Καλοκαιρινος Διαγωνισμος 2020 !

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Targaryen 1982

Νέο Μέλος
Εναι η σ
Η σημαία στην κορυφή της βίλας, το κύμα, το άγαλμα, το σύννεφο σε σχήμα καρδιάς γύρω από το καράβι με το άσπρο πανί, ηπρόσοψη που είναι πάνω από τις κολώνες της βίλας
 

Targaryen 1982

Νέο Μέλος
Επίσης να συμπληρώσω λείπει ένα κτήριο σαν εκκλησία στα κτήρια πίσω από τη βίλα δεξιά
 
1. Η σημαια πανω στο σπιτι
2. Δυο πουλια πανω απο το βραχο στο βαθος
3. Μια στεγη σπιτιου μεσα στο δασος στο βαθος
4. Ενα σχημα καρδιας στον ουρανο πανω απο το 2ο καραβι
5. Ενα κολωνακι στους θαμνους μπροστα απο το σπιτι
 

dimix1

Νέο Μέλος
:)Αγαπημένα μου φοεκόριτσα και φοεαγόρια μου ! lolitaki is back και έχει ετοιμάσει έναν ολόφρεσκο , καλοκαιρινό και δροσερό διαγωνισμό που θα τρέξει αυτές τις μέρες και θα δώσει την ευκαιρία σε 5 απο εσάς να κερδίσετε 400 καλοκαιρινοδιαμάντια !
Φαντάζομαι την Βίλα του Κυβερνήτη ήδη την είδατε στο καινούριο μας ιβέντ !
Σε αυτόν τον διαγωνισμό λοιπόν σας παραθέτω δυο εικόνες από το καλοκαιρινό μας ιβέντ με την Βίλα του Κυβερνήτη και σας ζητάω να μου βρείτε τις διαφορές !
Θυμηθείτε ότι ο διαγωνισμός λήγει στις 5 Αυγούστου και οι τυχεροί θα ανακοινωθούν την επόμενη μέρα μετά από κλήρωση !
Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να περάσετε όμορφα το υπόλοιπο καλοκαιριού που μας έμεινε !
Εγώ ξεκινάω από αύριο τις διακοπές μου αλλά θα είμαι εδώ να αναμένω τις απαντήσεις σας!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

Summer2020Contest.jpg


Οι απαντήσεις σας θα παραμείνουν κρυφές μέχρι τη λήξη του διαγωνισμού , οπότε μείνετε ήσυχοι ότι τις βλέπω εγώ !
2πουλια,η σημαια,ενα αγαλμα στο συντριβανι,κτερισμα στο μεσαιο μαλκονι,ενα σπιτι στο βουνο,τοιχακι (αγαλμα)στην πρασια,αλμπουρο στο καραβι,κυμματα,συνεφα,αντιλια στο καραβι (καρδουλα)
 

SHLIANA

Νέο Μέλος
1η διαφορά : στην κάτω εικόνα λείπει η σημαία στον τρούλο
2η διαφορά: λείπουν τα δυο πουλιά από αριστερά
3η διαφορά : λείπει το χρυσό άγαλμα από το συντριβάνι ανάμεσα στις σκάλες
4η διαφορά: λείπει το 1ο κολωνάκι από τα δεξιά όπως πάμε στην σκάλα...
και η 5η διαφορά : η 2η εικόνα έχει ένα σχήμα καρδιάς πάνω από το κατάρτι του μικρού πλοιαρίου με τα άσπρα πανιά
 

olympios

Νέο Μέλος
Εντάξει, μπορεί κάποια εδώ μέσα να είναι ερωτευμένη και να ξεχνάει, αλλά μη στηρίζεστε στην εικόνα κάποιου άλλου...
μπορεί να μη τις έχει βρει όλες ...


