Αναβάθμιση στην 1.163

DeletedUser27362

Guest
Δεν θα ασχολειθω μαζι σου για αυτο που εγραψες βγαλε μονο το φιλε γιατι τους φιλους μου τους διαλεγω δεν τους παιρνω απο τον ντορβα
 

DeletedUser32771

Guest
και για να ειμαι απολυτως δικαιος ..
η συντεχνια Nobles με τον μοναδικο τροπο που μπορουσε να σου χτυπησει την πολιορκια στον 53.50 ειναι ο εξης.
η αρμαγεδον ειχε τον 5351 σωστα?σωστα.
εαν εκανε χορηγηση 15-20 δευτερα πριν τις 8 ισως η Nobles πολιορκισε κατεκτησε (δεν προλαβε να βαλει αμυνες) σου εσπασε μια μαχη στον 5350 και 8:01 η αρμαγεδον τους πεταξε απ τον χαρτη.
μονο με αυτον τον τροπο μπορουσε να σου χτυπησει εναν τομεα.

επισης σε αυτον τον τομεα ισως υπηρχε συντεχνια http://prntscr.com/podenu
που σε εσπασε.
την πεταξαν μετα το ρολοι αρμαγεδον (χωρις να εγινε αντιληπτο απ την συντεχνια σου) κ τον χορηγησαν.

εαν εισαι βεβαιος οτι δεν εχουν συμβει τα παραπανω,

τι αλλο να πω...μπαν σε ολους :)))
Δεν συνέβει. Ήμουν εκει .Εικοσιένα λετπά μετα τον υπολογισμό η νομπλς πολιορκησε. Αν τον έπαιρνε θα είχε ασπίδα. 60 μάχες είχε μεσα ο τομέας σαν τον πολιόρκησε η νομπλς. Τους έσπασε η Αρμαγεδδών και ξαναπήρε τον τομέα. Εκτός τομέων χάρτη Σημερινής και πριν και μετά τον υπολογισμό η Νομπλς.
Μα δεν βλέπεις και το ρολόι; Είμαστε πέραν του 20λεπτου μετα τον απολογισμό και η Νομπλς έχει κάνει την μάχη ένα λεπτό πριν. φαίνεται στα αποτυπώματα. Δεν έγινε η μάχη δευτερόλεπτα μετά τον απολογισμό ή πριν από αυτόν.

Δώσε προσοχή στα δεδομένα που γράφω πριν την περιγραφή του περιστατικού.
Καμμία άλλη συντεχνία σε κανέναν όμορο του 53,50.
Η Brotherhood έχει τον 53,50 στη μία μάχη, έτοιμο για ασπίδα, αν πέσει ο προσεδάφισης 53,51.
Ο προσεδάφισης 53,51 δεν πέρασε ΠΟΤΕ, πριν ή μετά τον υπολογισμό της 09/10/2019, στον έλεγχο άλλης συντεχνίας, πλην της Αρμαγεδδών.
Πολιορκήθηκε μετά το πέρας 20+ λεπτών από τη στιγμή που έγινε ο ημερήσιος υπολογιμός από τη συντεχνία Νομπλς, της οποίας την πολιορκία έσπασε η Αρμαγεδδών και ανακατέλαβε τον τομέα, ασπιδώνοντάς τον.
Κοίτα τους χρόνους στα στιγμιότυπα. Όλα μετά τις οκτώ που γίνεται ο ημερήσιος υπολογισμός.
Και έχουν αποτυπωθεί από εμένα δευτερόλεπτα μετά που γίνανε. Ήμουν εκεί, όπως και κάθε μέρα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

