Γιατί κλειδώνουν τα θέματα τοσο γρηγορα?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Ο στάρλετ άνοιξε θέμα γιά να χαιρετησει τόυς συμπαίχτες-αντιπαλους. Οκ η κουβέντα πήγε άλλου. Γιατί όμως κλειδώνετε τα θέματα έτσι ευκολα? Θα μπορουσατε να κάνετε κάποια σύσταση να μείνουμε όλοι εντός θέματος.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Το να μη σας αρέσει που προσπαθούμε να κρατήσουμε το παιχνίδι δίκαιο και καθαρό είναι δικαίωμα σας.
Το να σέβεστε τους συμπαίκτες και τους ανθρώπους πίσω από αυτό είναι υποχρέωση σας.


Έχουμε το δικαίωμα να μπαναρουμε οποιοδήποτε παίκτη παραβιάζει τους κανόνες του παιχνιδιού ή του φόρουμ χωρίς καμία απολύτως προειδοποίηση.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
μα δεν εγραψε τιποτα ο φιλος πριν.... μερικα εκκλησιαστικα καντιλια εριξε μωρε σιγα πως κανετε ετσι? ολοι κολεγιο βγαλαμε ? :p
 

paraxenos4

Banned
\
Το να μη σας αρέσει που προσπαθούμε να κρατήσουμε το παιχνίδι δίκαιο και καθαρό είναι δικαίωμα σας.
Το να σέβεστε τους συμπαίκτες και τους ανθρώπους πίσω από αυτό είναι υποχρέωση σας.


Έχουμε το δικαίωμα να μπαναρουμε οποιοδήποτε παίκτη παραβιάζει τους κανόνες του παιχνιδιού ή του φόρουμ χωρίς καμία απολύτως προειδοποίηση.
αυτο κανετε. αφου ειστε χουντα.. μονο τα φιλαρακια σας αφηνετε να μιλανε μονοι τους με τους διπλους τους..
 

paraxenos4

Banned
για τ; σκριπτακια του κολεκτακου ο μπαρμπαγιαννης τι λεει?? η δεν εκανε και αυτος 5000 μαχες την ημερα? μονο ψεμα μια ζωη ο υποτακτικος
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Η μόρφωση και το επίπεδο κάποιου δε φαίνεται από το σχολείο που έχει τελειώσει, αλλά από το πώς συμπεριφέρεται στους άλλους όταν δε τους έχει ανάγκη.

Έχουν αποκλειστεί αρκετοί παίκτες τις τελευταίες ημέρες, αλλά σίγουρα όχι το μισό foe όπως ακούγεται (εκτός αν έχουμε μείνει με 50-60 παίκτες από τους 50.000+ που είχαμε μέχρι προχθές).
Οι περισσότεροι από αυτούς έχουν αποδεχθεί την τιμωρία τους ή έχουν διαφωνήσει μαζί μας κόσμια. Το ότι δε βγήκαν να φωνάξουν για να φοβηθεί ο νοικοκύρης νομίζω πως είναι προς τιμήν τους.
Οι τραμπουκισμοι και τα νταϊλικια δε χωράνε ούτε στο κέντρο υποστήριξης, ούτε στο φόρουμ.

 

paraxenos4

Banned
Η μόρφωση και το επίπεδο κάποιου δε φαίνεται από το σχολείο που έχει τελειώσει, αλλά από το πώς συμπεριφέρεται στους άλλους όταν δε τους έχει ανάγκη.

Έχουν αποκλειστεί αρκετοί παίκτες τις τελευταίες ημέρες, αλλά σίγουρα όχι το μισό foe όπως ακούγεται (εκτός αν έχουμε μείνει με 50-60 παίκτες από τους 50.000+ που είχαμε μέχρι προχθές).
Οι περισσότεροι από αυτούς έχουν αποδεχθεί την τιμωρία τους ή έχουν διαφωνήσει μαζί μας κόσμια. Το ότι δε βγήκαν να φωνάξουν για να φοβηθεί ο νοικοκύρης νομίζω πως είναι προς τιμήν τους.
Οι τραμπουκισμοι και τα νταϊλικια δε χωράνε ούτε στο κέντρο υποστήριξης, ούτε στο φόρουμ.
ακους εκει 50000 παιχτες ο Ελληνικος σερβερ. θα χαζεψουμε.. τι πινετε στην διαχειρηση ???
 

