Αναβάθμιση στην 1.171

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για την αναβάθμιση στην 1.171
 

dio21

Καμένος Χρήστης
ΑΠΕΣΤΑΛΜΕΝΟΙ......!!!!!!!!
Επιτελους....καθαρα...;)
 

finrοd

Banned
Από άλλο θέμα το παρατιθέμενο, μα άμεσα σχετιζόμενο με την αναβάθμιση, (αναφέρεται στους «Απεσταλμένους» και στο πως εικονίζονται).
Ειδες ρε Γιωργη????
Αμμεσα η διορθωση που ζητουσα ρε....:p
Και δεν τα κακιζω τα παιδια...
Απλα στο χωριο μου λενε "αν δεν κλαψει το παιδι, δεν του δινει η μανα να φαει"

Θαρρώ πως δίκιο απόλυτο έχουν στο χωριό σου. Μάλλον θα πέρασε από 'κει κι η γιαγιά μου, η οποία μου 'λεγε:
«Αν δεν κλάψει το παιδί, δεν το ταΐζει η Μάνα».
Στο προκείμενο τώρα:
Πιάνει το κλάμα σου. Γοερό και σπαραξικάρδιο θα 'ναι! Τι μεροκάματο θες να σου κόψουμε, (πόντους φορτζ, αγαθά, διαμάντια, άλλο; ), να ρίχνεις καθημερινά ένα «κλάμα» και για τον ΣεΣ, μπας και δούμε προκοπή κι εκεί;
Και σ' αυτήν την αναβάθμιση ουδεμία διόρθωση ή βελτίωση στον Χάρτη ΣεΣ. (Αυτό, το τελευταίο, είναι και το σχόλιο μου για την συγκεκριμένη αναβάθμιση).
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Από άλλο θέμα το παρατιθέμενο, μα άμεσα σχετιζόμενο με την αναβάθμιση, (αναφέρεται στους «Απεσταλμένους» και στο πως εικονίζονται).


Θαρρώ πως δίκιο απόλυτο έχουν στο χωριό σου. Μάλλον θα πέρασε από 'κει κι η γιαγιά μου, η οποία μου 'λεγε:
«Αν δεν κλάψει το παιδί, δεν το ταΐζει η Μάνα».
Στο προκείμενο τώρα:
Πιάνει το κλάμα σου. Γοερό και σπαραξικάρδιο θα 'ναι! Τι μεροκάματο θες να σου κόψουμε, (πόντους φορτζ, αγαθά, διαμάντια, άλλο; ), να ρίχνεις καθημερινά ένα «κλάμα» και για τον ΣεΣ, μπας και δούμε προκοπή κι εκεί;
Και σ' αυτήν την αναβάθμιση ουδεμία διόρθωση ή βελτίωση στον Χάρτη ΣεΣ. (Αυτό, το τελευταίο, είναι και το σχόλιο μου για την συγκεκριμένη αναβάθμιση).

Oπως ξερεις Γιωργη, το "κλαμα" μου για τον ΣεΣ, εχει σταματησει καιρο τωρα...
Στερεψανε τα δακρυα φιλε μου....:eek:
Απο τον καιρο των "αναβαθμισεων" που ευννοουσαν το "χαζο-καμμενο" παιχνιδι καποιων, εχω σταματησει να ξοδευω και ενεργεια, και στρατο, και αγαθα και οτι αλλο, στον ΣεΣ...
Δεν σκοπευω να ξαναγραψω "εκθεσεις ιδεων" για αυτο το κομματι (αλλωστε μπορει ευκολα οποιος θελει να ανατρεξει στις παλιοτερες) του παιχνιδιου, οι οποιες καταληγουν στον καλαθο καποιων -νεων- disagners, που ισως δεν εχουν καν pc οι ιδιοι....
Συσκευες...!!!
το τελος μας....)))
 
Τελευταία επεξεργασία:

finrοd

Banned
Αρχίνα ξανά το κλάμα. Σφούγγιξε το μαντήλι να τρέξουν τα δάκρυα που 'χει. Δεν βλέπεις που ότι έχει προταθεί, κι από 'σένα, κι από 'μένα, κι από μύρια άλλα άτομα για τον ΣεΣ το έχουν, προσαρμοσμένο, βάλει στα ΠΜΣ;
Δίκιο είχαμε σ' ότι προτείναμε. Καλά πράγματα ήταν και είναι. Λίγο κλάμα ακόμη, να τα βάλουν στον ΣεΣ, (μιας και σ' αυτόν ανήκουν), κι εδώ είμαστε να παίξουμε τούτο το θαυμάσιο παιχνίδι.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Παντως σημερα που το ειδα, με προσγειωσε παλι...)))
Ηταν τοσο δυσκολο να μπει το pop-up και στη καρτελα που αλλαζουμε τους Απασταλμενους?
 

finrοd

Banned
Ηταν τοσο δυσκολο να μπει το pop-up και στη καρτελα που αλλαζουμε τους Απασταλμενους?
Τώρα μάλιστα. Τι στην ευχή είναι το ποπ-απ; Τι ακριβώς εννοείς; Προσωπκά μόνο τον ποπ-άι ξέρω κι εκείνον ελάχιστα, μιας και πιτσιρικάς σαν ήμουν δεν τα πήγαινα καλά με το σπανάκι, είχα μαζί του τρανή αμάχη!
Αργότερα, αποκατέστησα τις διπλωματικές μου σχέσεις μαζί του, κυρίως λόγω του σπανακόρυζου, κρύου σπανακόρυζου, με μπόλικο λεμόνι κι ένα ευμεγεθες κομμάτι φέτα από δίπλα, με λαδάκι και της στιγμής τριμμένο μαύρο πιπέρι.
Τέλος πάντων, τι εννοείς με το ποπ-απ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Τώρα μάλιστα. Τι στην ευχή είναι το ποπ-απ; Τι ακριβώς εννοείς; Προσωπκά μόνο τον ποπ-άι ξέρω κι εκείνον ελάχιστα, μιας και πιτσιρικάς σαν ήμουν δεν τα πήγαινα καλά με το σπανάκι, είχα μαζί του τρανή αμάχη!
Αργότερα, αποκατέστησα τις διπλωματικές μου σχέσεις μαζί του, κυρίως λόγω του σπανακόρυζου, κρύου σπανακόρυζου, με μπόλικο λεμόνι κι ένα ευμεγεθες κομμάτι φέτα από δίπλα, με λαδάκι και τις στιγμής τριμμένο μαύρο πιπέρι.
Τέλος πάντων, τι εννοείς με το ποπ-απ;
Ποπ απ' είναι τα παραθυρακια που ανοίγουν σαν βοηθητικά Γιώργο .
 

finrοd

Banned
Αναδυόμενο πλαίσιο επιλογών ή/και αναδυόμενο πλαίσιο πληροφοριών; Ανάθεμα. Θα πρέπει ν' ασχοληθώ πάλι με τους οικισμούς για να το δω, να το δουλέψω και το εμπεδώσω. Δύσκολα τα ...νεοραγιαδίστικα, κι ακόμη πιο δύσκολο σε γέρικο σκυλί, σαν και του λόγου μου, νέα πράγματα να μάθει.
 
Κορυφή