talamanta

Καμένος Χρήστης
Kαλησπερα ... δεν θελω να σας μπερδεψω ουτε να σας αμφισβητησω γιατι μπορει στην συγκεκριμενη φαση να μην εχει γινει ετσι οπως θα σας εξηγησω πιο κατω και να υπαρχει οντως ενα θανασιμο σφαλμα/κενο αλλα μην αποκλειετε και την πιθανοτητα ολα ..να εχουν γινει με φοεκικη νομιιμοτητα
εξυπνοι και εμπειροι ειστε
πχ μπορει μια συντεχνια ν αλλαξει το ονομα για λιγα λεπτα (και το νεο ονομα της ειναι σχεδον ολοιδιο με μιας αλλης) μονο και μονο για να μπερδεψει /παραπλανησει τους αντιπαλους της
και αμεσως μετα να ...ξαναβαλει το κανονικο της ονομα
αυτο θα εξηγουσε ..τα ονοματα και τις πολιορκιες
αλλωστε υποθετω οτι καποιοι απο την συντεχνια σας ξερουν καλα τον τροπο αυτο
αφου και εγω απο τα αντιστοιχα αδελφια τους του β κοσμου το πρωτο συναντησα/εμαθα
..και μαλιστα καποια στιγμη το εφαρμοσα ..και εγω στον χαρτη του μελλοντος 020΄ πριν την αλλαγη ..και οι.αλλες 4 συντεχνιες που ηταν ετοιμοπολεμες στην περιοχη για 2λεπτα περιξ των 8μμ δεν κτυπαγε κανεις κανεναν
καμμια πολιορκια και κανεναν τομεα μεχρι να ξεμπερδευτει ποιος ειναι ..ποιος
 

DeletedUser32771

Guest
Δηλαδή, η Αρμαγεδδών, που έχουν πάρει φωτιά σ' όλες τις εποχές τα όπλα της, αλλάζει το όνομά της και το λάβαρό της, τη στιγμή που σπάει πολιορκία της Νομπλς, τα κάνει πανομοιότυπα, (το δέχεται άραγε αυτό το σύστημα; ), κάνει μια μάχη ενάντια στην πολιορκία μας, μετά επαναφέρει τα κανονικά της, (όνομα και λάβαρο), και συνεχίζει να σπάει την πολιορκία της Νομπλς και να βάζει δικές της για ν' ανακαταλάβει τον 53,51.
Αν έχει γίνει οποιαδήποτε αλλαγή στην ονομασία συντεχνίας, έχει καταγραφεί. ΔΕΝ έχει γίνει. Κάπου υπάρχει σφάλμα στον κώδικα ή τρόπος παράκαμψης αυτού.
Να ένα απόσπασμα από την απάντηση που έλαβα από την ΟΔ στις 19/10/2019. Ότι πιο σωστό έχω λάβει ως απάντηση:

«Η απάντηση στο ερώτημα σας δεν έχει να κάνει με το αν επιτρέπεται να κάνει κάποιος κάτι τέτοιο, αλλά αν μπορεί.
Αν η δική σας συντεχνία έχει στην κατοχή της παρακείμενο τομέα μπορεί να επιτεθεί και να σπάσει την πολιορκία. Διαφορετικά δε θα της επιτρέπει το σύστημα, αφού το κουμπί επίθεσης από τη διαχείριση του στρατού θα είναι ανενεργό.
»

Γι' αυτό λέω ότι ή υπάρχει σφάλμα στον κώδικα που το επέτρεψε, ή έχει βρεθεί τρόπος παράκαμψης του κώδικα.

Είναι πολύ εστιασμένο και χωροχρονοθετημένο το συμβάν. (ήμουν εκεί που να πάρει!)
Δύο τομείς. 53,50 και 53,51 σε μία εποχή, την Σημερινή.
Δύο συντεχνίες που κάνουν μάχες, Nobles και Αρμαγεδδών
Συγκεκριμένη ημερομηνία και ώρα με προσέγγιση λεπτού. (Οι χρόνοι φαίνονται στα στιγμιότυπα -ρολόι αντίστροφης χρονομέτρησης και χρόνος που πέρασε από την πραγματοποίηση της μάχης έως που να ληφθεί το στιγμιότυπο).
Μία πολιορκία που δέχεται πλήγμα που δεν θα έπρεπε να δεχθεί, αυτή της Brotherhood στον 53,50.
Ένα και μοναδικό το πλήγμα που δέχθηκε, συνεπώς ένας και μοναδικός ο λογαριασμός που το έκανε. Ποιός ο λογαριασμός; Σε ποιον ανήκει; (έτσι θα επιβεβαιωθεί κι από άλλη οδό το ποια συντεχνία έκανε τη μάχη που ΔΕΝ γίνεται).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

talamanta

Καμένος Χρήστης
Το Apμαγεδδών δυσκολα αλλαζει -εδω φυσικα το εχω αλλαξει
ομως το ΑΡΜΑΓΕΔΔΩΝ πανευκολα πχ APMΑΓΕΔΔΩN
αλλαζεις/βαζεις 1-2 γραμματα απο αλλο αλφαβητο που δειχνουν ιδια
 

