Καλοκαιρινος Διαγωνισμος 2020 !

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

lolitaki

Καμένος Χρήστης
:)Αγαπημένα μου φοεκόριτσα και φοεαγόρια μου ! lolitaki is back και έχει ετοιμάσει έναν ολόφρεσκο , καλοκαιρινό και δροσερό διαγωνισμό που θα τρέξει αυτές τις μέρες και θα δώσει την ευκαιρία σε 5 απο εσάς να κερδίσετε 400 καλοκαιρινοδιαμάντια !
Φαντάζομαι την Βίλα του Κυβερνήτη ήδη την είδατε στο καινούριο μας ιβέντ !
Σε αυτόν τον διαγωνισμό λοιπόν σας παραθέτω δυο εικόνες από το καλοκαιρινό μας ιβέντ με την Βίλα του Κυβερνήτη και σας ζητάω να μου βρείτε τις διαφορές !
Θυμηθείτε ότι ο διαγωνισμός λήγει στις 5 Αυγούστου και οι τυχεροί θα ανακοινωθούν την επόμενη μέρα μετά από κλήρωση !
Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να περάσετε όμορφα το υπόλοιπο καλοκαιριού που μας έμεινε !
Εγώ ξεκινάω από αύριο τις διακοπές μου αλλά θα είμαι εδώ να αναμένω τις απαντήσεις σας!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

Summer2020Contest.jpg


Οι απαντήσεις σας θα παραμείνουν κρυφές μέχρι τη λήξη του διαγωνισμού , οπότε μείνετε ήσυχοι ότι τις βλέπω εγώ !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

finrοd

Banned
Πάλι το μαρτύρησες; Πάλι ποσοστά θα προσμένεις από ττους αντιγραφείς που η κληρωτίδα νικητές θ' αναδείξει; χε χε χε
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Πάλι το μαρτύρησες; Πάλι ποσοστά θα προσμένεις από ττους αντιγραφείς που η κληρωτίδα νικητές θ' αναδείξει; χε χε χε
Όσο και να προσμένω, τους Κινέζους κάνουν οι νικητές των εκάστοτε διαγωνισμών και δεν στέλνουν, όχι διαμάντια, ούτε χαλικάκι...
Αλλά για τη μαρτυρία, δεν φταίω εγώ!!! Το lolitaki μας φταίει, που δεν κρύβει τις απαντήσεις...
Είπαμε, αύριο ξεκινάνε οι διακοπές! Σήμερα το μυαλό μας ας είναι εδώ!!! :p:p
 

finrοd

Banned
Έτσι ε; Βρε τα μπαγάσικα!
Άντε, να δώσω το ...καλό παράδειγμα.
Η συμμετοχή μου, υπέρ τού Markdr, σε περίπτωση που η κληρωτίδα νικητή μ' αναδείξει.
markdr.jpg
 

finrοd

Banned
Οι διαφορές είναι τουλάχιστον 11. Δεν συμμετέχω όμως στον διαγωνισμό κι έτσι δεν την σημειώνο. MarkDr θα σου μαρτυρήσω την 11η σε ΠΜ και κάνε την διόρθωση. Δεν θα προχωρήσω σ' αλλαγή στην πρώτη εικόνα π' ανέβασες και αντέγραψα. :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εντάξει, μπορεί κάποια εδώ μέσα να είναι ερωτευμένη και να ξεχνάει, αλλά μη στηρίζεστε στην εικόνα κάποιου άλλου...
μπορεί να μη τις έχει βρει όλες ...


edit: κρύφτηκαν και οι 2 απαντήσεις που περιείχαν μέρος της λύσης, αφού αύριο θα βγει και η ανακοίνωση του διαγωνισμού στο παιχνίδι.
 

AXILEAS-10

Νέο Μέλος
Σημαια , τα 2 πουλια , η καρδια στο καραβι με τ ασπρα πανια ,το σπιτι με τον τρουλο κατω απο τον βραχο η τριγωνη σκια αριστερα στην μεση
 

AIGEIRA

Νέο Μέλος
Οι διαφορές είναι οκτώ:
1. 16 έναντι 14 πουλιών στη δεύτερη
2. Υπάρχει σημαία στο πυργίσκο της βίλας ενώ στην άλλη δεν υπάρχει.
3. Στην είσοδο της βίλας υπάρχει οικόσημο ενώ στην άλλη δεν υπάρχει.
4. Στην είσοδο της βίλας υπάρχει άγαλμα (πιθανά συντριβάνι) ενώ στην άλλη δεν υπάρχει.
5. Στην είσοδο της βίλας δεξιά σκάλα υπάρχουν 3 στύλοι περίφραξης ενώ στην άλλη είναι 2.
6. Στο βάθος δεξιά του χωριού υπάρχει βίλα με πυργίσκο (τρούλο) ενώ στην άλλη δεν υπάρχει η βίλα.
7. Στο πλοίο που φεύγει από το χωριό-λιμάνι στη 2η εικόνα υπάρχει σχηματισμένη μια καρδιά από νέφη.
8. Τα σπίτια του χωρίου στη 2η είναι λιγότερα από την 1η. (17-14).
 

Targaryen 1982

Νέο Μέλος
:)Αγαπημένα μου φοεκόριτσα και φοεαγόρια μου ! lolitaki is back και έχει ετοιμάσει έναν ολόφρεσκο , καλοκαιρινό και δροσερό διαγωνισμό που θα τρέξει αυτές τις μέρες και θα δώσει την ευκαιρία σε 5 απο εσάς να κερδίσετε 400 καλοκαιρινοδιαμάντια !
Φαντάζομαι την Βίλα του Κυβερνήτη ήδη την είδατε στο καινούριο μας ιβέντ !
Σε αυτόν τον διαγωνισμό λοιπόν σας παραθέτω δυο εικόνες από το καλοκαιρινό μας ιβέντ με την Βίλα του Κυβερνήτη και σας ζητάω να μου βρείτε τις διαφορές !
Θυμηθείτε ότι ο διαγωνισμός λήγει στις 5 Αυγούστου και οι τυχεροί θα ανακοινωθούν την επόμενη μέρα μετά από κλήρωση !
Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να περάσετε όμορφα το υπόλοιπο καλοκαιριού που μας έμεινε !
Εγώ ξεκινάω από αύριο τις διακοπές μου αλλά θα είμαι εδώ να αναμένω τις απαντήσεις σας!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

Summer2020Contest.jpg


Οι απαντήσεις σας θα παραμείνουν κρυφές μέχρι τη λήξη του διαγωνισμού , οπότε μείνετε ήσυχοι ότι τις βλέπω εγώ !
 

TMAX

Νέο Μέλος
πουλια , οικοσημο στη βιλα ,σημαια , κυματα ,αγαλμα στο τραπεζι ,εκκλησια δεξια στο χωριο ,κολωνα στο φραχτη δεξια ,το καραβι δεξια που φευγει η πλωρη του ,η καρδια στον οριζοντα ,
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή