Πρόσφατο περιεχόμενο από JOELP

  1. JOELP

    Συζήτηση Διαγραφή Φόρουμ Συντεχνίας

    Χαίρομαι για την αναβολή... θα χαρώ περισσότερο αν ακυρωθεί αυτή η ενέργεια. Κάποιοι έχουμε εργαστεί πολύ να καταγράψουμε γνώσεις για το παιχνίδι εκεί και είναι πολύτιμος οδηγός για τους νέους παίκτες. Και φυσικά το κυριότερο, όπως είπαν και οι αγαπητοί συμπαίκτες, το Φόρουμ της Συντεχνίας είναι...
  2. JOELP

    Φόρος Τιμής σε ====> iceman1978

    Εκ μέρους της συντεχνίας WILD SPIRIT (C, A, D κόσμων) κι από εμένα προσωπικά, θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του παιδιού και στα μέλη της συντεχνίας που ανήκε. Ως συμβολική κίνηση συμπαράστασης για το θλιβερό αυτό γεγονός η Συντεχνία μας θα απέχει από τις δραστηριότητες στα Πεδία Μαχών και...
  3. JOELP

    Βρες τις λέξεις!

  4. JOELP

    Που θα βρω τις λύσεις των 3 προκλήσεων και τα αποτελέσματα (νικητές) του διαγωνισμού Γενεθλίων ?

    Στην αναζήτηση δίνει αυτό το αποτέλεσμα μόνο, που είναι η αρχική, κεντρική σελίδα του εν λόγω διαγωνισμού.
  5. JOELP

    καλο Πασχα !!!

    Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα !!!! Εύχομαι ολόψυχα το Άγιο Φως της Αναστάσεως να φωτίζει τις ζωές σας και τις ζωές των δικών σας !!!!!
  6. JOELP

    Μια κίνηση ανθρωπιάς και αλληλεγγύης

    Και κατά την γνωστή συνήθεια σου φίλτατε, ευκαιρία να "διδάξεις" εμάς τους "ανεπαρκείς" .... και φυσικά να θέσεις άλλο θέμα διαφορετικό, εκτός του θέματος. Πιστή στη ρήση .... τα πολλά λόγια είναι φτώχεια ..... άλλες λέξεις δεν χαλώ. Εξέφρασα με ευγένεια μια άποψη και όποιος καταλαβαίνει ας...
  7. JOELP

    Μια κίνηση ανθρωπιάς και αλληλεγγύης

    Μήπως όμως βοηθήσουμε ώστε να κάνουν τον διαχωρισμό μεταξύ αληθείας και φαυλότητας ? Ρητορικόν το ερώτημα. Διότι δόκιμον είναι και αληθές ότι ουδείς εχάρει όταν εβίωσε την λεηλασίαν. Απόδειξη ότι πλείστοι όσοι, και οι λεηλατούντες ιδιαιτέρως, καταβάλουν μεγάλες προσπάθειες και ενεργούν σπουδαίας...
  8. JOELP

    Μια κίνηση ανθρωπιάς και αλληλεγγύης

    Άννα μου ακριβώς όπως τα λες είναι και συμφωνούμε απόλυτα. Ακριβώς γι αυτό απευθύνθηκα στην ευαισθησία των συμπαικτών μας. Ο καθένας μας ξεχωριστά και όλοι μαζί να δώσουμε ένα μήνυμα αγάπης και υποστήριξης αυτές τις δύσκολες μέρες. Να προσφέρουμε στα παιδιά την δυνατότητα να χαίρονται στο...
  9. JOELP

    Μια κίνηση ανθρωπιάς και αλληλεγγύης

    Πάντα υπάρχει εναλλακτική, αγαπητέ μου συμπαίκτη. Και εν τοιαύτη περιπτώσει, ας αφήσουμε και μια αποστολή πίσω..... η ηρεμία των συμπαικτών μας πιστεύω αξίζει περισσότερο από μια αποστολή. :)
  10. JOELP

    Μια κίνηση ανθρωπιάς και αλληλεγγύης

    Σε παγκόσμιο επίπεδο οι καιροί είναι δύσκολοι και στην χώρα μας ακόμα περισσότερο για τους λόγους που όλοι γνωρίζουμε. Είμαστε όλοι το λιγότερο αναστατωμένοι και ανήσυχοι, Αν το έχετε καταλάβει, ο ρόλος του παιχνιδιού μας, αναβαθμίζεται ως σημαντική απασχόληση, τώρα που μένουμε κλεισμένοι στα...
  11. JOELP

    Διαγωνισμός Αγίου Βαλεντίνου!!

    B 1
  12. JOELP

    Forge Bowl 2020

    Συμφωνώ με μια μικρή διευκρίνιση. Ο πλήρης πίνακας που δίνει την καλύτερη αξιοποίηση σε μπάλες είναι ο παρακάτω. Και κοιτάμε την προτελευταία στήλη με τις τιμές με ενεργοποιημένο τον Προπονητή με το παραπάνω μέτρο/γιάρδα
  13. JOELP

    Aνεξαρτητες μοναδες

    Και εγώ όσο και να το έψαξα αυτή την ΠΟΛΥΤΙΜΗ πληροφορία για τον προγραμματισμό της παραγωγής των μονάδων δεν την βρήκα πουθενά. Γιατί προφανώς απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ τέτοια πληροφόρηση, αν και θα έπρεπε. Σε ένα παιχνίδι στρατηγικής, τέτοιες σοβαρές πληροφορίες θα έπρεπε να είναι δεδομένες και όχι να...
  14. JOELP

    Γενικα σφαλματα μεταφρασης στο παιχνιδι

    Ευχαριστούμε πολύ για τις χρήσιμες πληροφορίες και για τον χρόνο σας να τις μοιραστείτε μαζί μας :)
  15. JOELP

    Γενικα σφαλματα μεταφρασης στο παιχνιδι

    Έτσι για να ευθυμήσουμε και λίγο, με την άδεια σας πάντα, αν και πολύ ενδιαφέροντα τα όσα σημειώνετε παραπάνω.... εγώ ζαλίστηκα και δεν θα έρθω στο πάρτι. Οπότε θα είστε εσείς και αυτοί. ;)
Κορυφή