Halloween 2016

talamanta

Καμένος Χρήστης
Και όταν δεν έχεις νεκροταφείο;
Καλημερα τοτε η αποστολη θα σου ζητα να πουλησεις ενα πολιτιστικο ( υποθετω )
το πουλας και αυτοματα κερδιζει το απλο νεκροταφειο
θα το βρεις στην αποθηκη σου
 

DeletedUser29206

Guest
ναι εαν εχεις στην πολη σου κτισμενο ηδη το νεκροταφειο πριν την 20 '
κτιζεις ενα απλο πολιτιστικο
ομως το συστημα ''βλεπει'' το νεκροταφειο και σου λεει στην 21 πουλησε το νεκροταφειο
Ευχαριστω!
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Οι αποστολές προσαρμόζονται ανάλογα με το τι έχει ο χρήστης.
Άλλο ζητούμενο έχει όταν ο παίκτης έχει κατασκευασμένο νεκροταφείο και άλλο όταν δεν έχει.
Γι' αυτό θα πρέπει να διαβάζετε τις αποστολές και να μη ρωτάτε άλλους παίκτες, γιατί μπορεί να έχει άλλη αποστολή
 

DeletedUser29627

Guest
Δεν μπορώ να καταλάβω κόλλησα και εγώ στην 21 χτίζω πολιτιστικό το γκρεμίζω και τίποτα βάζω και 14 πόντους και πάλι τίποτα μα καλά αυτός που τις έγραψε τις αποστολές δεν μπορεί να γράψει ξεκάθαρα τι θέλει πίτουρα έχει στο μυαλό του ;
(δεν έχω νεκροταφείο )
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Δεν μπορώ να καταλάβω κόλλησα και εγώ στην 21 χτίζω πολιτιστικό το γκρεμίζω και τίποτα βάζω και 14 πόντους και πάλι τίποτα μα καλά αυτός που τις έγραψε τις αποστολές δεν μπορεί να γράψει ξεκάθαρα τι θέλει πίτουρα έχει στο μυαλό του ;
(δεν έχω νεκροταφείο )

1 εκανες αποδοχη στην αποστολη πρωτα?
για ψαξε στην αποθηκη σου καλα μπας και δεν το εχεις προσεξει
2 στη 20 αποστολη τι εκτισες ? για δοκιμασε να πουλησεις αυτο
'η μπορει να ..εχουν εκπτωσεις και να θελει ..διακοσμητικο
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser29206

Guest
Ουτος η άλλος θα γινει αυτό που ειπε το μελος διαχηρησης. Δηλαδη στην συνεχεια θα καταλάβεις ευκολα τι πρεπει να κανεις. Δωσε εμφαση στην άλλες και ασε την 20 και την 21
 

DeletedUser29627

Guest
καλησπέρα και πάλι
στην 20 αποστολή έχτισα ένα αερόπλοιο αλγης(αν θυμάμαι καλά ) και την πέρασα
το γκρέμισα στην 21 αλλά τίποτα γκρέμισα μέχρι και προσωπική ταχεία μεταφορά άλλα τίποτα δοκίμασα πολιτιστικό και από άλλη εποχή τίποτα και τελικά ξεκόλλησε από τι λέτε ;;
από ένα μίνι φυτώριο !!!!!!!!!!!
 

DeletedUser29206

Guest
καλησπέρα και πάλι
στην 20 αποστολή έχτισα ένα αερόπλοιο αλγης(αν θυμάμαι καλά ) και την πέρασα
το γκρέμισα στην 21 αλλά τίποτα γκρέμισα μέχρι και προσωπική ταχεία μεταφορά άλλα τίποτα δοκίμασα πολιτιστικό και από άλλη εποχή τίποτα και τελικά ξεκόλλησε από τι λέτε ;;
από ένα μίνι φυτώριο !!!!!!!!!!!
Ε, αφου περασεις την 20 μετα η 21 σου λεει πουλα το νεκροταφειο ωραια; Το πουλησες;
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
καλησπέρα και πάλι
στην 20 αποστολή έχτισα ένα αερόπλοιο αλγης(αν θυμάμαι καλά ) και την πέρασα
το γκρέμισα στην 21 αλλά τίποτα γκρέμισα μέχρι και προσωπική ταχεία μεταφορά άλλα τίποτα δοκίμασα πολιτιστικό και από άλλη εποχή τίποτα και τελικά ξεκόλλησε από τι λέτε ;;
από ένα μίνι φυτώριο !!!!!!!!!!!
Αρα οσοι ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ στην 21
θα πρεπει να πουλησουν ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ και ΟΧΙ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ
..αντε παλι εκπτωσεις εχουμε στο φοε ..
 

