Συζήτηση Αναβάθμιση στην έκδοση 1.225

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1.225
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
    • Στον Πολιτιστικό Οικισμό Μογγολική Αυτοκρατορία της Ινδίας, υπήρχε ένα σφάλμα, κατά το οποίο οι δείκτες που δείχνουν που να τοποθετηθεί ένα Κτίριο Αλυσίδας, δεν εμφανιζόταν όπως θα έπρεπε. Αυτό διορθώθηκε και τώρα θα σε οδηγούν σωστά που να τοποθετήσεις τα κτίρια αλυσίδας.
    • Είδα Πολιτιστικό Οικισμό Μογγολική Αυτοκρατορία της Ινδίας στην αναβάθμιση και λέω κάτι θα έγινε με την πρόταση μου
    • αλλά τζάμπα χάρηκα καμία αλλαγή μάλλον μόνο εγώ κάνω αυτό τον οικισμό γιατί δεν βλέπω να ενδιαφέρεται
    • κανένας άλλος θα τελειώσω αυτόν που κάνω και τέλος αλλαγές δεν βλέπω.
Εδώ είναι η πρότασή μου.
https://forum.gr.forgeofempires.com/index.php?threads/Ιδέες-για-Πολιτιστικούς-Οικισμούς.8722/post-52487
 
Τελευταία επεξεργασία:

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
    • Στον Πολιτιστικό Οικισμό Μογγολική Αυτοκρατορία της Ινδίας, υπήρχε ένα σφάλμα, κατά το οποίο οι δείκτες που δείχνουν που να τοποθετηθεί ένα Κτίριο Αλυσίδας, δεν εμφανιζόταν όπως θα έπρεπε. Αυτό διορθώθηκε και τώρα θα σε οδηγούν σωστά που να τοποθετήσεις τα κτίρια αλυσίδας.
    • Είδα Πολιτιστικό Οικισμό Μογγολική Αυτοκρατορία της Ινδίας στην αναβάθμιση και λέω κάτι θα έγινε με την πρόταση μου
    • αλλά τζάμπα χάρηκα καμία αλλαγή μάλλον μόνο εγώ κάνω αυτό τον οικισμό γιατί δεν βλέπω να ενδιαφέρεται
    • κανένας άλλος θα τελειώσω αυτόν που κάνω και τέλος αλλαγές δεν βλέπω.
Εδώ είναι η πρότασή μου.
https://forum.gr.forgeofempires.com/index.php?threads/Ιδέες-για-Πολιτιστικούς-Οικισμούς.8722/post-52487
Πάντα εκτιμούμε τους παίκτες που έρχονται με νέες ιδέες και προτάσεις πώς να κάνουν το Forge of Empires ακόμα καλύτερο.

Θα προωθήσουμε την ιδέα σας στην ομάδα ανάπτυξης για συζήτηση.
Λάβετε υπόψη ότι η εφαρμογή αλλαγών στο παιχνίδι, βάσει ανατροφοδότησης, ιδεών και προτάσεων μπορεί να πάρει χρόνο, καθώς πρέπει να εξετάσουμε κάθε είδους δυνατότητες και σενάρια πώς να εφαρμόσουμε καλύτερα κάτι. Επίσης, δεν μπορούμε να υποσχεθούμε καμία αλλαγή με βάση τα σχόλιά σας, καθώς μπορεί να απορριφθεί για διάφορους λόγους. Θα βεβαιωθούμε όμως ότι τα σχόλιά σας θα παραδοθούν στην ομάδα ανάπτυξης και θα ληφθούν υπόψη για μελλοντική ανάπτυξη.
Ελπίζουμε να συνεχίσετε να απολαμβάνετε το Forge of Empires.
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
Ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντησή σας.
Εδώ πρόκειται για πρόβλημα λειτουργίας ενός κομματιού του παιχνιδιού και η λύση του προβλήματος
που υπάρχει είναι αναγκαία για να παίζουμε και να προχωρήσουμε τον οικισμό γιατί αλλιώς δεν έχει
λόγο ύπαρξης στους προηγούμενους πήγαιναν όλα καλά.
Εύχομαι και ελπίζω να βρεθεί γρήγορα λύση.
 

poiuy22345

Ενεργό Μέλος
Συμφωνώ κι επαυξάνω!!! Στους προηγούμενους υπήρχε μια "λογική πορεία" όσων αφορά τα κτήρια. Ας πούμε στους βίκινγκ, ξεκινάς με τον ναό, για περισσότερα νομίσματα, έπειτα νέο αγαθό για επεκτάσεις, μετά νέο σπίτι για πληθυσμό για να χτίσεις περισσότερα κτήρια διπλωματίας και ούτω καθεξής. Αυτή η λογική έχει χαθεί στους Μογγόλους, αφού χτίζεις το πρώτο σπίτι για τα λεφτά κι έχεις τζάμπα τόσο πληθυσμό. Μετά χτίζεις κτήρια μόνο για τις αποστολές κι έπειτα τα ξαναπουλάς για να μην πιάνουν χώρο... Καμία λογική εκτός από το να δυσκολεύονται οι παίκτες τζάμπα και να αναγκάζονται να ξοδέψουν διαμάντια από την αρχή και πιο πολλά, οπότε απλώς δεν ασχολούνται με τον οικισμό, ή δεν "επενδύουν" σ'αυτόν. Γιατί να ασχοληθείς σοβαρά με κάτι που σου σπάει τα νεύρα;
 
Κορυφή