Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Space Pilot

    Ιδέα Επαναλαμβανόμενες αποστολές

    Σε ό,τι αφορά τις "Επαναλαμβανόμενες Αποστολές", μια πρακτική ιδέα: Αφού μια αποστολή ολοκληρωθεί και πριν ξεκινήσει ο επόμενος γύρος των ακυρωτικών κλικ, να εμφανιζόταν η ίδια αποστολή, αυτή που μόλις ολοκληρώσαμε, δηλαδή. Κι αν δεν μας αρέσει να συνεχιζόταν ο προγραμματισμένος κύκλος. Έχω την...
  2. Space Pilot

    Ολοκλήρωση μιας ενέργειας στην "Ημερήσια πρόκληση"

    Στην "ημερήσια πρόκληση", το κίτρινο τσεκάρισμα που ακολουθεί την ολοκλήρωση μιας ενέργειας, δεν δουλεύει. Μόνο το πράσινο τσεκάρισμα στην ολοκλήρωση της αποστολής, στο τέλος... [Windows 10, 64 bit, 1903/Firefox 69.0 - 64 bit/HTML5 version]
  3. Space Pilot

    Λανθασμένη μέτρηση χρόνου θεραπείας μονάδων

    Η αντίστροφη μέτρηση του χρόνου της θεραπείας των τραυματισμένων στρατιωτικών μονάδων, δεν δουλεύει σωστά. Το αποτέλεσμα είναι, αν μία μονάδα απαιτεί π.χ. 8 ώρες για να επανέλθει απόλυτα, να χρειαστεί στην πραγματικότητα 10 ώρες. Αυτό συμβαίνει επειδή στο ρολόϊ του παιχνιδιού που μετράει...
  4. Space Pilot

    Ιδέα Επιβράβευση αμυνόμενου

    Ξεπερνώντας τα 6 χρόνια παιχνιδιού στο Forge of Empires, έχει πλέον κατασταλάξει μέσα μου μια ιδέα που είχα από πιο παλιά, αλλά δεν τολμούσα να την εκθέσω, καθότι υπήρχαν άλλα θέματα που μας καίγανε πιο πολύ, τότε. Κι αυτή, δεν είναι άλλη από την ανάλογη "επιβράβευση", του αμυνόμενου σε μια...
  5. Space Pilot

    Μια "ύποπτη" αποστολή

    Μια από τις απαιτήσεις στις σειρές αποστολών που έχει παγιωθεί τον τελευταίο καιρό, είναι και η αγορά πόντων με νομίσματα. Νομίζω ότι δεν είναι σωστό να μας υποχρεώνουν να αγοράζουμε πόντους, τη στιγμή που η τιμή τους αυξάνεται συνεχώς. Που θα πάει αυτό; Στο τέλος, θα εφαρμόσουν και αποστολή που...
  6. Space Pilot

    Οι αίθουσες της - υποτιθέμενης - δὀξας

    Καλησπέρα! Οι αίθουσες της δόξας δεν προσθέτουν τίποτα! Το παρατήρησα για πρώτη φορά αυτό, όταν θέλαμε λίγους βαθμούς για να ανέβει επίπεδο η συντεχνία στη οποία ανήκω και καθώς έκανα συγκομιδή από την αίθουσα της δόξας, κοίταξα στην ισχύ της συντεχνίας και δεν υπήρξε καμία μεταβολή. Αυτό με...
  7. Space Pilot

    Κατάσταση πλοίου

    Παρατηρώ πως, παρόλο που μετά από κάθε επιστροφή κάνω επισκευή του πλοίου, αυτό μονίμως συνεχίζει να γράφει (-15%) ζημιά... Αν αυτό συμβαίνει και στους άλλους, θα πρόκειται για bug...
Κορυφή