edit: κρύφτηκαν και οι 2 απαντήσεις που περιείχαν μέρος της λύσης, αφού αύριο θα βγει και η ανακοίνωση του διαγωνισμού στο παιχνίδι.
Καλησπερα
Στην βίλα του κυβερνήτη υπάρχουν τρεις διάφορες, πρώτη στον τρουλο η μία έχει σημαία η άλλη όχι δεύτερη,
Ανάμεσα από τις σκάλες μία έχει άγαλμα η άλλη όχι τρίτη διαφορά πάνω από το μπαλκόνι στην πρόσοψη η μία έχει το έμβλημα η άλλη είναι κενή δεν έχει κάτι Τετάρτη διαφορά στο βουνό που είναι τα σπίτια στην πρώτη φωτογραφία κέντρο και δεξιά στα τελευταία σπίτια υπάρχει ένα σπίτι που στην δεύτερη δεν υπάρχει
Πέμπτη διαφορά τα πουλιά στην πρώτη φωτογραφία είναι 16 στην δεύτερη φωτογραφία είναι 14 πουλιά
Έκτη διαφορά στο καράβι με τα άσπρα πανιά στην πρώτη φωτογραφία είναι καθαρή ενώ στην δεύτερη φωτογραφία έχει σχηματίσει μια καρδιά θα την έλεγα στο βάθος στα σύννεφα
 

Giovanna

Νέο Μέλος
(από ό,τι διαβάζω μάλλον κάποιος είχε βάλει φωτογραφία και φάνηκε σε όλους, πάντως εγώ τις βρήκα μόνος μου for all that matters :) )
Με πράσινο είναι οι διαφορές. τις έκανα στο gimp :)
 

Συνημμένα

  • Summer2020Contest.jpg
    Summer2020Contest.jpg
    437 KB · Προβολές: 7

Magica De Spell

Μέλος
:)Αγαπημένα μου φοεκόριτσα και φοεαγόρια μου ! lolitaki is back και έχει ετοιμάσει έναν ολόφρεσκο , καλοκαιρινό και δροσερό διαγωνισμό που θα τρέξει αυτές τις μέρες και θα δώσει την ευκαιρία σε 5 απο εσάς να κερδίσετε 400 καλοκαιρινοδιαμάντια !
Φαντάζομαι την Βίλα του Κυβερνήτη ήδη την είδατε στο καινούριο μας ιβέντ !
Σε αυτόν τον διαγωνισμό λοιπόν σας παραθέτω δυο εικόνες από το καλοκαιρινό μας ιβέντ με την Βίλα του Κυβερνήτη και σας ζητάω να μου βρείτε τις διαφορές !
Θυμηθείτε ότι ο διαγωνισμός λήγει στις 5 Αυγούστου και οι τυχεροί θα ανακοινωθούν την επόμενη μέρα μετά από κλήρωση !
Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να περάσετε όμορφα το υπόλοιπο καλοκαιριού που μας έμεινε !
Εγώ ξεκινάω από αύριο τις διακοπές μου αλλά θα είμαι εδώ να αναμένω τις απαντήσεις σας!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

Summer2020Contest.jpg


Οι απαντήσεις σας θα παραμείνουν κρυφές μέχρι τη λήξη του διαγωνισμού , οπότε μείνετε ήσυχοι ότι τις βλέπω εγώ !
 

Laura

Νέο Μέλος
1)τα πουλιά 14 και 16 2)στο βάθος το σύννεφο χαμηλά 3)στο βάθος το ένα καράβι το καλύπτει μια καρδιά γύρω του 4)στα σπιτάκια κάπου στη μέση στη κάτω λείπει ένα κτήριο 5)δεξιά που σκάει το νερό στη κάτω δεν έχει αφρό στα νερά 6)δεξιά στο φράχτη στη κάτω λείπει το κολονάκι 7)το άγαλμα στο συντριβάνι 8)η σημαία στο τρούλο 9)το οικόσημο στη κάτω έπαυλη λείπει 10)η πέτρα είναι διαφορετική στη μέση χαμηλά δίπλα στη σκάλα που φαίνεται η αρχή της 11)ο φοίνικας αριστερά το κάτω κλαδί είναι μικρότερο από την πάνω.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή