Πρόσφατο περιεχόμενο από tritsibidis

  1. ΚΛΟΠΕΣ ΣΤΑ ΚΥΚΛΙΚΑ

    Καλησπερα σας, Αρκετοι σαν εμενα συμμετεχουμε στο παιχνιδι αυτο για πολλους λογους με θετικο προσημο οπως χαλαρωση, ενδιαφερουσα παρεα, αποτοξινωση απο το στρες της καθημερηνοτητασ κτλ καποιοι αλλοι προφανως για αλλους δικους τους λογους... Σιγουρα γνωριζετε το φαινομενο τον κολλημενων που...
  2. επαναφορα διεγραμμενου κτιριου

    εσβησα κατα λαθος ενα κτιριο, μπορω να το επαναφέρω?
  3. Συζήτηση Εκδήλωση Άγριας Ζωής

    Σίγουρα το πιο βαρετό event που έχω ασχοληθεί στο παιχνίδι. Θεωρώ ήταν άστοχη προσπάθεια. Δεν γνωρίζω ούτε έναν που το χαίρεται. Ελπίζω σε καλύτερη συνέχεια και ιδέες. Και βέβαια αναφέρομαι στο tetris με τα τουβλάκια
  4. Βοηθεια απο τους κλέφτες

    Μου πρότειναν από τη γειτονιά να σας κάνουμε ομαδικά το παράπονο μας για τον τύπο αλλά ενημέρωσα κάποιους για την απάντηση σας ξενέρωσαν και αυτοί
  5. Βοηθεια απο τους κλέφτες

    Το νόμιμο δεν είναι πάντα ηθικό κύριοι. Δεν είναι ο μόνος στη γειτονιά του που παραπονιέται. Σας παρακαλώ πολύ αλαξτε με γειτονιά διότι ούτε σε εμένα αρέσει να βρίζω αλλά και δεν αντέχω να με κλέβουν βασιζόμενοι στους κανόνες σας. Τουλάχιστον προφυλαξτε με εάν δεν μπορείτε να κάνετε κάτι άλλο.
  6. Βοηθεια απο τους κλέφτες

    Όπως γνωρίζετε στις συντεχνίες έχουμε τα κυκλικά 90%. Εδω και καιρό ένας τύπος ο george111 μπαίνει σφήνα κλέβοντας πόντους μου αλλά και άλλων συμπαικτών. Του μίλησα ευγενικά, μίλησα στη συντεχνία του που γνωρίζουν τι κάνει, μίλησα στη γειτονιά όπου έμαθα ότι το κάνει συνέχεια . Κύριοι σήμερα...
Κορυφή