StarIet

Νέο Μέλος
Η μόρφωση και το επίπεδο κάποιου δε φαίνεται από το σχολείο που έχει τελειώσει, αλλά από το πώς συμπεριφέρεται στους άλλους όταν δε τους έχει ανάγκη.

Έχουν αποκλειστεί αρκετοί παίκτες τις τελευταίες ημέρες, αλλά σίγουρα όχι το μισό foe όπως ακούγεται (εκτός αν έχουμε μείνει με 50-60 παίκτες από τους 50.000+ που είχαμε μέχρι προχθές).
Οι περισσότεροι από αυτούς έχουν αποδεχθεί την τιμωρία τους ή έχουν διαφωνήσει μαζί μας κόσμια. Το ότι δε βγήκαν να φωνάξουν για να φοβηθεί ο νοικοκύρης νομίζω πως είναι προς τιμήν τους.
Οι τραμπουκισμοι και τα νταϊλικια δε χωράνε ούτε στο κέντρο υποστήριξης, ούτε στο φόρουμ.
Τι ακριβως εγραψε ο σταρλετ στο προηγουμενο νημα που του επιβληθηκε μονιμος αποκλεισμος στο φορουμ χωρις να εχει ξανα ενοχλησει το φορουμ ?
εχω διαβασει ολα τα μηνυματα του και πουθενα δεν εβρισε ασχημα οπως εγραψε και ο mitsos nikaia7.

Γιατι φιμωνονται οι παιχτες ενω ειναι δικαιωμα τους να κανουν παραπονα?
 

Tziadi

Νέο Μέλος
Φυσικά κ έχει 50.000 παικτες. Γιατί σας φαίνεται περίεργο σε ορισμένους ; Το ανιψάκι μου δεν περπατάει ακόμα. Είναι 8 μηνων. Όμως από 4 μηνών εχει κωδικούς κ τάμπλετ κ συνδεται στο foe. Τώρα είναι στην αυριανη εποχή. Πόσο γρήγορα μεγαλώνουν βρε παιδιά....έχει συντεχνία που ακούει στο όνομα baby shark badass κ παίζει εκεί πέρα με τα άλλα παιδακια. 5, 6, 12, 14 μηνών. φανταστείτε να περπατήσουν κιόλας. Ε ρε μάχες που έχουν να γίνουν.
Επίσης μην πάμε μακριά.... Απλά καθημερινά πράγματα αναφερω. Πόσων οι παππούδες μας εδώ μέσα δεν είναι κολλημενοι με το foe; Ο παλαίμαχος προπάππους μου με μύησε στα μυστικά κ μου έμαθε όλα τα τιπς για ένα καλύτερο παιχνίδι χωρίς helpers. Ειχε φάει κ αυτός ban κ δεν άντεξε η καρδιά του. Ο λογαριασμός του όμως υπάρχει ακομα. Ξέρετε... Μέσα σε αυτούς τους 50.000. Καλή συνέχεια και μην αμφισβητήσετε πότε ξανά τη διαχείριση. Ντροπή σας... Δίνουν το αίμα τους τα παιδιά...
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
(και μετα αναρρωτιεστε γιατι εχει μπαν χαχαχαχαχαχα)
(καποια μηνυματα σβηνονται οσοι μπαινετε μετα δεν βλεπετε τι εχει γραφτει... :p)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Γεια χαρά παιδιά χαίρομαι που σας ξαναβρίσκω. Είχα νοσήσει με covid-19 αλλά για καλή μου τύχη ο καλός και δημοφιλής διαχειριστής Δημήτρης με το χάρβαλο γιάμαχα (σύντεχνος της νυφίτσας είναι.... σιγά μην είχε Honda) με έβαλε στην εντατική σε κατάσταση κώμα για κανένα 3μηνο ώστε να πάρω τα πάνω μου. Βλέπω ανάψανε τα αίματα πάλι ε?
Πάντως έχει μεγάλο ενδιαφέρον που όσοι χαίροντε με αυτές τις καταστάσεις δεν έχουν το θάρρος να γράψουν με τον λογαριασμό τους. Πάντα έτσι ήταν στα μουλωχτά και με κουκούλα.