DeletedUser31143

Guest
Παιδιά το ίδιο πρόβλημα. Μου ζητάει να πουλήσω το νεκροταφείο ενώ δεν έχω (νομίζω το είχα πάρει με το παλιότερο event αλλά το "σκότωσα" λίγο μετά). Τώρα ότι κι αν χτίσω κι αν πουλήσω (διακοσμητικό, πολιτιστικό, εποχής μου ή προηγούμενο) η αποστολή επιμένει να πουλήσω το νεκροταφείο... κανένα άλλο κόλπο κάτι;

Ευχαριστώ
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Παιδιά το ίδιο πρόβλημα. Μου ζητάει να πουλήσω το νεκροταφείο ενώ δεν έχω (νομίζω το είχα πάρει με το παλιότερο event αλλά το "σκότωσα" λίγο μετά). Τώρα ότι κι αν χτίσω κι αν πουλήσω (διακοσμητικό, πολιτιστικό, εποχής μου ή προηγούμενο) η αποστολή επιμένει να πουλήσω το νεκροταφείο... κανένα άλλο κόλπο κάτι;

Ευχαριστώ
Καλησπερα δεν γινεται για να στο ζηταει ..καπoυ το βλεπει στην πολη σου
σε ποιον κοσμο παιζεις?
Εαν ειναι για τον γ κοσμο ... ΤΟ ΒΡΗΚΑ ..το εχεις κτισμενο στην πολη σου ...διπλα στην γωνια του ομιλιτη
http://prnt.sc/cyvcpj
προφανως μακροζωουν στην πολη σου οι υπηκοοι σου οποτε το ξεχασατε
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ
επειδη ο ''ευρων αμειφθησεται'' δηλ παιρνει το ..μισο''
στην συγκεκριμενη περιπτωση λεω να μην κανω.. χρηση του δικαιωματος μου ..χαλαλι σου η αμοιβη μου
 

DeletedUser31143

Guest
Καλησπερα δεν γινεται για να στο ζηταει ..καπoυ το βλεπει στην πολη σου
σε ποιον κοσμο παιζεις?
Εαν ειναι για τον γ κοσμο ... ΤΟ ΒΡΗΚΑ ..το εχεις κτισμενο στην πολη σου ...διπλα στην γωνια του ομιλιτη
http://prnt.sc/cyvcpj
προφανως μακροζωουν στην πολη σου οι υπηκοοι σου οποτε το ξεχασατε
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ
επειδη ο ''ευρων αμειφθησεται'' δηλ παιρνει το ..μισο''
στην συγκεκριμενη περιπτωση λεω να μην κανω.. χρηση του δικαιωματος μου ..χαλαλι σου η αμοιβη μου
Εντάξει, είμαι ανάπηρος... συγνώμη για τη στραβωμάρα μου και ευχαριστώ για τον κόπο και το χρόνο σου! Σε ποιο κόσμο είσαι να σε ανταμείψω αν μπορώ; :)
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Εντάξει, είμαι ανάπηρος... συγνώμη για τη στραβωμάρα μου και ευχαριστώ για τον κόπο και το χρόνο σου! Σε ποιο κόσμο είσαι να σε ανταμείψω αν μπορώ; :)
σε ολους κατι σαν μπαλαντερ ειμαι
πλακα κανω δεν κανει τιποτα
χαρα μου εαν σε βοηθησα
Καλη Συνεχεια
 

