Συζήτηση Αναβάθμιση 1.271

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να σχολιάσετε σχετικά με το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην έκδοση 1.271
 

Rafale

Νέο Μέλος
Καλησπερα καλοπροαίρετα πάντα, οτι αναβαθμίσεις και να γινουν οσο τον βασικο ρολο στο παιχνιδι παιζουν τα 'μποτακια' παικτες θα φεύγουν και αυτοι που το ξεκινουν θα φευγουν και αυτοι κριμα.. δεν μιλαμε ποια για το ποιος εχει το μποτ αλλα το ποσοι το εχουν απο καθε συντεχνία ..ακου να δεις...
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
Ακούνε τα παράπονα αλλά όχι τις προτάσεις αυτό έχω προτείνει χρόνια τώρα
αυτά έγραψα μετά τις αλλαγές που έγιναν.

φωνή βοώντος εν τη ερήμω


Είχα κάνει την πρόταση πριν χρόνια και είχα γράψει και τον τρόπο που μας βολεύει αλλά έκαναν τα δικά τους.......
Αυτά είχα και έχω να προτείνω.

1)Γιατί να έχουμε πάντα μπροστά μας τον αμυντικό στρατό, να εμφανίζεται και να κλείνει με το κουμπί για επιλογή άμυνας,(8 μονάδων)

2)Οι τραυματισμένες μονάδες να φαίνονται μόνο πατώντας το κουμπί θεραπείας δεν έχουν λόγο ύπαρξης στον υγιή επιθετικό στρατό.

3)Όταν επιλέγουμε εμφάνιση όλων των μονάδων να φαίνονται οι μονάδες της εποχής που έχουμε επιλέξει με δίπλα τους κακοποιούς.
(Μία από κάθε μία)

4) Όταν επιλέγουμε εμφάνιση από τα κουμπιά μονάδες ταχείας μετακινήσεις - βαρέων μονάδων - ελαφρών μονάδων - πυροβολικού
και εμβέλειας να παραμένει σταθερά σε όλες τις μάχες που κάνουμε (τώρα μετά την πρώτη μάχη γυρνά στην εμφάνιση όλων των μονάδων).
Σταθερή η μονάδα επιλογής μας μαζί με τους κακοποιούς οι μάχες που κάνουμε έχουν την καλύτερη μονάδα της εποχής με κακοποιούς
όταν τις θέλουμε όλες πατάμε την επιλογή εμφάνιση όλων των μονάδων.

5)Τα εικονίδια στρατού πού θα έχουνε στην επιλογή εμφάνιση όλων των μονάδων είναι 6 και στις επιλογές τύπου μονάδας 2
να μεγαλώσουν τόσο όσο ο χώρος που θα μείνει ελεύθερος με την αλλαγή αυτή.

6) Στις συσκευές PC και LAPTOP όταν πας να επιλέξεις εποχή η λίστα ξεκινά από την εποχή του χαλκού και στο τέλος ο Δίας
οι εποχές πρέπει να είναι πρώτα η εποχή που είμαστε και μετά όσες έχουμε περάσει, στις κινητές συσκευές έτσι είναι.

Αγαπητοί συμπαίκτες θα ήθελα την γνώμη σας αν είναι σωστές αυτές οι αλλαγές που είχα και έχω να προτείνω και αν θα είναι βοήθεια
στο τρόπο που παίζουμε.( Αν και θα δούμε αλλαγή μετά από χρόνια και ξανά λάθος θα είναι)
Με εκτίμηση
Γιώργος
 
Κορυφή