Πρόσφατο περιεχόμενο από Handler

  1. Handler

    Πρόβλημα στην η-ΦοΕπαίδεια.

    καλησπέρα, το συγκεκριμένο θέμα το είχα εντοπίσει και εγώ πριν λίγο καιρό σε μια ανάλογη έρευνα που έκανα ανάμεσα στις εποχές...θα ενημερωθούν οι αρμόδιοι και ελπίζω σε εύλογο χρονικό διάστημα να το έχουμε διορθώσει.. όσον αφορά ορισμένα απ τα υ.γ τώρα...ουδέν σχόλιον από μέρους μου καθώς είμαι...
  2. Handler

    Βρες τις λέξεις!

    καρτα = 2η γραμμη οριζοντια ποδοσφαιρο = 1η στηλη και 10η γραμμη διαγωνιως μπαλα = 4η γραμμη οριζοντια και διαβαζοντας απο δεξια προς αριστερα κορνερ 1 = 10η στηλη καθετα και απο κατω προς τα πανω ομαδα = 7η γραμμη οριζοντια πρωταθλημα = 1η στηλη και απο κατω προς τα πανω γκολ = 4η στηλη καθετα...
  3. Handler

    Τσικνοπέμπτη!

    Και του χρονου παιδια με υγεια σε ολους/ες.
  4. Handler

    Διαγωνισμός Αγίου Βαλεντίνου!!

    a1
  5. Handler

    Winter Contest - Πρόκληση 3

    1- χειμερινος πυργος 2- μπισκοτοσπιτο 3- χειμερινη πυραμιδα 4- κατασκευαστης ελκυθρων 5- βαση αεροστατου 6- το εργαστηρι του αη βασιλη 7- ζαχαροπλαστειο 8- παραμυθενιο εξοχικο
  6. Handler

    Winter Contest - Πρόκληση 2

    καλα τα παω λεω εγω τωρα...χαχαχα
  7. Handler

    Winter Contest - Πρόκληση 1

    14 ΔΩΡΑ
  8. Handler

    Πολιτιστικοί Οικισμοί

    οχι βεβαια..οσες φορες παιζεις σ δινει κ διαφορετικο δωρο..σ λεει αναλυτικα αν πατησεις πανω τι θα σ δινει καθε φορα που τερματιζεις..το ιδιο ισχυει κ για τους αλλους οικισμους
  9. Handler

    Ημέρα 7η

    καταρχας καλο πασχα σε ολους μας. οσον αφορα την καλυτερη αναμνηση βασικα ειναι παντα οταν ολοκληρωνω τα events και βλεπεις μετα σε καθημερινη βαση τον κοπο σου με τα μεγαλειωδη κτηρια που αποκτας.
  10. Handler

    Ημέρα 1η

    3διαφορες κυκλωμενες στην εικονα με μαυρο!!!
  11. Handler

    Ημέρα 3η

    Η μάγισσα!!!
  12. Handler

    Πολιτιστικοί Οικισμοί

    καλησπερα. ναι εστειλα μνμ κ περιμενω να δω σημερα καθως οταν μπηκα για να δω την πορεια του αιτηματος μ γραψε οτι επιλυθηκε το ζητημα αλλα δεν ελαβα ποτε καποια ενημερωση οπως ανεφεραν οτι θα εχω..για να δουμε.. ειδαλως παμε για κονσερτο
  13. Handler

    Πολιτιστικοί Οικισμοί

    Ρε παιδια εσεις παιζετε τουλαχιστον.. Εμενα που μ χει κολλησει κ μ δινει συνεχως τον ιδιο χαρτη με 1τεραστιο bug (βλπ σχτ φωτο στις αναφορες σφαλατων που εχω ανεβασει) κ δε μπορω να παιξω γτ εβαλαν παντου βραχια!!! Τι να πεις...???!!!
  14. Handler

    Αναφορες σφαλματων-λαθων....

    Καλησπερα κ καλη χρονια. Ξεκιναω αποστολη των βικινγκς κ φτανω την 3η αποστολη που ζηταει 3χ3 κ βλπ οτι δε γινεται γτ υπαρχουν βραχια παντου ενω σε αλλους παιχτες υπαρχουν σε αλλες θεσεις. Παταω καταργηση περνανε 24ωρες ανοιγω κ εχω παλι το ιδιο σχεδιο.. Τι μπορουμε να κανουμε??
Κορυφή