Υ.Γ.
Πέρα από την Πακίτα Καλιέγου για τον αν γνώρισε ποτέ τον φόβο απάντησε και η Σταματίνα στο ερώτημα της καραφλής γκούντας για το αν της θυμίζει τον Γκουγκούνη, Ορίστε η απάντηση: "Ποιον Γκουσγκούνη ρε μούχλα.... "
 

The Predator

Μέλος
Και όπως πάντα η διαχείρηση αμέτοχη, να μην σχολιάζει εκεί που δεν την συμφέρει, και να πετάγονται άκυροι να λένε το μακρύ τους και το κοντό τους
 

The Predator

Μέλος
δεν τίθεται και ρώτημα για αυτό, ένας είναι επίσημα νούμερο 1 άκυρος σε όλο τον ελληνικό σέρβερ
 

The Predator

Μέλος
Έχουμε το δικαίωμα να μπαναρουμε οποιοδήποτε παίκτη παραβιάζει τους κανόνες του παιχνιδιού ή του φόρουμ χωρίς καμία απολύτως προειδοποίηση.
Το ότι έχεις το δικαίωμα δεν λέει τίποτα, ο τρόπος με τον οποίο χρησιμοποιείς το δικαίωμα αυτό μπορεί να δείξει ΑΝ είσαι πολιτισμένος, ΑΝ έχεις μόρφωση, ΑΝ έχεις τρόπους... Και από την μεριά της η διαχείρηση δείχνει μία εντελώς φασιστική συμπεριφορά, και μετά μπανάρει όποιον ''και καλά'' δεν έχει τρόπους, αγνοώντας ότι αυτές τισ συμπεριφορές προκαλεί.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Σε περίπτωση που σας διαφεύγει, με την εγγραφή σας στο παιχνίδι έχετε κάνει αποδοχή των Γενικών Όρων Συναλλαγών. (βλ. § 11 Ασφάλεια, απάτη & § 12 Υποχρεώσεις του χρήστη)

Είναι υποχρέωση του χρήστη να φροντίζει να παίζει σύμφωνα με αυτούς για να αποφύγει το ενδεχόμενο ανάκλησης χρήσης του λογαριασμού του, προσωρινά ή μόνιμα.
Οι αποκλεισμοί που δόθηκαν είναι 100% νόμιμοι κι έχετε πάρει μέσω του Κέντρου Υποστήριξης τις απαντήσεις που μας επιτρέπεται να δώσουμε.
Σε καμία περίπτωση, κανένα μέλος της Ομάδας Υποστήριξης δεν πρόσβαλε κανέναν παίκτη ακόμα και όταν δέχθηκε προσωπική επίθεση.
Δυστυχώς έχουμε διαφορετική άποψη για το τί σημαίνει Πολιτισμός και Μόρφωση και αυτό φαίνεται από τα παραπάνω μηνύματα.

Τώρα, αν πιστεύετε πως η συμπεριφορά μας είναι "φασιστική" επειδή δεν ανεχόμαστε να βρίζετε εμάς και ό,τι ιερό έχουμε ή επειδή κάνουμε τη δουλειά μας, θα βρείτε τα στοιχεία επικοινωνίας με την εταιρία στο κάτω μέρος της αρχικής σελίδας του παιχνιδιού.
Παρακαλώ να θυμάστε πως δε σας παρέχεται υποστήριξη στο παιχνίδι από την εταιρία.
Επίσης, παρακαλώ να τους μεταφράσετε επί λέξη τις εκφράσεις που χρησιμοποιήσατε και τιμωρηθήκατε με μόνιμο αποκλεισμό από το φόρουμ και το παιχνίδι, γιατί εγώ ντρέπομαι να τους τα μεταφράσω.

Την καλησπέρα μου και τα φιλιά μου.

ΥΓ: Άνοιγμα νέου θέματος σχετικά με τους αποκλεισμούς και τον τρόπο λειτουργίας της ομάδας υποστήριξης θα οδηγήσει άμεσα σε κλείδωμα του θέματος και μόνιμο αποκλεισμό του χρήστη από το φόρουμ.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή