Αναβάθμιση στην 1.118

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1,118
 

DeletedUser31880

Guest
Καλησπέρα.
Θα ήθελα πρωτα απο ολα να δωσω τα συγχαρητήρια μου σε ολους εσας για την υπεροχη δουλεια που κανετε.
και οσο αφορα το αν θα πρεπει να αφαιρειτε ενας ποντος απο την ημερησια αποστολη δεν εχει κανενα νοημα γιατι πολυ απλα μπορεις να τον παρεις την επομενη.
ευχαριστω
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
καλησπερα! η προηγουμενη αναβαθμιση ειχε 5-6 διορθωσεις σφαλματων που δημιουργησε 15! τα 15 που θα διορθωθουν αυριο ποσα θα δημιουργησουν?
100 ποντους σε οποιον πεσει μεσα!
 

DeletedUser29206

Guest
Αυτό που δε θα ζητά πληθυσμό και ικανοποίηση στις ημερήσιες προκλήσεις είναι πολύ καλό. Δεν ξέρω όμως αν μεγαλώνει η πιθανότητα να ζητά να αποκτήσουμε τομείς και να δωρίσουμε αγαθά στο Θ τα οποία είναι χειρότερα για εμένα. Όπως έχω ξαναπεί δεν έχει νόημα να αφαιρεί κατά 1 την πρόοδο που έχεις κάνει από την μπάρα στις ημερήσιες προκλήσεις εάν δεν καταφέρεις να ολοκληρώσεις μία πρόκληση. Θα πρέπει να είναι πιο ελαστικά τα πράγματα για να μην έχουμε την έννοια και για τις ημερήσιες προκλήσεις οι οποίες είναι καθημερινές αφού έχουμε τα events και τις εκστρατείες.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Νομιζω στις ημερησιες προκλησεις δεν σου ζηταει καταληψη τομεων, αλλα μονο αριθμο μαχων...
Τα αγαθα στο Θ ναι ειναι ενα θεμα, και μαλιστα οταν σε περιοριζουν και στην εποχη....
Οσο για την αφαιρεση -1 στη προοδο, το θεωρω απαραδεκτο....
Καταρχην μπορει να κανεις τα 3 απο τα 4 ζητουμενα και να κολλησεις στο 1... ακυρη ολη η προσπαθεια?
Επισης θεωρω το γεγονος οτι δεν σου προσθετει +1, αρκετη "τιμωρια" που δεν μπορεσες ή δεν ηθελες να κανεις την προκληση....γιατι να αφαιρειτε???
αν σκοπος σας ειναι η Τιμωρια, τοτε οκ, καλα το κανατε....αλλα δεν το νομιζω....
Γιατι να να υπαρχει αρνητικο αν δεν κανεις μια ή περισσοτερες προκλησεις?
Επισης (εχει ξαναναφερθει) αν δεν μπεις 2 μερες γιατι να πας 2 προκλησεις πισω?
 

DeletedUser29206

Guest
Νομίζω ότι σου ζητάει γενικώς να κάνεις κάτι από τον χάρτη των ηπείρων
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
να μην αφαιρεθει το -1! εχω κανει 7/7 απο την αρχη θα μου χαλασετε το σερι! :p
 

AGALITSAS

Μέλος
Μετά την αναβάθμιση που μόλις πριν από μερικά λεπτά έγινε, διαπιστώθηκε πως με την ολοκλήρωση οποιασδήποτε μάχης, εξακολουθεί και ακούγεται ο ήχος από στρατιωτική μονάδα που βρίσκονταν μέσα στο πεδίο της μάχης, αυτό συνεχίζεται ανελλιπώς ακόμα κι αν γυρίσουμε στο περιβάλλον της πόλης μας...!!!
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
αν πατας γρηγορα οποιοδηποτε βελακι (η σε εμποριο η σε λιστα φιλων κτλ )κανει τρελα μαγκωματα...παγωνει η εικονα για λιγο κ μετα προχωραει μονο του http://prntscr.com/i4wskt απο εμποριο...παγωσε εκει κ μετα απο λιγα δευτερα πηρε μπροστα κ πηγε μονο του ολα τα κλικ που εκανα εγω λιγο πριν...ωραια πραγματα...
 

DeletedUser29206

Guest
Εγώ πάλι τα έχω απενεργοποιήσει όλα:
ήχος, μουσική, animations... Για να μην έχω και αυτά τα σφάλματα.
 

Jackie Chan

Μέλος
Αυτό με τους ήχους από τις μάχες που παίζουν συνέχεια και πρέπει να κάνεις ανανέωση την σελίδα για να σταματήσουν, πώς τους ξέφυγε; Κάνουν καμιά δοκιμή πριν κυκλοφορήσουν τις αναβαθμίσεις; Τους beta κόσμους γιατί τους έχουν; Μάλλον θα το γυρίσω και εγώ στο βουβό.
 
Κορυφή