Πρόσφατο περιεχόμενο από agdim

  1. agdim

    ΔΙΑΚΟΠΗ ΕΧΘΡΟΠΡΑΞΙΩΝ

    Σας ευχαριστουμε για την ανθρωπιστικη σας ανταποκριση.Σαν Αγγελος και αρχηγος της ΡΟΑΓΙΑΛ το εκτιμω πολυ.Αλλα και ολη η συντεχνια μας το ιδιο.
  2. agdim

    ΔΙΑΚΟΠΗ ΕΧΘΡΟΠΡΑΞΙΩΝ

    Καλησπερα σε ολους. Σημερα 15/10/2017 η συντεχνια ROYAL GUARD θα απεχει απο καθε μαχη στους χαρτες λογω πενθους για τον χαμο του Πατερα ενος μελους μας.
  3. agdim

    ΔΙΑΚΟΠΗ ΕΧΘΡΟΠΡΑΞΙΩΝ

    Οταν μεσα στο παιχνιδι ειχα πει καποιον λαμογιο,μου εκανε καταγγελια και εφαγα επιπληξη απο την διαχειρηση. Δεν ειδα ομως να γινει καμια συσταση στο φιλο μας τον Λευτερη που λεει λαμογια ολοκληρη συντεχνια
  4. agdim

    ΔΙΑΚΟΠΗ ΕΧΘΡΟΠΡΑΞΙΩΝ

    Καλημερα φιλε μου.Και εσυ και οι δικοι σου που εκαναν λαικ σε αυτα που εγραψες,κανετε ενα μεγαλο λαθος. Δεν σας προτειναμε απολυτως τιποτα.Γενικη ανακοινωση βαλαμε πως αυτες τις αγιες για καποιους μερες δεν θα πολεμησουμε. Και αν διαβασες καλα γραψαμε καντε οτι θελετε.Μεσα στο παιχνιδι εξαλλου...
  5. agdim

    ΔΙΑΚΟΠΗ ΕΧΘΡΟΠΡΑΞΙΩΝ

    Καλησπερα σε ολους. Σας ενημερωνουμε πως απο σημερα στις 12μμ μεχρι την Τριτη 18/4/2017 στις 8μμ,η συντεχνια των ROYAL GUARD σταματα τις εχθροπραξιες λογω Πασχα. Ότι θελετε μπορειτε να το κανετε χωρις καμμια παρεξηγηση. Ευχομαστε σε ολους σας ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ σε εσας και τις οικογενειες σας και οσοι...
  6. agdim

    7 ΗΜΕΡΗ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΕΙΣΟΔΟΥ ΣΕ ΧΑΡΤΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ

    Σωστο το βρισκω DODO.Ετσι θα καθεσαι 7 ημερες εξω να ηρεμησεις απο τις φαπες και δεν θα ερχεσαι να παρακαλας οπως εκανες το καλοκαιρι να σταματησουμε να σας χτυπαμε.
  7. agdim

    Τριημερη Διακοπη εχοροπραξιων

    Δυστυχως αλλο ενα μελος του παιχνιδιου και πρωην μελος μας,αφησε αυτον τον ματαιο κοσμο. Σε ενδειξη σεβασμου πενθους και φιλιας προς τον Γιωργο Γιομελη σαν Royal Guard,σταματαμε καθε ειδος μαχης για 3 ημερες.Καλο παραδεισο φιλε Γιωργο
  8. agdim

    Διακοπη εχθροπραξιων

    Καλησπερα σε ολο το FOE. Σας ενημερωνουμε πως απο σημερα μεχρι και την Πεμπτη 5/5/2018 στις 8μμ,η συντεχνια των ROYAL GUARD σταματα τις εχθροπραξιες λογω Πασχα. Ευχομαστε σε ολους σας ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ.
  9. agdim

    Συγχαρητηρία στους Royal Guard

    σημερα ειδικα γιατι δεν μιλατε για μποτακια;
  10. agdim

    Συγχαρητηρία στους Royal Guard

    μεγαλη ιδεα εχετε για τον εαυτο σας.εσεις δηλαδη ειστε οι λεφταδες και εμεις τα μπατιρακια;δεν μας κανετε παλι την χαρη να πατε διακοπες τρεις μηνες μπας και ξαναμαζεψετε τα κομματια σας και να μας ξαναρθετε για να σπαμε πλακα.
  11. agdim

    Συγχαρητηρία στους Royal Guard

    φιλε μου μαλλον εχεις παθει αμνησια.ποσο καιρο μας κανατε εσεις αυτα ολα που περιγραφεις;τωρα τι βγηκες και κλαις στο γενικο φορουμ;για να σας λυπηθουν οι αλλες συντεχνιες;
  12. agdim

    ΛΟΟΓΟΣ ΤΙΜΗΣ

    Κυρια Πεγκυ,στη συμωνια υπηρχε και ο ορος πως οποιος θελει βγαινει και με μαιμουδοσυντεχνιες κλεινει τον δρομο στον αλλον και μετα ξαναγυρναει στη μαμα συντεχνεια η οποια παιρνει ολους τους τομεις της μαιμους; και κατι αλλο.εγω δεν αποκαλεσα κανεναν σας και δημοσια μαλιστα ατιμο και...
  13. agdim

    ΛΟΟΓΟΣ ΤΙΜΗΣ

    να γραψεις ομως και την ημερομηνια του μυνηματος και σε ποια εποχη ειχε γινει αυτη η συζητηση.επισης και οσα εχουν ακολουθησει εκτοτε.και μη δημιουργειτε εντυπωσεις σε οσους δεν γνωριζουν τα γεγονοτα.
  14. agdim

    ΛΟΟΓΟΣ ΤΙΜΗΣ

    καλημερα φιλε μου.θα σε παρακαλουσα να μου στειλεις το συμφωνο ειρηνης που αναφερεις.και να μου πεις αν ειχαμε κανει συμφωνια και με led και με οποιοδηποτε αλλο χριστουγεννιατικο λαμπακι,που μας εκλεινε επιδεικτικα το δρομο για να παρει η συντεχνια σου τομεις στο μελλον.και εμεις δεν στειλαμε...
  15. agdim

    καλο καλοκαιρι απο Brotherhood

    Εμας απειλουσατε πως θα μας στειλετε για μπανιο οταν με την αδελφικη σας συμμαχια (Αρμαγεδωνμπραδερ) μας χτυπαγατε στη Βιομηχανικη με 5 ΑΓΑΘΑ ΤΗΝ ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ,και τωρα πατε για μπανια πρωτοι; η μαλλον δευτεροι; Οταν γραφεις κατι να γραφεις ολη την αληθεια και οχι μονο οτι σε συμφερει. ΚΑΛΑ...
Κορυφή