Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.231

SCORPIOS

Banned
Δόθηκε προειδοποίηση για spam
......................................................................................................................................................................................
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα...
Δεν ξερω αν ειναιη αναβαθμιση που πρεπει αυτη, να το πω, μιας και εχω να παρακολουθησω αρκετο καιρο το παιχνιδι με τη διαθεση που το εκανα αλλωτε, αλλα βλεπω ενα λαουτο στη ταβερνα μου σημερα...
Μπαινω Ταβερνα και αυτο ματα ενεργοποιουντε οι βοηθειες...δεν ειναι λαθος αυτο, απο τη στιγμη που υπαρχει και το κουμπι κατω, της "ενεργοποιησης¨?
Δεν θα επρεπε να επιλεγει ο παικτης ποτε θα πρεπει να κανει χρηση του 4ωρου των ενισχυσεων?
 

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Καλησπερα...
Δεν ξερω αν ειναιη αναβαθμιση που πρεπει αυτη, να το πω, μιας και εχω να παρακολουθησω αρκετο καιρο το παιχνιδι με τη διαθεση που το εκανα αλλωτε, αλλα βλεπω ενα λαουτο στη ταβερνα μου σημερα...
Μπαινω Ταβερνα και αυτο ματα ενεργοποιουντε οι βοηθειες...δεν ειναι λαθος αυτο, απο τη στιγμη που υπαρχει και το κουμπι κατω, της "ενεργοποιησης¨?
Δεν θα επρεπε να επιλεγει ο παικτης ποτε θα πρεπει να κανει χρηση του 4ωρου των ενισχυσεων?
H 4ωρη ενίσχυση είναι συνεχόμενη αν δεν κάνω λάθος. Δηλαδή μπορείτε να την έχετε ενεργοποιημένη όλο το 24ωρο με την προϋπόθεση ότι κάθε 4 ώρες θα μπαίνετε στην ταβέρνα σας!
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εδώ μπορείτε να αφήσετε τα σχόλια σας σχετικά με το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1.231
Καλησπέρα Ειρήνη το περιεχόμενο της αναβάθμισης που είναι δεν το βρίσκω είδα και εγώ το λαούτο
μπήκα εδώ για να δω τη είναι και τίποτα.

Τη βρήκα νόμιζα ότι είναι σημερινή!!!! Η αναβάθμιση στην 1.231 θα γίνει την Τρίτη 24 Μαΐου.
Αλλά σήμερα βγήκαν τα λαούτα το ευγενικοί γείτονες βοηθοί και τώρα το βράδυ
κάτι μπαούλα περιστατικά που δεν είναι περιστατικά γιατί δεν τα μετράει στις αποστολές
και στη 1.231 δεν έχει τίποτα από όλα αυτά;).
.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Καλησπέρα Ειρήνη το περιεχόμενο της αναβάθμισης που είναι δεν το βρίσκω είδα και εγώ το λαούτο
μπήκα εδώ για να δω τη είναι και τίποτα.

Τη βρήκα νόμιζα ότι είναι σημερινή!!!! Η αναβάθμιση στην 1.231 θα γίνει την Τρίτη 24 Μαΐου.
Αλλά σήμερα βγήκαν τα λαούτα το ευγενικοί γείτονες βοηθοί και τώρα το βράδυ
κάτι μπαούλα περιστατικά που δεν είναι περιστατικά γιατί δεν τα μετράει στις αποστολές
και στη 1.231 δεν έχει τίποτα από όλα αυτά;).
.
Είναι Α/Β Δοκιμές!! ;)
 
Κορυφή