ΑΠΑΝΩΤΑ ΛΑΘΟΙ..

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31325
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31325

Guest
ώρα 19-19,30 31-7-2017 μου πήρε 2 Χ 10 πόντους που είχα στην αποθήκη χωρίς να τους αποδώσει στο καπάκι αγοράζω με 50 διαμάντια έρευνα επαρχίας και δεν μου την άνοιξε αλλά με πήγε σε επόμενη επαρχία όπου και πλήρωσα 300000 χρυσό. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΛΕΓΞΤΕ ΤΟ.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
ώρα 19-19,30 31-7-2017 μου πήρε 2 Χ 10 πόντους που είχα στην αποθήκη χωρίς να τους αποδώσει στο καπάκι αγοράζω με 50 διαμάντια έρευνα επαρχίας και δεν μου την άνοιξε αλλά με πήγε σε επόμενη επαρχία όπου και πλήρωσα 300000 χρυσό. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΛΕΓΞΤΕ ΤΟ.
Καλησπερα για τους ποντους δεν μπορω να εκφερω γνωμη
καλο θα ηταν να γραφατε και στην υποστηριξη για να κανουν ελεγχο
ομως στο θεμα του χαρτη
με τα διαμαντια -50 - αγοραζεται ο χρονος οχι το κοστος των ''μεταφορικων''
τωρα για την επαρχια που δεν σας ανοιξε ισως να ηθελει πρωτα να κατακτισετε -ολοκληρη- καποια αλλη για να σας δωσει δικαιωμα να πατε σε αυτη που θελατε
 

DeletedUser30097

Guest
ώρα 19-19,30 31-7-2017 μου πήρε 2 Χ 10 πόντους που είχα στην αποθήκη χωρίς να τους αποδώσει στο καπάκι αγοράζω με 50 διαμάντια έρευνα επαρχίας και δεν μου την άνοιξε αλλά με πήγε σε επόμενη επαρχία όπου και πλήρωσα 300000 χρυσό. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΛΕΓΞΤΕ ΤΟ.
Παρακαλώ αναφέρετε το θέμα σας στην Ομάδα Διαχείρισης μέσω του Κέντρου Υποστήριξης κάνοντας "κλικ" εδώ, για να γίνουν οι αναγκαίοι έλεγχοι και οι πιθανές διορθώσεις, αν διαπιστωθεί σφάλμα του συστήματος.
 

DeletedUser30097

Guest
Δεν αναφέρεται στον τίτλο του θέματος, μιας και παρατηρήσεις επί της ορθογραφίας τρίτων απαγορεύονται από τους κανονισμούς του φόρουμ, τους οποίους γνωρίζει πολύ καλά ο Diokomo.
Με το μήνυμά του αναφέρεται στο να διορθωθούν τα, πιθανά, λάθη τού συστήματος, λόγω των οποίων αντιμετωπίζει πρόβλημα ο συμπαίκτης μας.;):)
 
  • Like
Αντιδράσεις: dio21
Κορυφή