Ανταμοιβή 500ων παπύρων κι ενός Κιτ αναβαθμίσεως Αερόπλοιου από την συνδρομή μου στο Instagram.

Ο Ιθύνων Νους

Νέο Μέλος
Καλησπέρα σας,

Παρακαλώ πολύ όπως εξετασθεί το αίτημα μου στο παρόν θέμα , καθότι έγινε η σύνδεση από τον προσωπικό μου λογαριασμό (με διεύθυνση g.manoukakis@gmail.com) προς τον δικό σας λογαριασμό του Instagram (https://www.instagram.com/explore/tags/forgeofempires/?hl=el) και δεν έτυχα της ορισμένης ανταμοιβής.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την επίλυση του ζητήματος θα αναμένω την απάντηση σας.
 

finrοd

Banned
Γεια χαρά! Δεν έχω λογαριασμό στο instagram. Το κείμενο όμως στο Κέντρο Μηνυμάτων τού παιχνιδιού έχει ως εξής:
«Χρειάζεσαι μερικούς πάπυρους? Τώρα δίνουμε 500 πάπυρους κι ένα Κιτ Αναβάθμισης Αερόπλοιου στο Instagram. Ακολούθησε μας για να μάθεις πως μπορείς να τα κερδίσεις!»
Λογικά, σαν βρεθείς στη σελίδα του παιχνιδιού στο instagram θα μάθεις για το πως μπορείς να τα κερδίσεις.
Δεν λέει ότι στο κάθε άτομο που θα κάνει εγγραφή στη σελίδα του παιχνιδιού στο instagram θα δοθούν τ' αναγραφόμενα.
Ίσως όμως να το έχω λάθος κατανοήσει και να δίνονται σε όλα τ' άτομα.
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Δεν πιστώνονται αυτόματα... θα γίνει κλήρωση... αν προσέξεις, θα δεις ότι οι διαχειριστική ομάδα εύχεται "goog luck " στις απαντήσεις της
 

finrοd

Banned
Αν και δεν θα «τρέξω» να δημιουργήσω λογαριασμό στο instagram και μέσω αυτού να γίνω θιασώτης τού λογαριασμού τού παιχνιδιού, ας μου διευκρινιστεί το εάν οι 500 πάπυροι δίνονται μαζί με το εργαλείο αναβάθμισης του αερόπλοιου, αποτελώντας μία απολαβή, ή δίνονται χωριστά, δηλαδή μία απολαβή οι 500 πάπυροι και άλλη, ξέχωρη, το εργαλείο αναβάθμισης του αερόπλοιου.
Επίσης, μόνο ένα άτομο θα πάρει την/τις απολαβή-ες;
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
"How would you like to win 500 scrolls and an Airship upgrade kit?! Simple like this post, follow us and answer this question: What is InnoBert hoping to find on his archaeological dig? Be creative!"
Διαβάζοντας αυτό, εγώ καταλαβαίνω ότι κερδίζει ένα άτομο και τα δύο.
 

DeletedUser33222

Guest
Μπορεις να μπεις απο αλλου που εχει λογαριασμο στο instagram η πρεπει να ειναι μονο δικος σου;
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Μόνο υποθέσεις μπορώ να κάνω, γιατί είναι μόλις ο δεύτερος ινσταγραμ-ικός διαγωνσιμός που συμμετέχω και φυσικα στον πρωτο δεν κέρδισα :Ρ... Ίσως να μπορεί κανείς να συμμετάσχει μεσω οποιουδήποτε λογαριασμού και να δηλώσει τον κόσμο που θέλει τα δώρα, αφού του αποσταλεί σχετική ειδοποίηση στο συνδεδεμένο με το instragram λογαριασμό email. Από την άλλη, με αυτόν τον τρόπο, μπορεί κανείς να συμμετάσχει πολλές φορές μέσω διαφορετικών λογαριασμών, ώστε να αυξήσει τις πιθανότητες να κερδίσει, κάτι το οποίο πιθανώς δεν επιτρέπεται.
Ας μας διαφωτίσει η διαχείριση επ' αυτού.

Update: Στη δημοσίευση έχουν παρατεθεί και οι όροι χρήσης https://innogam.es/ctcsv7
 
Τελευταία επεξεργασία:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Μπορείς να πάρεις μέρος μόνο από τον προσωπικό σου λογαριασμό και τα δώρα θα δοθούν σε έναν τυχερό
 
Κορυφή