DeletedUser32771

Guest
Αν συνέβει αυτό που λες, τότε το όνομα που παραχαράκτηκε είναι το Nobles. ΔΕΝ συνέβει.
Δώσε όμως προσοχή στο τελείωμα της τελευταίας παραγράφου αυτού του μηνύματος.
Κάθε τι άλλο περιττεύει.
Δηλαδή, η Αρμαγεδδών, που έχουν πάρει φωτιά σ' όλες τις εποχές τα όπλα της, αλλάζει το όνομά της και το λάβαρό της, τη στιγμή που σπάει πολιορκία της Νομπλς, τα κάνει πανομοιότυπα, (το δέχεται άραγε αυτό το σύστημα; ), κάνει μια μάχη ενάντια στην πολιορκία μας, μετά επαναφέρει τα κανονικά της, (όνομα και λάβαρο), και συνεχίζει να σπάει την πολιορκία της Νομπλς και να βάζει δικές της για ν' ανακαταλάβει τον 53,51.
Αν έχει γίνει οποιαδήποτε αλλαγή στην ονομασία συντεχνίας, έχει καταγραφεί. ΔΕΝ έχει γίνει. Κάπου υπάρχει σφάλμα στον κώδικα ή τρόπος παράκαμψης αυτού.
Να ένα απόσπασμα από την απάντηση που έλαβα από την ΟΔ στις 19/10/2019. Ότι πιο σωστό έχω λάβει ως απάντηση:

«Η απάντηση στο ερώτημα σας δεν έχει να κάνει με το αν επιτρέπεται να κάνει κάποιος κάτι τέτοιο, αλλά αν μπορεί.
Αν η δική σας συντεχνία έχει στην κατοχή της παρακείμενο τομέα μπορεί να επιτεθεί και να σπάσει την πολιορκία. Διαφορετικά δε θα της επιτρέπει το σύστημα, αφού το κουμπί επίθεσης από τη διαχείριση του στρατού θα είναι ανενεργό.
»

Γι' αυτό λέω ότι ή υπάρχει σφάλμα στον κώδικα που το επέτρεψε, ή έχει βρεθεί τρόπος παράκαμψης του κώδικα.

Είναι πολύ εστιασμένο και χωροχρονοθετημένο το συμβάν. (ήμουν εκεί που να πάρει!)
Δύο τομείς. 53,50 και 53,51 σε μία εποχή, την Σημερινή.
Δύο συντεχνίες που κάνουν μάχες, Nobles και Αρμαγεδδών
Συγκεκριμένη ημερομηνία και ώρα με προσέγγιση λεπτού. (Οι χρόνοι φαίνονται στα στιγμιότυπα -ρολόι αντίστροφης χρονομέτρησης και χρόνος που πέρασε από την πραγματοποίηση της μάχης έως που να ληφθεί το στιγμιότυπο).
Μία πολιορκία που δέχεται πλήγμα που δεν θα έπρεπε να δεχθεί, αυτή της Brotherhood στον 53,50.
Ένα και μοναδικό το πλήγμα που δέχθηκε, συνεπώς ένας και μοναδικός ο λογαριασμός που το έκανε. Ποιός ο λογαριασμός; Σε ποιον ανήκει; (έτσι θα επιβεβαιωθεί κι από άλλη οδό το ποια συντεχνία έκανε τη μάχη που ΔΕΝ γίνεται).
 

DeletedUser30573

Guest
Αν μας αναφέρετε συγκεκριμένο σφάλμα θα σας ενημερώσουμε αν εχει αναφερθεί ή όχι. Το να λέτε γενικά ότι υπάρχει πρόβλημα στη ΣεΣ ή ότι κολλάνε οι υπολογιστές σας, δεν είναι αναφορά σφάλματος και δε μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτό.
 

