Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.180

Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1.180
 

Space Pilot

Ενεργό Μέλος
Σε ό,τι αφορά τις "διορθώσεις σφαλμάτων", έχω μια απορία. Πώς γίνεται να κάνεις έρευνα στην εποχή του Άρη, ενώ βρίσκεσαι στην εποχή της Ζώνης των Αστεροειδών; Δεν υποτίθεται ότι πρέπει να τελειώσεις τις έρευνες μιας εποχής για να μεταβείς στην επόμενη;
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
το χουμε ξαναπει.. το παιχνιδι πρεπει να αλλαξει ονομα κ να μετανομαστει σε Π.Τ.Σ (παιχνιδι των σφαλματων)
σε καθε αναβαθμιση υποτιθεται διορθωνουν 1 σφαλμα και δημιουργουνται 10.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Σε ό,τι αφορά τις "διορθώσεις σφαλμάτων", έχω μια απορία. Πώς γίνεται να κάνεις έρευνα στην εποχή του Άρη, ενώ βρίσκεσαι στην εποχή της Ζώνης των Αστεροειδών; Δεν υποτίθεται ότι πρέπει να τελειώσεις τις έρευνες μιας εποχής για να μεταβείς στην επόμενη;
Καλημερα υποθετω πως μπορει καποιος να μπει στην τελευταια εποχη χωρις να εχει ανοιξει αυτες τις τεχνολογιες απο την προηγουμενη
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Σε ό,τι αφορά τις "διορθώσεις σφαλμάτων", έχω μια απορία. Πώς γίνεται να κάνεις έρευνα στην εποχή του Άρη, ενώ βρίσκεσαι στην εποχή της Ζώνης των Αστεροειδών; Δεν υποτίθεται ότι πρέπει να τελειώσεις τις έρευνες μιας εποχής για να μεταβείς στην επόμενη;
Όπως απάντησε και η Ταλαμάντα από πάνω, υπάρχουν τεχνολογίες που δεν αποτελούν προαπαιτούμενο για την μετάβαση σε επόμενη εποχή και είναι ακριβώς αυτές που δεν αποτελούν προαπαιτούμενο ούτε για ξεκλείδωμα κάποιας τεχνολογίας.
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Ξέρω ότι έχει ήδη αναφερθεί ΑΛΛΑ, δεν γίνεται να παίξουμε χωρίς να αναβοσβήνει το κουμπί των μηνυμάτων!!!!
Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα αν δεν τσεκάρεις συνεχώς τα μηνύματα!!!
Θερμή παράκληση: ας μην περιμενουμε την επόμενη αναβάθμιση σε 10-15 ημέρες για να φτιαχτεί. Ας το φτιάξουν ΧΤΕΣ!!!
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Καταλαβαίνουμε ότι έχει δημιουργηθεί μεγάλο πρόβλημα και θα προσπαθήσουμε να το διορθώσουμε πριν την επόμενη αναβάθμιση
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
στοιχηματιζω οτι η διορθωση θα ειναι το αλλο ακρο... να μην σβηνει ποτε! χαχαχαχαχ
εχει συμβει στο παρελθον μην ξαφνιαζεται το νεο αιμα...:))
 
Κορυφή