Πρόσφατο περιεχόμενο από andrian empire

  1. andrian empire

    Συζήτηση Κβαντικές Εισβολές

    Με όλη την καλή διάθεση. Οι σχεδιαστές πραγματικά σπατάλησαν πόρους και φαιά ουσία για να παρουσιάσουν αυτό το "έκτρωμα" (για να μην πω κάτι αντιπροσωπευτικότερο). :-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1::-1: (και λίγα είναι).
  2. andrian empire

    Τελευταία Επαρχία

    Μάλιστα. 8% επίθεση σε επιθετικό και αμυντικό. Τόσο αποτιμήσατε την χρόνια ενασχόληση μας με τον ΣΕΣ. Για τις ατελείωτες ώρες τα εκατομμύρια μονάδες & αγαθά που ξοδέψαμε.......ρίγη συγκίνησης !!!!! Να σκεφτώ λίγο ποια λέξη μου έρχεται στο μυαλό..........ναι σωστά. ΝΤΡΟΠΗ !!!!!!!! Καλύτερα να μην...
  3. andrian empire

    Κιτ Αποθήκευσης Μ/Κ

    Καλησπέρα & καλή χρονιά. Θα ήθελα να προτείνω κάτι που ίσως μπορεί να φανεί χρήσιμο στην εξέλιξη του παιχνιδιού. Νομίζω ότι ήρθε ο καιρός να υπάρξει στο παιχνίδι ένα κιτ που θα βάζει τα Μ/Κ στην απογραφή μας. Δεν γνωρίζω αν υπάρχει προγραμματιστικά η δυνατότητα να εξελιχθεί το υπάρχον κιτ ώστε...
  4. andrian empire

    Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

    Εεε, ναι και σοβαρή εταιρεία όχι παίξε γέλασε. Που αν τύχει και κάνει και καμιά "πατάτα" αναλαμβάνει και το βάρος της ευθύνης και δεν πετάει το "μπαλάκι" στους παίκτες (βλέπε κάτι παρατάσεις σε event που ο Θεός έβαλε το χέρι του και δεν φτάσαμε στα πέναλτι......) Κι αν όσον αφορά τον ΣΕΣ...
  5. andrian empire

    Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

    LOLLOLLOLLOLLOL Μάλιστα, τ' ακούσαμε κι αυτό. Το κατακριτέο δεν είναι ότι υπάρχουν κάποια προνόμια αλλά ότι δεν υπάρχει όριο και αυτό δημιουργεί τεράστιες ανισότητες στο παιχνίδι. Τέσπα, στα σοβαρά τώρα. Τον ΣΕΣ λίγο αργά αλλά καλώς τον καταργείτε αφού ήταν αδύνατο να γίνει cross platform...
  6. andrian empire

    Συζήτηση Διαστημική Εποχή Τιτάνας

    Ενδιαφέρουσα η ανατροπή για το ανέβασμα επιπέδων στα νέα Μ/Κ. Οι ανταμοιβές των θέσεων μετά το 10ο θα είμαι αντίστοιχες ; Δηλαδή μια 1η θέση θα επιστρέφει νομίσματα αγαθά και σχέδια προσαυξημένα από το μπόνους του Θόλου ;
  7. andrian empire

    Συζήτηση Συζήτηση:Αρχαιολογική Εκδήλωση 2020

    Εγώ δυσφημίζω το παιχνίδι. Μάλιστα, η "πανάγια" ΙΝΝΟ και ο κακός παίκτης που την δυσφημεί !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Λες κι έκανα εγώ τις "μαϊμουδιές" με τα δώρα. Το ακούσαμε και αυτό. Κρίμα πραγματικά κρίμα, Αυτή είναι η εντύπωση που έχει η εταιρεία για τους πελάτες της. Ότι τα κάνει όλα τέλεια και...
  8. andrian empire

    Συζήτηση Συζήτηση:Αρχαιολογική Εκδήλωση 2020

    Δυστυχώς αν δεν μπορείς να καταλάβεις τα αυτονόητα δεν μπορώ να κάνω κάτι γι'αυτό. Μου βάζεις στην βιτρίνα στον beta "χρυσαφικά" και ως δια μαγείας όταν φτάνουν στους live servers έχουν γίνει "καθρεπτάκια" για ιθαγενείς !!!! Αν αυτό δεν είναι εξαπάτηση τότε τι είναι ; Και να γινόταν συνέχεια...
  9. andrian empire