DeletedUser30573

Guest
καλημερα η ενημερωση που εχουμε κανει προς την διαχειριση οπως και η τυποποιημενη απαντηση τους
http://prntscr.com/podmwo
http://prntscr.com/podna1
αυτα αναφερουμε συνεχεια και παντα λαμβανουμε την ιδια απαντηση και ρωταω εγω λοιπον παλι πως μπορει να συμβαινει αυτο το κολλημα μονο με συγκεκριμενη συντεχνια στον Α και Γ κοσμο που ειναι τα ιδια ατομα;μηπως γιατι εχουν μελη της διαχειριση στης συγκεκριμενες συντεχνιες;
 

DeletedUser30573

Guest
ας μας δοσουν επιτελους μια απαντηση i5-i7-i9 η i σιχτιρ για game
 

DeletedUser30573

Guest
ας μας δωσουν επιτελους μια απαντηση i5-i7-i9 η i σιχτιρ για game
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30573

Guest
τελικα ακομα περιμενω την απαντηση ανικανα pc και συνδεσεις; η συμβαινει τιποτε αλλο
https://prnt.sc/povrp2
https://prnt.sc/povras
https://prnt.sc/ppal3i
εχετε ελεγξει ποτε ποιοι παιζουν με google chrome -mozola-opera για τα bot που υπαρχουν στης επεκτασεις και ελεγχουν της πολεις μας;η τωρα το ακουτε αυτο;
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Για την αναφορά σφάλματος στο κέντρο υποστήριξης με αντίστοιχα στιγμιότυπα οθόνης έχετε ακουστά,
ή μόνο από θεωρίες συνωμοσίας γνωρίζετε?

Αναφορά σφάλματος δεν είναι το "κολλάει ύποπτα από συγκεκριμένη συντεχνία"

Τα bot, clickers κλπ εντοπίζονται και τιμωρούνται αυτόματα εδώ και πάρα πολύ καιρό από το σύστημα μας.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Για την αναφορά σφάλματος στο κέντρο υποστήριξης με αντίστοιχα στιγμιότυπα οθόνης έχετε ακουστά,
ή μόνο από θεωρίες συνωμοσίας γνωρίζετε?

Αναφορά σφάλματος δεν είναι το "κολλάει ύποπτα από συγκεκριμένη συντεχνία"

Τα bot, clickers κλπ εντοπίζονται και τιμωρούνται αυτόματα εδώ και πάρα πολύ καιρό από το σύστημα μας.


με συγχωρειται αλλα αυτο δεν ισχυει.
το μισο φοε παιζει με κλικερ κ το αλλο μισο με μποτακια...
σε φορουμ μπετα 1/2 παραπονα ειναι οτι η εταιρια δεν μπορει να προστατευσει το παιχνιδι απο τα παραπανω.
αν ισχυε δεν θα επαιζε το μισο φοε σημερα...εγω ολους εδω τους βλεπω..:)))
 

DeletedUser29850

Guest
Αν συνέβει αυτό που λες, τότε το όνομα που παραχαράκτηκε είναι το Nobles. ΔΕΝ συνέβει.
Δώσε όμως προσοχή στο τελείωμα της τελευταίας παραγράφου αυτού του μηνύματος.
Κάθε τι άλλο περιττεύει.

Καλησπερα σαν ιδρυτης τον Nobles κυριε finrod καταλαβινω το σφαλμα που δειξατε, αλλα εξηγηση δεν μπορω να δωσω. Δεν ειναι λογικο κατι τετοιο διοτι οντως δεν ειχαμε παρει τον τομεα.. Αυτο που μπορει να συνεβει ειναι οτι απο βιασυνη καποιος να μπηκε στον συγκεκριμενο τομεα και το συστημα να τον αφησε να κανει μαχη. Αν εχετε προσεξει τον τελευταιο καιρο το συστημα κραταει τον τελευταιο τομεα που εχεις κανει μαχη, μεχρι να κανεις επιστροφη στην πολη, η να παρθει ο τομεας. Ειδικα σε λευκο απο την βιασυνη ειναι πολυ ευκολο να πατησεις και να μπεις σε διπλα τομεα... η ακομα και σε προβολη πας να αλλαξεις τομεα για να αμυνθεις.. σου δειχνει οτι εισαι στην πολιορκια. Σιγουρα ειναι κατι που συνεβει εκεινη την στιγμη, διοτη αν το συστημα μας αφηνε να κανουμε ετσι μαχες, θα ειχαν σπασει τελειως την πολιορκια τα παιδια,
Επισης ενα αλλο σφαλμα ειναι οτι ελευθερωνεις εναν τομεα στο Μελλον πχ και μπορει να ελευεθρωθει τομεας στην Μεταμοντερνα.
Το σιγουρο ειναι πως δεν θα μπορουσαμε να κανουμε μαχη... αρα ειναι μια τρυπα του συστηματος που πρεπει να διορθωθει.
 

