Summer Contest!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Καλησπέρα κορίτσια και αγόρια του φοε!
Πάει να φύγει και ο Ιούλιος και με τον υδράργυρο στα ύψη το καλοκαίρι είναι εδώ και κάνει αισθητή την παρουσία του!
Σκεφτήκαμε διαγωνισμό καλοκαιρινό λοιπόν αφού κάποιοι ( ελπίζω όσοι περισσότεροι μπορείτε ) ξεκουράζεστε σε παραλίες και παίζετε το αγαπημένο μας παιχνίδι !
Σας ζητάμε να μας στείλετε φωτογραφία από που παίζετε FOE αυτό το καλοκαίρι έτσι για να ζηλέψω λίγο που δεν μπορώ να αποδράσω!
Θέλουμε δηλαδή να ανεβάσετε φωτογραφία με τη συσκευή σας να παίζετε Foe!
Όπως πάντα θα μοιράσουμε 2000 διαμάντια σε 4 τυχερούς παίκτες που οι φωτογραφία τους θα καταφέρει να κερδίσει τα περισσότερα λαικ!!
Ο διαγωνισμός μας λήγει σε μια εβδομάδα ακριβώς , την Κυριακή 4 Αυγούστου στις 23.59 !!
Καλή επιτυχία!
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Χαιρομαι να εχει διαγωνισμους να γεμιζει ζωη το φορουμ! Αλλα σαν κακια αντιπολιτευση να τολμησω να ρωτησω οτι πρωτου ταξετε νεα δωρα δε θα ηταν καλο να πληρωθουν πρωτα τα κερδισμενα απο τους προηγουμενους διαγωνισμους??
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Χαιρομαι να εχει διαγωνισμους να γεμιζει ζωη το φορουμ! Αλλα σαν κακια αντιπολιτευση να τολμησω να ρωτησω οτι πρωτου ταξετε νεα δωρα δε θα ηταν καλο να πληρωθουν πρωτα τα κερδισμενα απο τους προηγουμενους διαγωνισμους??
Ποιο δώρο δεν πληρώθηκε;γιατί παράπονα δεν είχα από άλλον νικητη
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Ποιο δώρο δεν πληρώθηκε;γιατί παράπονα δεν είχα από άλλον νικητη

Απο τον προηγουμενο διαγωνισμο "κυπελλο ποδοσφαιρου 2019". Τι εγινε? Δεν βγηκαν τα νουμερα του τζοκερ τελικα και μου κρατατε μουτρα? χεχε!
 

DeletedUser31374

Guest
Καλησπέρα σε όλους καλές διακοπές.


pdJmTv31S-65OGJYKOCVjw.png
 

DeletedUser31374

Guest
[πολυ ομορφη φωτογραφια θα εμπαινε σιγουρα στις καλυτερες αν επαιζε και φοε το σκυλι!

Παίζει lolitaki δες το όνομα του .


e4bFt4_JTG_sH-1pvkt2Dw.jpg
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Θύμισε μου να βγάλω διαγωνισμό τρολαρισματος θα γίνει κακός χαμος
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
albertus magnus


Μόλις κατάλαβα πως αυτό που φαίνεται στο πάνω μέρος του κινητού, στην τελευταία φωτογραφία, είναι το δάχτυλο σου και όχι κάποιο κεφάλι από τα πίσω τραπέζια :D :D :D
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Χεχεχε! συμβαίνουν αυτά! Βασικά δεν είμαι σε μαγαζί οπότε δεν υπάρχουν πίσω τραπέζια. Στο εξοχικό ειμαι (των πεθερικών μου δηλαδή) στο εξωτικό Port Tailor!!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Χεχεχε! συμβαίνουν αυτά! Βασικά δεν είμαι σε μαγαζί οπότε δεν υπάρχουν πίσω τραπέζια. Στο εξοχικό ειμαι (των πεθερικών μου δηλαδή) στο εξωτικό Port Tailor!!
Καλημερα δηλ ηταν εκ των εσω ..ξενος δακτυλος
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
έχει ανέβει και η θερμοκρασία επικίνδυνα... :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή