Πρόσφατο περιεχόμενο από nikosch

  1. nikosch

    Tι αλλο θα ακουσουν τα ..ευηχα ωτα μας

    Οι τιμωριες επεσαν ειτε κατα τυχη ειτε επειδη ετσι γουσταρε η διαχειριση. Εφαγε παικτης μπαν που ειχε να Παιξει 2,5 μηνες χωρις να χρησιμοποιει ΤΙΠΟΤΑ. Επεσε μπαν σε γνωστους χωρις να ξερουν τι και πως. Εφαγα μονιμο μπαν ενω εκανα διακοπες και επαιζα απο κινητο, οι συνδεσεις που γινονταν...
  2. nikosch

    Συζήτηση Παράλογο μπαν παικτών

    Το φάρμα καραμέλα το έχεις κάνει κακομοίρη αλλά με τόσο κομπλεξικο άτομο δεν περιμένω και κάτι άλλο παρά απ' το να βγάζει τοοοσο πόνο. Λοιπόν μιτσοκομπλεξ7 το αν έπαιζα η όχι από κινητό μπορεί να το διαπιστώσει εύκολα η διαχείριση. Φιλάκια κουρτινατε και καλό είναι τ απωθημένα σου να μη τα...
  3. nikosch

    Συζήτηση Παράλογο μπαν παικτών

    Είσαι τόσο άρρωστος εσύ και φυσικά θα υποστηρίξεις ότι σε βολεύει,φαντάσου πόνο που έχεις χαχα
  4. nikosch

    Συζήτηση Παράλογο μπαν παικτών

    Μπαναραν συμπαίκτη που είχε 1.5 μήνα εκτός παιχνιδιού και μπήκε χτες να διαπιστωσει ότι είναι τιμωρημένος για 3 μέρες χαχα μιλάμε για τόσο ρομπες
  5. nikosch

    Συζήτηση Παράλογο μπαν παικτών

    6 μέλη απ' τη συντεχνία μας και τουλάχιστον άλλα 6 από αρβαχαλ γνωρίζω ότι έχουν φάει Μπαν. Οι άνθρωποι είναι για γέλια, προσωπικά έφαγα μόνιμο και το παράδοξο είναι ότι τις τελευταίες μέρες παίζω από κινητό λόγω διακοπών. Ας μας το κόψουν,κακό δικό τους αλλά το σίγουρο είναι ότι εγώ θα τους...
  6. nikosch

    Συζήτηση Αρένα PvP

    Για γελια. Συνεχιστε... https://prnt.sc/139kxbv
  7. nikosch

    Ιδέα ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ

    Πιθανον να μη βρω ακρη, δεν μ ενδιαφερει κ να βρω να σου πω την αληθεια, για την παρεα παιζουμε, σαν παιχνιδι εχει πιασει πατο καιρο τωρα σμερα παιζω, αυριο ποιος ξερει μπορει να παιζουν και μονοι τους. Στη γενικη συνομιλια εχω σταματησει επισης να γραφω γτ καποιοι περιμενουν μονο κ μονο να...
  8. nikosch

    Ιδέα ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ

    δεν εχω ιδεα,ουτε που θυμαμαι, οποια κ αν ηταν την εχω απενεργοποιησει απ το πρωτο 2ωρο μπαν που ειχα φαει, δεν πρεπει να εχει περασει ουτε μηνας. Και αν κοιταξεις παραπανω εχω γραψει αυτο εδω: -τιποτα δεν ειναι αθωο φιλε μου και ολα απαγορευονται, μεσα σε 10 μερες το πολυ εχω φαει 2 μπαν, το 1ο...
  9. nikosch

    Ιδέα ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ

    ξεκαθαρα για φοε χελπερ το μπαν και μαλιστα απενεργοποιημενο, ψαχνομουν να βρω τι συμβαινει γιατι ουτε κ εγω μπορουσα να το χωνεψω κ εφοσον δεν ηταν σε λειτουργια (καιρο τωρα)ουτε καν μου ειχε περασει απ το μυαλο να το κανω απεγκατασταση μιας κ πιστευα πως δεν επηρεαζει , επισης το χρησιμοποιει...
  10. nikosch

    Σας έτυχε αυτό; Την καταδίκη μου...

    bug of empires
  11. nikosch

    Ιδέα ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ

    εξαφανισμενοι κ απο δω ειστε? το κλεισαμε το μαγαζι?
  12. nikosch

    Ιδέα ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ

    δεν συνιστουμε!!!! χαχα Πειτε στον κοσμο ξεκαθαρα οτι μπαναρετε αβερτα οποιον το χρησιμοποιει ή καλυτερα και οποιον δεν το χρησιμοποιει! Εφοσον το προσθετο ειναι απενεργοποιημενο και ΔΕΝ εχει προσβαση στο παιχνιδι πως ειναι δυνατον αυτο να επηρεαζει τη λειτουργια του παιχνιδιου, να εντοπιζεται...
  13. nikosch

    Ιδέα ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ

    τιποτα δεν ειναι αθωο φιλε μου και ολα απαγορευονται, μεσα σε 10 μερες το πολυ εχω φαει 2 μπαν, το 1ο για χελπερ το 2ο επειδη ετσι γουσταρουν προφανως κ μαλιστα 24ωρο
  14. nikosch

    προβλημα φορτωσης ΠΜΣ

    διεγραψε cookies κ θα μπει κανονικα
  15. nikosch

    Πεδίο μάχης συντεχνιών

    στο ΠΜΣ φυσικα κ αδικειται μια ολιγομελη συντεχνια οσο ενεργη κ μαχιμη μπορει να ειναι. Η ομαδα διαχειρισης μπορει να γραφει τα δικα της αλλα αυτη ειναι η αληθεια.
Κορυφή