DeletedUser29206

Guest
τελικα ακομα περιμενω την απαντηση ανικανα pc και συνδεσεις; η συμβαινει τιποτε αλλο
https://prnt.sc/povrp2
https://prnt.sc/povras
https://prnt.sc/ppal3i
εχετε ελεγξει ποτε ποιοι παιζουν με google chrome -mozola-opera για τα bot που υπαρχουν στης επεκτασεις και ελεγχουν της πολεις μας;η τωρα το ακουτε αυτο;
Φίλος, ο επεξεργαστής σου δεν είναι overclocked!
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Eχουμε αρχισει να φρικαρουμε....
Πριν παω στο σχολιασμο της 1.164 και το αν διορθωσε λαθη σοβαρα ή οχι, υπαρχει απαντηση για τις σοβαρες εως"απιθανες" καταγγελιες που εχουν γινει στο συγκεκριμενο θεμα που γραφουμε?
Και δεν αναφερομαι στα παιδια που στελνουν το ενα πισω απο το αλλο μνμτα που αφορουν παλαιοτερες "υποθεσεις" τους, ουτε αν το κανουν περιμενοντας απαντηση (εδω αραγε?) απο τη διαχειρηση για θεμα που αφορα μονο αυτους ή το κανουν για να "παμε παρακατω"....
Αν υποψιαστω, μαλλον αν πειστω (γιατι η υποψια υπαρχει), οτι ειμαστε κομπαρσοι σε παιχνιδι αλλων (ασχετα αν αυτοι οι αλλοι τα "χωνουν" για να παιζω εγω, δεν τους το ζητησα εγω, ουτε ειναι εκτος -οποιων- κανονισμων), τι αλλο εχουμε να πουμε?
Για ποια λαθη και διορθωσεις να μιλησουμε?
Ενα χρονο και παραπανω, απεχω (απο αποψη, για ολα οσα ξερουμε, οτι γινονται) απο τον ΣεΣ, στο κυριο κοσμο μου... κανω κατι ψιλα στον αλλο κοσμο που παιζω και βλεπω τα λαθη... αν αρχισουμε ομως να μιλαμε οχι για "λαθη", αλλα για εσκεμμενα σφαλματα σε κωδικες κτλ, που καποιοι τα εκμεταλλευονται και παιζουν εις βαρος ολων των αλλων, εχουμε χασει τη λεξη "παιχνιδι" και αυτο ειναι εναντια σε κανονισμους, τοσο του ιδιου του παιχνιδιου, οσο και της ιδιας της καθημερινοτητας μας...
Κριμα να υπαρχουν "σκιες"...
Κριμα να ασχολουμαστε τοσες ωρες καθε μερα, και ξαφνικα να ειμαστε σε αλλο συμπαν....
Ελπιζω να δοθουν πειστικες απαντησεις στους ενδιαφερομενους, να γινουν ελεγχοι που επρεπε ή πρεπει να γινουν, να τιμωρηθουν καποιοι με μονιμο αποκλεισμο απο το παιχνιδι επειδη "κλεβουν" ολους τους αλλους, και οχι για αλλους λογους δευτερευοντες, να διορθωθουν τα μεγαλα (τελευταια) σφαλματα στον ΣεΣ ή να τον κλεισουν επιτελους να ησυχασουμε, αν δεν μπορουν να διορθωσουν και να φτιαξουν ενα δικαιο παιχνιδι, και να μπορεσουμε να "παμε παρακατω"...
Ευχομαι το καλυτερο στο ΦοΕ και στους πιστους του (και τιμιους) συμπαικτες μου.....
 
