Αμπελώνα
- Μαγική Ρόδα και τρία (3) ακόμη κτίρια
Πιο συγκεκριμένα πήρατε από τον Πήλινο Αμπελώνα (Επ. 8 Εποχή Εικονικό Μέλλον) 16 fp, ήτοι 8x2, 36 Χρυσά Ρύζια, ήτοι 18x2 κτλ.
Το ίδιο μπορώ να σας πω και για τα υπόλοιπα κτίρια, δεν νομίζω όμως ότι χρειάζεται.
Όπως προανέφερα, οι τεχνικοί μας εργάζονται για την επίλυση του θέματος!
Ευχαριστούμε για την κατανόηση.
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, αλλά, όπως έγραψα, είναι σίγουρο οτι ΔΕΝ διπλασιάζει. Μαζεύω ένα-ένα τα κτήρια και τσεκάρω. Διπλασιασμός ΔΕΝ υπάρχει. Το να μην βγάζει το animation Χ2 είναι επουσιώδες. Το ουσιώδες είναι να γίνεται διπλασιασμός. Πράγμα το οποίο δεν γίνεται. Να πω και κάτι. Το πρόβλημα μου παρουσιάστηκε από την Τετάρτη, αμέσως μετά την συνηθισμένη αναβάθμιση.
Μένια έχεις δίκιο σήμερα έκανα 2ο Μπλε Γαλαξία (2Χ13) δεν έδειχνε τίποτα το Χ2 και μάζεψα σχεδόν τούς ίδιους πόντους και αγαθά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Μένια έχεις δίκιο σήμερα έκανα 2ο Μπλε Γαλαξία (2Χ13) δεν έδειχνε τίποτα το Χ2 και μάζεψα σχεδόν τούς ίδιους πόντους και αγαθά.
Μαζέψτε τα κτίριά σας χειροκίνητα, και ελέγξτε τα fp. Θα δείτε ότι διπλασιάζει αλλά δεν φαίνεται το animation του x2.
 

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Το θέμα με το x2 animation επιλύθηκε με τη σημερινή αναβάθμιση.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή