spoiler Αλλαγες στα ΠΜΣ πιθανον?

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καταρχας δεν ειναι σιγουρο οτι θα εφαρμοστει τελικα
Στον βετα ηδη εχει ξεκινησει μια αλλαγη στα ΠΜΣ
δηλαδη εχει γινει αλλαγη στο συνολικο ποσοστο % που δινει το αθροισμα των ΜΚ στα ΠΜΣ
εχω κανει αυτοματη μεταφραση απο το κειμενο της ανακοινωσης που αφορα τα ποσοστα που ισχυουν
prnt.sc/SnQcJcr9Rorz
Mε λιγα λογια οσα μκ και να εχουν οι τριγυρω τομεις το μεγιστο ποσοστο κερδους θα ειναι το 66,6%
φυσικα εαν συνυπολογισει καποιος και το τι σημαινει πιθανοτητα
βαση παντα ....του λογαριθμικου ''κωδικα'' υπολογισμου της ιννο
τοτε καταλαβαινετε τι θα γινει εαν οντως οριστικοποιηθουν στους ζωντανους σερβρς αυτες οι αλλαγες
οφειλω να σας ομολογισω οτι εμενα θα με ευρισκαν 100% συμφωνη εαν ειχαν γινει απο την αρχη ...χωρις ολους αυτους τους βαθμους δωρα που εχουν ηδη συγκεντρωσει καποιοι
-αλλωστε πριν περιπου 4 μηνες οταν μου ειχε ζητηθει η γνωμη μου (με πριβε μνμ) απο την ιννο για τι αλλαγες θα προτεινα να γινουν γενικα στο φοε
η προταση μου οσο αφορα τα ΠΜΣ ηταν σχετικη με αυτο
απλως εγω ειχα προτεινει να γινει αλλαγη στον αριθμο θεσεων μκ στους τομεις ετσι ωστε να μην υπαρχει ....αιωνια 0 τριβη για καποιους
δηλ αντιστροφως αναλογη με τους βαθμους και τις δυνατοτητες αλληλοεπιδρασης των τομεων πχ με 0 αριθμο θεσων στους κεντρικους -
(εαν εφαρμοστει θα εχουμε χρονο να σας αναλυσω αναλυτικα την σκεψη μου και γιατι συμφερει τους ....κανονικους παιχτες αυτο )
Τωρα σχετικα με την ...μικρη εμπειρια που παιζω βαση αυτου του συστηματος στο βετα
νομιζω οτι βρηκα ηδη καποια λυση ετσι ωστε να ....τσουλαει με αξιοπρεπει ρυθμο
δηλ μπορει να κανουν μεν λιγοτερες μαχες καποιοι
ομως σιγουρα δεν υπαρχουν οι ανισσοτητες οι τωρινες
δηλ ολες συντεχνιες μπορουν να εχουν τομεις και να τους διατηρουν
χωρις να υπαρχουν 2-3 συντεχνιες που εχουν ολο το χαρτη που κανουν 1χχχχχχχκλπ μαχες με 0 τριβη και οι υπολοιπες εγκλοβισμενες στον 1 τομεα του αρχηγειου
και αντε στο τσακιρ κεφ να κανουν καθημερινα συνολο 100-160 μαχες ολα μαζι τα μελη που θα εχουν φαει και παραλληλα ολοι την τριβη τους

ακολουθουν τα γνωστα ταλια ασχετα
1 καλα επισημα δεν τολμω να γραψω εκει την γνωμη μου και το τι ειχα προτεινει
...γιατι με τις αντιρρησεις που διαβαζω δεν αποκλειω να ξημερωθω με κανενα ...διακοσμητικο στην πλατη
2 ειπα και για τον ΣεΣ καποιες προτασεις ...αλλα για εκει .....χλωμο το κοβω να γινει καποια θετικη αλλαγη τουλαχιστον πριν το 22222
 
Τελευταία επεξεργασία:

Cain IV

Μέλος
η σημαντικότερη ενέργεια που πρέπει να γίνει στο ΠΜΣ κ στο ΣεΣ είναι να Μπαναριστούν μόνιμα όσοι παίχτες χρησιμοποιούν παράνομα προγράμματα κ λογισμικά τα οποία τους βοηθούν να κάνουν 10πλάσιες μάχες από έναν παίχτη που παίζει με τους κανόνες του παιχνιδιού , παρατήρησα ακόμα κ γέμισμα κ των 8 τετραγώνων ενός τομέα στο ΣεΣ σε χιλιοστά του δευτερολέπτου .
Δεν έχω στείλει καμία αναφορά γιατί πιστεύω η Διαχείριση θα βρει αυτούς τους παίχτες κ θα τους αποβάλει μόνιμα από το παιχνίδι .
Παίζουμε ένα από τα καλύτερα on-line παιχνίδια κ πρέπει όλου να σεβαστούμε τους κανόνες .
ευχαριστώ ^^
 
Κορυφή