Τελευταία επεξεργασία:

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα σαν ιδρυτης τον Nobles κυριε finrod καταλαβινω το σφαλμα που δειξατε, αλλα εξηγηση δεν μπορω να δωσω. Δεν ειναι λογικο κατι τετοιο διοτι οντως δεν ειχαμε παρει τον τομεα.. Αυτο που μπορει να συνεβει ειναι οτι απο βιασυνη καποιος να μπηκε στον συγκεκριμενο τομεα και το συστημα να τον αφησε να κανει μαχη. Αν εχετε προσεξει τον τελευταιο καιρο το συστημα κραταει τον τελευταιο τομεα που εχεις κανει μαχη, μεχρι να κανεις επιστροφη στην πολη, η να παρθει ο τομεας. Ειδικα σε λευκο απο την βιασυνη ειναι πολυ ευκολο να πατησεις και να μπεις σε διπλα τομεα... η ακομα και σε προβολη πας να αλλαξεις τομεα για να αμυνθεις.. σου δειχνει οτι εισαι στην πολιορκια. Σιγουρα ειναι κατι που συνεβει εκεινη την στιγμη, διοτη αν το συστημα μας αφηνε να κανουμε ετσι μαχες, θα ειχαν σπασει τελειως την πολιορκια τα παιδια,
Επισης ενα αλλο σφαλμα ειναι οτι ελευθερωνεις εναν τομεα στο Μελλον πχ και μπορει να ελευεθρωθει τομεας στην Μεταμοντερνα.
Το σιγουρο ειναι πως δεν θα μπορουσαμε να κανουμε μαχη... αρα ειναι μια τρυπα του συστηματος που πρεπει να διορθωθει.

Kalhspera =Καλησπερα
το προβλημα που αναφερετε εχει παρουσιαστει εδω και πολυ καιρο
και στην δικη μου συντεχνια και σιγουρα σε αλλη μια
και στις 2 συντεχνιες που εμφανιστηκε το προβλημα ειμασταν σε ...εν πολεμη ζωνη ..με τους γνωστους φοεκικους σταχτομπουτους**
φυσικα δεν ξερω εαν οντως οφειλετε σε κανονικο σφαλμα του παιχνιδιου 'η σε ..επικτητο σφαλμα
και επειδη ο ..Θεος μπορει να αγαπαει ολα τα δημιουργηματα του δηλ και τους κλεφτες
ομως αγαπαει κυριως τον νοικοκυρη
δεν υπολογισαν οτι θα μπορουσα να αποδειξω /τεκμηριωσω..οτι εγω δεν εκανα την απελευθερωση
αφου την στιγμη εκεινη φαινοταν απο το ιστορικο του θησαυροφυλακειου οτι ημουν σε αλλη εποχη και εβαζα πολιορκιες εκανα μαχες απελευθερωνα κλπ
οποτε χρονικα ..δεν εβγαινε η απελευθερωση και σε αλλη εποχη συγχρονως
και μαλιστα τον πιο σημαντικο τομεα μου που ειχε ως αποτελεσμα να χασω την επομενη μερα ολους τους τριγυρω τομεις
το ιδιο ακριβως συνεβει και με την αλλη συντεχνια
φυσικα η απαντηση απο την υποστηριξη ηταν ..η γνωστη τυποποιημενη απαντηση
ουτε λογος για το πως θα αποζημιωνοταν η συντεχνια μου
αντιθετως στον βετα οταν εγινε ..αντιστοιχο περιστατικο την στιγμη που εκανα μαχες ...παλι εναντια σε γνωστους παπουτσωμενους γατους
η απαντηση ηταν πιο ξεκαθαρη του στυλ
εχετε δικιο το γνωριζουμε
Και εδω υπαρχει το πραγματικο ζητημα
εαν ενας παιχτης μιας συντεχνιας -μεγαλος 'η μικρος λογαριασμος δεν εχει σημασια-
χρησιμοποιει μποτακι κλπ στον ΣεΣ δεν ευνοειτε αυτος αλλα η συντεχνια του
οποτε η τιμωρια πρεπει να αφορα την συντεχνια και οχ μεμονωμενα τον παιχτη
γιατι εχω ..χορτασει να βλεπω το ιδιο εργο
οταν σφιγγουν τα λουρια να βγαζουν εξω απο την συντεχνια αμεσως τον παιχτη σταχτομπουτα*** ..
φυσικα μετα απο λιγο χρονικο διαστημα του δινουν ..και αλλη φατσα αλλη ταυτοτητα και συνεχιζει να κοιμαται στο ιδιο σπιτι
και ολα καλα στην κατασκηνωση παιδια

