Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. lolitaki

    Αποχαιρετισμός !!

    Κάποια στιγμή λοιπόν πριν καιρό ξεκίνησε αυτό το όμορφο ταξίδι για μένα να γνωρίσω μία άλλη πλευρά του παιχνιδιού, μία πλευρά που μέχρι εκείνη τη στιγμή μου φαινόταν απλησίαστη, αυτή της διαχείρισης. Ξεκίνησε λοιπόν αυτό το ταξίδι χωρίς να γνωρίζω τίποτα που να αφορά το φόρουμ και όλο αυτό το...
  2. lolitaki

    Διαγωνισμός ιστορίας !!

    Καλημέρα σε ολους!! Σήμερα επέστρεψα με έναν μίνι διαγωνισμό εξπρές για όλους εσάς που μου κάνετε συντροφιά εδώ στο φόρουμ !! Περιγράψτε μας την πιο ενδιαφέρουσα ιστορία που σας έχει συμβεί στο παιχνίδι !! Ένας από εσάς , που θα καταφέρει να συγκεντρώσει τα περισσότερα likes ή αντιδράσεις στην...
  3. lolitaki

    Φθινοπωρινός διαγωνισμός!!

    Το καλοκαιράκι σιγά-σιγά θα μας αφήσει και φθινοπωρινές εικόνες θα μας κατακλύσουν μαζί με τη μυρωδιά το πεσμένων φυλλων και της υγρασίας! Όπως σχεδόν κάθε μήνα έτσι και τώρα είμαι εδω για να σας μοιράσω τα πολύτιμα διαμάντια μου σε : 5 τυχερούς που θα καταφέρουν να...
  4. lolitaki

    Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.187

    Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1.187
  5. lolitaki

    Καλοκαιρινος Διαγωνισμος 2020 !

    :)Αγαπημένα μου φοεκόριτσα και φοεαγόρια μου ! lolitaki is back και έχει ετοιμάσει έναν ολόφρεσκο , καλοκαιρινό και δροσερό διαγωνισμό που θα τρέξει αυτές τις μέρες και θα δώσει την ευκαιρία σε 5 απο εσάς να κερδίσετε 400 καλοκαιρινοδιαμάντια ! Φαντάζομαι την Βίλα του Κυβερνήτη ήδη την είδατε...
  6. lolitaki

    Αναβάθμιση Αναβάθμιση στην 1.183

    Γεια σας Βασιλιάδες και Βασίλισσες. Η αναβάθμιση στην 1.183 θα γίνει την Τετάρτη 22 Ιουλίου. Θα υπάρχει μια σύντομη διακοπή στο παιχνίδι κατά τη διάρκεια της αναβάθμισης και λυπούμαστε για την οποιαδήποτε αναστάτωση μπορεί να προκαλέσει αυτό. Για πιο αναλυτική περιγραφή σχετικά με τις αλλαγές...
  7. lolitaki

    Συζήτηση Αλλαγές στις Εκστρατείες Συντεχνίας

    Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για τις αλλαγές που έρχονται στις Εκστρατείες Συντεχνίας !!
  8. lolitaki

    Χαρακτηριστικό Αλλαγές στις Εκστρατείες Συντεχνίας

    Γεια σας Βασιλιάδες και Βασίλισσες! Προφανώς θα προσέξατε ότι πριν λίγους μήνες, ανακαινίσαμε την εμφάνιση των κτιρίων της Εκστρατείας Συντεχνίας. Αυτές οι αλλαγές ήταν ένα μικρό δείγμα από το αυτό που ακολουθεί! Γνωρίζοντας ότι οι Εκστρατεία Συντεχνίας είναι ανάμεσα στα πιο αγαπημένα...
  9. lolitaki

    Διαγωνισμός Αγίου Βαλεντίνου!!

    Η πιο ερωτική μέρα του χρόνου έφτασε και σας χαρίζει και πάλι διαμάντια !! Βοήθησε τον InnoBert και την InnoBerta να βρεθούν και να γιορτάσουν τον έρωτα τους. 3 τυχεροί θα κερδίσουν από 350 Διαμάντια. Αν έχουμε περισσότερους από 3 νικητές θα γίνει κλήρωση ανάμεσα σε αυτούς που θα έχουν βρει το...
  10. lolitaki

    Αφιερώσεις για την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου !

    Η πιο ερωτική μέρα του χρόνου έφτασε και είμαστε εδώ να γιορτάσουμε με εκπτώσεις και προσφορές αλλά και με πολύ μουσική !! Αφιερώστε ένα τραγούδι εκεί που θέλετε γιατί η μέρα του Αγίου Βαλεντίνου έφτασε και επιβάλλει ρομαντισμό ! Θα ξεκινήσω εγώ και θα αφιερώσω σε έναν ξεχωριστό άνθρωπο στην...
  11. lolitaki

    Διαγωνισμός Ιανουαρίου !!!

