Πρόσφατο περιεχόμενο από amakri

  1. Ευχές για το Πάσχα-Κατάπαυση πυρός

    Από την συντεχνία Brotherhood του Γ κόσμου ευχόμαστε σε όλη την κοινότητα του ΦΟΕ και στις οικογένειές τους να είναι υγιείς και να έχουν υπομονή και ψυχική γαλήνη μέσα σε αυτές τις δύσκολες στιγμές που περνά τόσο η χώρα μας όσο και όλος ο κόσμος. Ανακοινώνουμε ότι από αύριο Μ. Πέμπτη και μέχρι...
  2. Αυτόματη Διαγραφή Λογαριασμών

    Ερώτηση: προσωπικά μπαίνω στον Α και Γ κόσμο καθημερινά. Στον Β κόσμο όμως έχω αμελήσει το λογαριασμό μου κι έχω να μπω καιρό. Παντού είμαι με το ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ. Ο λογαριασμός μου στον Β κόσμο θα διαγραφεί, παρόλο που μπαίνω στους άλλους δύο κόσμους;
  3. ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΕΣ

    Τα ουσιώδη γράφονται με η !!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχα ΥΓ. Για την επισήμανση: γίνε λίγο πιο αναλυτικός!!!! Ασφαλώς και χρειάζεται περαιτέρω πληροφόρηση, όμως κάνε ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ!!! :)
  4. Συζήτηση για την Ταβέρνα Φίλων

    Συμφωνώ απόλυτα με το Γιώργο. Ειδικά με το απόσπασμα της πρότασης που αναφέρεται στη μετάβασή μας στις ταβέρνες των "φίλων". Όπως έχει διαμορφωθεί το παιχνίδι είναι μάλλον εκνευριστικό παρά διασκεδαστικό και δε βοηθά καθόλου ανθρώπους που έχουν πάνω από ένα κόσμο. Μου αρέσει λοιπόν η πρόταση...
  5. καλο καλοκαιρι απο Brotherhood

    Δεν είμαι μουσικός, φιλόλογος είμαι, αφού τόσο ενδιαφέρεσαι να μάθεις... Όμως εκτιμώ την καλλιτεχνική δημιουργία. Δεν υποτιμώ, αλλά αντιθέτως σέβομαι. Και φυσικά, δε φοβάμαι να μιλήσω... https://www.youtube.com/watch?v=jTVHuoUZ8VQ
  6. καλο καλοκαιρι απο Brotherhood

    Η συντεχνία brotherhood μετα απο εναν δύσκολο χειμωνα, πολεμωντας ασταματητα μια ομαδα παικτων που ειχαν σαν μοναδικο σκοπο να κανουν ζημια, αποφασισε να κανει διαλειμμα για ξεκουραση, μπανια και διακοπες. Παρολο που δεχομασταν ασταματητα επιθεσεις με 5-10-20 αγαθα τις αντιμετωπιζαμε...
Κορυφή