Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

    μαλιστα ... δεν καταλαβαινω γτ τοση ειρωνια σε καθε απαντηση που μας δινεις . Δεν την εχουν ολοι αυτοι την ειρωνια αλλα εσυ στον τροπο που γραφεις παντα βγαζεις ειρωνια απεναντι στους παικτες. Γραπτος λογος ειναι και μακαρι να κανω λαθος , αλλα ετσι φαινεται οτι απαντας. Δεν μας ενδιαφερουν τα...
  2. Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

    Δεν θέλουμε να καταργήσετε το ΣΕΣ γτ είναι το πιο ωραίο κομμάτι του παιχνιδιού όσο και να σας πονάει. Οκ? Ευχαριστημένοι? Την είπα και εγώ την άποψη μου, για να μην λέτε ότι δεν είμαι και εντός θέματος..
  3. Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

    Τα σχόλια μας περί κατάργησης ΣεΣ γτ μας τα ζητάτε.. πρόκειται να πάρετε ποτέ στα σοβαρά αυτά που σας λένε οι παίκτες εδώ μεσα? Πρόκειται να πάρετε πίσω την απόφαση περί κατάργησης? Καιρό τώρα σας γράφουν όλοι ότι όλες οι αλλαγές που έχετε κάνει έχουν μετατρέψει το παιχνίδι σε ασύμφορο που αν...
  4. Συζήτηση Ενημέρωση Πεδίων Μάχης Συντεχνιών 2023

    ΑΠΑΙΣΙΑ ΟΛΑ ΣΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΕΔΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ https://prnt.sc/ic_cae0uUBEh ΑΥΤΟ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΡΕΑΝ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ , ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΑΒΕΙ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΤ ΧΩΡΙΣ ΧΡΗΜΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΛΛΑΞΤΕ ΤΟ ΜΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΡΙΜΑ...
  5. Συζήτηση Εκδήλωση Αδελφότητας 2023

    και γιατι να ειναι θεμα τυχης ??? ελα παναγια μου τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα .. και γιατι λοιπον ενεργοποιηθηκε το δευτερο πακετο εφοσον δεν θα το λαμβαναν ολοι οι παικτες.
  6. Ιδέα ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ

    Δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιασω από όλο αυτό... Θα σχολιάσω μόνο το "σύστημα μας λειτουργεί " από κει και κάτω είναι όλο λάθος γτ αν λειτουργούσε θα έπιαναν τόπο και οι αναφορές. Δεν μας ενδιαφέρει ο τρόπος που εντοπίζετε τα παράνομα γτ απλά δεν τα εντοπίζετε. Μπαναρετε μόνιμα παίκτες που παίζουν...
  7. SORRY ΚΙΟΛΑΣ !!

    Προσωπικα δεν μου αρεσει αυτο το απειλητικο υφακι ανευ λογου που εχουν μερικοι (οχι ολοι) στην διαχειρηση και για αυτο μπηκα στην διαδικασια να γραψω . Αυτο με τα παρανομα ειναι πολυ καιρο ετσι και δεν προκειται να αλλαξει ουτε να το αλλαξουμε εμεις με καμια προταση γτ απλα δεν ειναι η δουλεια...
  8. SORRY ΚΙΟΛΑΣ !!

    -το μνμ εχει ξεκαθαρα σκοπο να μας αποτρεψει να κανουμε αναφορες - περι υπερφορτωσης του κεντρου γελαω .... μαλλον μιλαμε με την κουτση μαρια παρα με διαχειρηση σοβαρου παιχνιδιου. (οι τιτλοι manager και τα σχετικα σας μαραναν ) - καμια καταχρηση δεν υπαρχει ... οποιος θελει μπορει να κανει...
  9. SORRY ΚΙΟΛΑΣ !!

    με αφορμη την τελευταια ανακοινωση περι αναφορων ... δλδ η iris manager community και δεν ξερω και εγω τι αλλο μας λεει να γνωστοποιουμε σε ολη την ομαδα μας πριν κανουμε αναφορα σε καποιον παικτη και να ρωταμε το αν εχει κανει καποιος αλλος συντεχνος στον συγκεκριμενο παικτη ωστε να μην...
Κορυφή