    Αγαπημένα μου φοεκοπαιδια αυτός ο μήνας τελειώνει και αποφασίσαμε να αλλάξουμε λίγο τον καθιερωμένο και αγαπημένο διαγωνισμό μας !5 τυχεροί παίκτες θα κερδίσουν από 400 διαμάντια , μετά από κλήρωση.Το Ναό των Κειμηλίων των γνωρίζουμε όλοι και τον αγαπήσαμε αφού στην εκστρατεία μας δίνει τη...
  12. lolitaki

    Καλή χρονιά και ευτυχισμένο το 2020!

    Από όλη την Ο.Δ. έχετε ευχές για ένα χαρούμενο νέο έτος , δημιουργικό, λαμπρό και γεμάτο υγεία !!Χρόνια πολλά !!
  13. lolitaki

    Χειμωνιάτικος διαγωνισμός !

    Όπως κάθε μήνα , έτσι και τώρα επέστρεψα και ντυθηκα στα χειμωνιάτικα ! Είμαστε στα μέσα της χειμερινής εκδήλωσης και η πόλη μου σκεπάστηκε με χιόνι! Για αυτόν τον μήνα , θα σας ζητήσω λοιπόν χειμωνιάτικη φωτογραφία της πόλης σας , είτε χιονισμένη είτε στολισμένη με τα Χριστουγεννιάτικα...
  14. lolitaki

    Διαγωνισμός οργάνωσης πόλης Νοέμβριος 2019

    Ο διαγωνισμός που έγινε θεσμός τους τελευταίους μήνες επιστρέφει !! Όπως κάθε μήνα , για το Νοέμβριο θέλω να δω φωτογραφία της πόλης σας ! 3 τυχεροί που θα μαζέψουν τα περισσότερα λαικ θα κερδίσουν αντίστοιχα από 300 , 200 και 100 διαμάντια! Ο διαγωνισμός λήγει Τετάρτη 20 Νοεμβρίου ώρα 23.59...
  15. lolitaki

    City Planner contest Οκτωβρίος 2019

    Όπως σας υποσχέθηκα από εδώ και πέρα κάθε μήνα θα οργανώνουμε διαγωνισμό που θα έχει να κάνει με την οργάνωση πόλης ! Βγάλτε λοιπόν φωτογραφία την πόλη σας και οι 3 φωτογραφίες με τα περισσότερα "μου αρέσει " θα κερδίσουν από 300,200 και 100 διαμάντια αντίστοιχα.!Καλή επιτυχία Βασίλισσες και...
  16. lolitaki

    Ανακοίνωση για μηνιαίο διαγωνισμό!

    Καλησπέρα Βασίλισσες και Βασιλιάδες ! Σας έχω ευχάριστα νέα τόσο για εσάς όσο και για εμένα! Κάθε μήνα από δω και στο εξής θα ανεβαίνει στο φόρουμ μας, μηνιαίος διαγωνισμός city planner !! Μείνετε συντονισμένοι και κάθε 15 του μήνα ανεβάστε μας τη φωτογραφία της πόλης σας για να κερδίσετε...
  17. lolitaki

    You can be Greece Next Top Cef !

    Βασίλισσες και Βασιλιάδες του Φοε μαζευτείτε !Φορεστε τις ποδιές σας και τα σεφσκουφακια σας και ετοιμαστείτε για νέο διαγωνισμό φθινοπωρινό και άκρως μαγειρικό όπως και το ιβεντ που τρέχει στο αγαπημένο μας παιχνίδι! 4 τυχεροί που θα μαζέψουν τα περισσότερα λαικ θα κερδίσουν από 500 διαμάντια...
  18. lolitaki

    City Planner Contest!

    Το γνωστό πλέον lolitaki επέστρεψε ξανά ( όχι από διακοπές ) και είναι έτοιμο για δράση !! Πάμε λοιπόν να μοιράσουμε 2000 διαμάντια σε 4 τυχερούς ! Τι θέλω δεν σας είπα , το βασικότερο.Θελω να δω οργάνωση πόλης !!Μια φωτό με την πόλη σας να καμαρώσω αρχιτέκτονες!! Οι 4 παίκτες με τα περισσότερα...
  19. lolitaki

    Summer Contest!!

    Καλησπέρα κορίτσια και αγόρια του φοε! Πάει να φύγει και ο Ιούλιος και με τον υδράργυρο στα ύψη το καλοκαίρι είναι εδώ και κάνει αισθητή την παρουσία του! Σκεφτήκαμε διαγωνισμό καλοκαιρινό λοιπόν αφού κάποιοι ( ελπίζω όσοι περισσότεροι μπορείτε ) ξεκουράζεστε σε παραλίες και παίζετε το...
  20. lolitaki

    Καλοκαίρι έρχεται καιρος για παιχνίδι!

    Αγαπητά μου μέλη θα ξεκινήσω παιχνίδι και θέλω ανταπόκριση ! Γράφουμε ο καθένας την λέξη θέλω και στη συνέχεια πατάμε την δεύτερη λέξη που θα μας βγάλει το κινητό στην μπάρα των προτάσεων έξι φορές.ξεκιναω πρώτη και όποιος θέλει ακολουθεί!
Κορυφή