Συζήτηση Αναβάθμιση 1.212

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για το περιεχόμενο της αναβάθμισης 1.212
 

ΔονΚιχώτης

Ενεργό Μέλος
Ο δείκτης που μας ενημερώνει για το πότε συνδέθηκε τελευταία φορά ο/η συμπαίκτης/ριά μας είναι αρκετά σημαντικός∙ έχετε σκοπό να τον εξελίξετε ενημερώνοντάς μας για το πότε επισκέφτηκε τελευταία φορά την πόλη μας είτε για τελειοποίηση/κινητοποίηση κάποιου κτιρίου είτε για να επισκεφτεί την ταβέρνα μας;
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Ο δείκτης που μας ενημερώνει για το πότε συνδέθηκε τελευταία φορά ο/η συμπαίκτης/ριά μας είναι αρκετά σημαντικός∙ έχετε σκοπό να τον εξελίξετε ενημερώνοντάς μας για το πότε επισκέφτηκε τελευταία φορά την πόλη μας είτε για τελειοποίηση/κινητοποίηση κάποιου κτιρίου είτε για να επισκεφτεί την ταβέρνα μας;

Δε γνωρίζουμε αν πρόκειται να εφαρμοστεί η λειτουργία αυτή στις ταβέρνες στο μέλλον, αλλά σίγουρα μπορούμε να το μεταφέρουμε σαν πρόταση στους σχεδιαστές μας
 

ΔονΚιχώτης

Ενεργό Μέλος
Προσωπικά πιο σημαντικός δείκτης για μένα (ανάμεσα σε τελειοποίηση/κινητοποίηση κτιρίου μου και επίσκεψη στην ταβέρνα) θεωρώ πως είναι το πότε ήταν η τελευταία φορά που κάποιος/α συμπαίκτης/ριά μου, τελειοποίησε/κινητοποίησε κτίριό μου στην πόλη μου καθώς το αν επισκέφτηκε ή όχι την ταβέρνα μου εξαρτάται και από το αν ήταν πλήρης όταν θέλησε να την επισκεφτεί. Επομένως ειδικά για το πρώτο, ναι θα με ενδιέφερε να μεταφερθεί ως πρόταση, ευχαριστώ πολύ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*
Κορυφή