τα ασχετα αστερακια
**-ξερετε αυτους που ολοι τους γνωριζουμε
που σουλατσαρουν σε ολους τους κοσμους φορωντας στους τριτοκλασατους συγγενεις τους τα γοβακια της σταχτομπουτας ετσι ωστε ακομη και εαν ..πιαστουν ..να μην ''ανοιξει ρουθουνι ''.. στον αφεντη που τους κινει
*** τωρα θα μου πειτε πως ξερουν οτι θα γινουν ελεγχοι ..ε εγω προσωρινα το αποδιδω στην 6 αισθηση που μαλλον εχουν
Ναι ξερω και μετα απο την ξαφνικη αναλαμπη της 6 αισθησης
το εριξαν στο τσαμικο μαζι με τον Ηρακλη τον Δια και τον Μινοταυρο
..πως ειπατε αυτα ειναι ..Μυθικα προσωπα? τι μου λετε
 
Τελευταία επεξεργασία:

dio21

Καμένος Χρήστης
οκ ρε παιδια...!!!
Αρα?
ΑΚΥΡΟΝ, ολα?
ακυρον, το ανεβασμα ΔΙΑ,ΑΑΧΕΝ,ΜΟΝΤΕ,ΠΗΛΙΝΟΥ (μπας και μπορεσουμε ποτε να γινουμε "δυνατοι" σαν αλλους?)...
ακυρον, το ξενυχτι να φυλαμε κεκτημενα?
ακυρον, η στρατηγικη και η καταστρωση οργανωμενου σχεδιου με αλλους 5-6-7 Συντεκνους, για να κανουμε συντονισμενη κινηση?...
Τελικα Ακυρος ο ΣεΣ?
Αν ειναι ενας παπουτσωμενος γατος να μας κανει γης μαδιαμ, ε ναι...
Ακυρον ολα...
και οι (πλασματικες) βαθμολογιες τους, και οι θεσεις Συντεχνιας και και και και....
Απελπιστηκα, παιξτε μονοι σας βρε...
και αν δεν εχετε με ποιον να παιξετε στο τελος, ξερετε με τι φανταζομαι θα μεινετε να παιζετε, ε?
Με τον Πουπουλενιο (σορρυ ρε Ταλα κιολλας)........ με φανταστικα πλασματα δλδ και με τον φανταστικο εαυτο σας...!!!


ΥΓ... ολα τα παραπανω, ΑΝ και μονο ΑΝ δεν υπαρχει σφαλμα σε κωδικα του παιχνιδιου, οπως υποστηρηχθηκε σε προηγουμενη αναρτηση καποιου...
Γιατι αν υπαρχει σφαλμα σε κωδικα, αλλαζει το πραμα...μη κραζουμε και τζαμπα Συμπαικτες, παπουτσωμενους και μη....
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
οκ ρε παιδια...!!!
Αρα?
ΑΚΥΡΟΝ, ολα?
{........}
ΥΓ... ολα τα παραπανω, ΑΝ και μονο ΑΝ δεν υπαρχει σφαλμα σε κωδικα του παιχνιδιου, οπως υποστηρηχθηκε σε προηγουμενη αναρτηση καποιου...
Γιατι αν υπαρχει σφαλμα σε κωδικα, αλλαζει το πραμα...μη κραζουμε και τζαμπα Συμπαικτες, παπουτσωμενους και μη....

Ποσες πιθανοτητες δινεις να ειναι τυχαιο σφαλμα του παιχνιδιου μετα την αναγνωση του υπολοιπου μνμ ?
συνεβει σε εποχη που ειχαν στριμωχτει απο την συντεχνια μου και ο συγκεκριμενος τομεας ειχε προστασια με συνεπεια δεν θα μπορουσαν οι συγκρκριμενοι ..γατοι να κανουν αλλη κινηση αντιθετως εγω εκ του ασφαλους θα μπορουσα να τους παρω ολα τα διπλανα
το ιδιο ακριβως εγινε και με την αλλη συντεχνια δηλ σε εποχη που τους ειχαν στριμωξει
και το κερασακι
την απελευθερωση ...επιλεκτικα τυχαια παλι ..α την χρεωθηκαμε (ετσι ωστε να εκτεθουμε στα ματια των μελων μας) οι πιο λατρεμενοι τους παιχτες
και απο την δικη μου συντεχνια και απο τους αλλους που ειχε συμβει το ιδιο ..
υπαρχει δε ο εταιρος .. ΄΄γκαφατζης '' που μπορει να επιβεβαιωσει τα λεγομενα μου
..γιατι ειμαι σιγουρη οτι ..διαβαζει τα μνμ του φορουμ
 
Κορυφή