DeletedUser31374

Guest
Στην αποστολή 19 έχει παραγωγή 1 ώρας 10 φορές και ξόδεψε 12 πόντους παιχνιδιού που δεν είναι στη λίστα του συμπαίκτη μας τον ευχαριστούσε για τη βοήθεια του και αν μπορεί ας το συμπληρώσει

Στην αποστολή 20 αν δεν έχεις νεκροταφείο
Φτιάξει 1 διακοσμητικό κτίριο της εποχής σου
Στην 21 κάνε χώρο πουλά το και ξόδεψε 14 πόντους παιχνιδιού
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29206

Guest
Στην αποστολή 19 έχει παραγωγή 1 ώρας 10 φορές και ξόδεψε 12 πόντους παιχνιδιού που δεν είναι στη λίστα του συμπαίκτη μας τον ευχαριστούσε για τη βοήθεια του και αν μπορεί ας το συμπληρώσει

Στην αποστολή 20 αν δεν έχεις νεκροταφείο
Φτιάξει 1 διακοσμητικό κτίριο της εποχής σου
Στην 21 κάνε χώρο πουλά το και ξόδεψε 14 πόντους παιχνιδιού
Καλημερα! Το γνωρίζω πως δεν τα εχω όλα σωστα! Αλλα παλι καλα αυτά που μου ξεφυγαν είναι λεπτομεριες. π.χ. δεν ξεχασα να βαλω το "ανιχνευεσε μια επαρχια" κλπ. και την 20 με 21 τις εχω καπως.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα! Το γνωρίζω πως δεν τα εχω όλα σωστα! Αλλα παλι καλα αυτά που μου ξεφυγαν είναι λεπτομεριες. π.χ. δεν ξεχασα να βαλω το "ανιχνευεσε μια επαρχια" κλπ. και την 20 με 21 τις εχω καπως.
Καλημερα ισα ισα που η βοηθεια σου ηταν (οπως και τις προηγουμενες φορες) πολυτιμη
 

DeletedUser27888

Guest
καλησπερα σε ολους. εφτασα στην 20 αποστολη και μου ζητα να χτισω ενα πολιτιστικο κτηριο της εποχης μου για να παρω το νεκροταφειο
και εγω μολις μπηκα στην συνχρονη εποχη.για να φτασω να ανοιξω καποιο πολιτισμικο θελει μερες και δεκαδες ποντους....
μην μου πειτε οτι εφτασα εως εδω αδικα...τι μπορω να κανω παρακαλω..???
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
καλησπερα σε ολους. εφτασα στην 20 αποστολη και μου ζητα να χτισω ενα πολιτιστικο κτηριο της εποχης μου για να παρω το νεκροταφειο
και εγω μολις μπηκα στην συνχρονη εποχη.για να φτασω να ανοιξω καποιο πολιτισμικο θελει μερες και δεκαδες ποντους....
μην μου πειτε οτι εφτασα εως εδω αδικα...τι μπορω να κανω παρακαλω..???
Καλησπερα στην 20 σου ζητα ενα πολιτιστικο της εποχης σου 'η της προηγουμενης
αρα πιστευω ατι δεν θα υπαρχει προβλημα να κτισεις ενα της προοδευτικης
και στην 21 σου ζητα να πουλησεις -αφου δεν εχεις νεκροταφειο - ενα διακοσμητικο
για δοκιμασε να κτισεις διακοσμητικο μικροτερης εποχης
εαν δεν ''πιασει'' τοτε 'η ξεκλειδωνεις αυτην με το διακοσμητικο ειναι στις πρωτες σχετικα τεχνολογιες
http://prntscr.com/d04jel

'η ..ανοιγεις ολο τον χαρτη της ζουγκλας και ..προσευχεσαι να σου δωσει καπου ως δωρο κανενα διακοσμητικο
για ψαξε δε στην αποθηκη σου μηπως ηδη εχεις κερδισει καποιο της συγχρονης και δεν το εχεις προσεξει
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: dio21
Κορυφή