    Συζήτηση Συζήτηση:Αρχαιολογική Εκδήλωση 2020

    irisdp μην το "τραβάς" ξέρεις ότι έχεις άδικο, είμαι ένα κλικ από το να τα σβήσω όλα και να το παρατήσω. Κυριώς γιατί έγινα κι εγώ αθελά μου μέρος μιας εξαπάτησης προς τους παίκτες. Έγραψα κάπου ότι στον beta ανακοινώνουν τα δώρα ; Έγραψα ότι κρίσιμο δώρο δεν αφαιρέθηκε ποτέ, εκτός από τώρα.
  10. andrian empire

    Συζήτηση Συζήτηση:Αρχαιολογική Εκδήλωση 2020

    0 γιατί η Σκακιέρα βγήκε την επόμενη μέρα. Με αυτή την γνώση λοιπόν και με βάση ότι μέχρι σήμερα ποτέ κρίσιμο δώρο δεν αφαιρέθηκε από event κράτησα, προσωπικά αλλά και πολλοί ακόμη φαντάζομαι, παπύρους. Δεν με ένοιαζε η ακριβής ημέρα που θα έβγαινε απλά ότι θα έβγαινε. ΚΙ ΩΩΩΩΩΩ ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ...
  11. andrian empire

    Συζήτηση Συζήτηση:Αρχαιολογική Εκδήλωση 2020

    Πως δεν "τάξατε" Σκακιέρα. Υπήρχε ποτέ προηγούμενο στα 8 χρόνια του παιχνιδιού κρίσιμο δώρο που ενώ υπήρχε στον beta δεν μεταφέρθηκε στους live servers ; Μία, σας παρακαλώ, να μου αναφέρετε μια. Δηλαδή εσείς νομίζατε ότι 8 χρόνια στα event περιμέναμε να βγάλετε ντελάλη για να δούμε τα κρίσιμα...
  12. andrian empire

    Συζήτηση Συζήτηση:Αρχαιολογική Εκδήλωση 2020

    Ε τότε προς τι η ανάγκη για αυτή την επεξήγηση ; Υπήρχε ανάγκη να δοκιμαστεί ή "Σκακιέρα" η όποια δημιούργησε πρόβλημα στον beta και δεν εμφανίστηκε ποτέ στους live servers ; Να σας πω εγώ έξω από τα δόντια τότε γιατί η ανάγκη για διευκρίνηση. Γιατί την έχετε ξέρετε τι την φωλιά σας και βγήκατε...
  13. andrian empire

    Συζήτηση Πεδία Μάχης Συντεχνιών

    Να πω ότι δεν σας τα είχαν πει ; Το σύστημα "ταιριάσματος" χρίζει άμεσης διόρθωσης. Είναι δυνατόν να συνυπάρχουν στον ίδιο πεδίο συντεχνίες των 5 ατόμων με συντεχνίες των 61 ατόμων ; Η φθορά μπήκε για να λειτουργεί ως φρένο ως το πόσο μακρυά μπορεί να φτάσει ένας παίκτης. Σωστά και ωραία, αλλά...
  14. andrian empire

    Αναβάθμιση στην 1.165

    Πράγματι πολύ καλή η αλλαγή στον τρόπο που βάζεις τους fp. Μένει όμως ακόμη μια αναγκαία βελτίωση. Η μπάρα πρέπει επιτέλους να μπορεί να πάει και πάνω από 100fp. Ίσως με το να τερματίζει στους 100 λειτουργεί ως δικλείδα ασφαλείας ότι το μάζεμα το κάνει άνθρωπος και όχι μποτ (ίσως μπορείτε να μας...
  15. andrian empire

    Βελτιώσεις ΣεΣ

    Ααααα, ΟΚ. Είχα μείνει στις αρχικές ανακοινώσεις και είπα μην κάνω "διαρροές" :) 8ώρος υπολογισμός αλλά 8ώρες εώς 16ώρες ασπίδες. Δηλαδή σου παίρνει ο άλλος στις 12.01 τομέα στις 20.00 είναι για ύπνο και στις 04.00 που ξυπνάει σου ξαναπαίρνει !!!!!! Τρομερό ; χαχαχαχαχαχαχα
Κορυφή