Ημέρα 7η

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser30051

Guest
Η καλύτερη ανάμνηση στο FoE ήταν που γνώρισα την συντεχνία μου που βρίσκομαι σήμερα και αποτελείτε από καταπληκτικούς ανθρώπους που είμαστε μια καλή παρέα!!!
 

DeletedUser29084

Guest
Οι πρώτες μάχες συντεχνιών ήταν η καλύτερη στιγμή του παιχνιδιού
 

DeletedUser29502

Guest
Όταν, πριν χρόοονια, κατάλαβα πόσο βρώμικα και αντικανονικά παίζουν μερικοί, προκειμένου να αναδειχθούν, έστω σε ένα παιγνίδι, και αποφάσισα να μην έχω καμιά σχέση μαζί τους!
 

DeletedUser32673

Guest
Επειδή είμαι από τους πρώτους που ξεκίνησαν αρχές Απριλίου του 2012, η καλύτερη ανάμνηση είναι η εμφάνιση των μεγάλων κτιρίων και τα εποχικά events.
 

alkisf1cg

Νέο Μέλος
Καλησπέρα καλύτερη ανάμνηση είναι, όταν μπήκε ο θόλος και μπορέσαμε να αναπτυχθούμε γρηγορότερα.
 

DeletedUser31547

Guest
Η πιο αγαπημένη μου ανάμνηση είναι.

Όταν είχα πάει το θόλο σου 80 επίπεδο και μετά από λίγες μέρες, όταν ήμουν στρατό και βαριόμουν την ζωή μου. Από το πρωί μέχρι το βραδύ όλη μέρα ήμουν στο παιχνίδι και βοηθούσα έναν παίκτη να ανεβάσει ταχεία τον πύργο καινοτομίας και το Κανάβεραλ του από το επίπεδο 30 περίπου έως το 60. Είχα μαζέψει άπειρα μετάλλια

Εκείνη την ημέρα κατάλαβα τι σημαίνει τα έχεις θόλο με 90%.....
 

DeletedUser32631

Guest
για μενα ηταν η πρωτη μαχη που εκανα στο ΣεΣ !!
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Εχω πολλες καλες και αγαπημενες στιγμες στο FoE, 6+ χρονια που παιζω....
Δυσκολο να διαλεξω μια...
Εν τουτις, μιας και μας το ζητατε, θα αναφερθω σε καποια...
Ηταν η πρωτη φορα που στη Συντεχνια μου αποφασισαμε να παιξουμε ομαδικα πληρως, με αφορφη την εμφανιση (τοτε) του ΣεΣ...
Η πρωτη μας φορα λοιπον, που σαν ομαδα πηγαμε να καταλαβουμε τομεα και να "συγκρουστουμε" στο πεδιο της μαχης, με αλλη ομαδα....
Η οργανωση, το ραντευου, η μαχη, η τοποθετηση στρατου πολιορκιας, η αντεπιθεση του "εχθρου" και η αλλαγη του στρατου πολιορκιας, και τελικα η καταληψη του τομεα, ηταν το κατι αλλο (εκεινη την εποχη) για εμας...
Τα συναισθηματα πολλα, με κυριαρχο την αυξηση αδρεναλινης στο "κοκκινο" για ολους τους συμμετεχοντες...
ΑΠΛΑ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟ....
Πιστευω, οτι ακομα και τωρα, τοσα χρονια μετα, αυτα τα συναισθηματα συνεχιζουν να υπαρχουν σε οσους ακομα ασχολουντε, ισως σε μικροτερο βαθμο....ακομα και αν εχουμε πλεον συνηθησει τον ΣεΣ, ή αν καποιοι τον εχουν καταντησει πεδιο στειρας αντιπαραθεσης και πεδιο επιλυσης διαφορων, οφειλουμε να παραδεχτουμε οτι ο ΣεΣ εχει κανει ανθρωπους να "κολλησουν", οσο τπτ αλλο στο ΦοΕ.... ειναι ενα αρκετα εθιστικο κομματι ενος συγχρονου διαδυκτιακου παιχνιδιου, και νομιζω ενα απο τα καλυτερα κομματια του....

ΥΓ... ελπιζω να μην κουρασα... μπορουσα να το γραψω σε 2 ή 3 δοσεις, μπας και παρω και περισσοτερες συμμετοχες, και ειχα καλυτερες ελπιδες στο True random number Generator της Ιριδας, αλλα ειπα να μη παιξω συστημα και να μην το ξεφτιλισω....;):p:D
 

DeletedUser31920

Guest
Η πιο ωραία ανάμνηση είναι αφορά το πρώτο εκείνο βράδυ που κατέβασα το Forge of Empires και ξεκίνησα να παίζω σχεδόν όλη τη νύχτα μέχρι να ανέβω γρήγορα τις 2 πρώτες εποχές!!
 

DeletedUser31670

Guest
Θυμάμαι την μέρα που έφτιαξα την συντεχνία μου και ξεκίνησε ένα ταξίδι διαφορετικό
 

DeletedUser32465

Guest
όταν πήρα από κειμήλιο δράκο φάρμα ανάβαθμων !!
 

DeletedUser32606

Guest
....μετα απο 5-6 χρονια αποχης απο το παιχνιδι..
..λησμονησα και επεστρεψα με σκοπο να σκοτωσω την βαρεμαρα μου...!
μιας και ρωτατε για μια μικρη η μεγαλη αναμνηση...
...εχω να πω οτι δεν θα ξεχασω το καψιμο... μεγαλη ανάμνηση...!
(γιαυτο καλα θα κανετε να δωσετε κανα δωρακι..χεχε)
 

DeletedUser31557

Guest
η ωραιοτερη μου αναμνηση ειναι οτι εχω γνωρισει παιδια με τα οποια εχουμε κρατησει επαφη και παιζουμε το παιχνιδι ακομα ποιο ευχαριστω
 

DeletedUser32579

Guest
Η ημέρα που μπήκα στη συντεχνία που είμαι και συνάντησα υπέροχους ανθρώπους.
 

Αρτεμισία

Νέο Μέλος
η πιο αγαπημένη μου αναμνηση ηταν όταν έφτασα τον θόλο στο 80 επιπεδο. τότε στην ουσία άρχισε το παιχνίδι για εμένα, τόσο η ανάπτυξη μου καθως και η αποθηκη ποντων μου εκτοξεύτηκε!! καθως και ολα τα παιδια που γνωρισα παιζοντας αυτο το παιχνιδι ειναι ολα αξιολογα Και καλα παιδια και αυτο ειναι το πιο βασικο
 

johng the great

Νέο Μέλος
Ο φθινοπωρινός διαγωνισμός του 2017. Μετά από ενάμιση μήνα στο παιχνίδι κατάλαβα τη λογική των αποστολών και άρχισα να παίζω σωστά, με υπομονή και επιμονή (χαμένη πήγε η Μέριλην). Αυτές οι μηλιές στις ερημιές ήταν το κάτι άλλο! Τίγκα τα καλάθια.
 

Handler

Μέλος
καταρχας καλο πασχα σε ολους μας.
οσον αφορα την καλυτερη αναμνηση βασικα ειναι παντα οταν ολοκληρωνω τα events και βλεπεις μετα σε καθημερινη βαση τον κοπο σου με τα μεγαλειωδη κτηρια που αποκτας.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή