Επιλυμένο Δεν μου ανοιγει τον προεπιλεγμενο ηρωα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

vassilis72

Νέο Μέλος
Καλησπέρα, δεν μου ανοιγει τον προεπιλεγμενο Ηρωα για να διαλεξω αλλον
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kortez

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Καλησπέρα, δεν μου ανοιγει τον προεπιλεγμενο Ηρωα για να διαλεξω αλλον
Εμένα δουλεύει κανονικά. Θα πρότεινα να καθαρίσετε τα cookies και την κρυφή μνήμη (cache) του browser σας.
Εάν το πρόβλημα παραμένει, απενεργοποιήστε όλες τις επεκτάσεις του browser και κάντε επανεκκίνηση του παιχνιδιού.
Σε περίπτωση που το πρόβλημα δεν επιλυθεί, δοκιμάστε διαφορετικό browser και αν συνεχίζετε να αντιμετωπίζετε πρόβλημα, ενημερώστε μας με ξεχωριστή αναφορά στο Κέντρο Υποστήριξης ώστε να το ελέγξουμε.
Καλή συνέχεια σας εύχομαι!
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Καλησπέρα, δεν μου ανοιγει τον προεπιλεγμενο Ηρωα για να διαλεξω αλλον


Μηπως δεν εχεις κανει καμμια κινηση ακομα κια σου δειχνει με το χερακι το πρωτο πιονι? Γιατι στην αρχη επειδη εινα σαν tutorial δηλ εκμαθηση του εβεντ πρωτα πρεπει να κανεις μια κινηση (δηλ να επιλεξεις ενα πιονι για να κινηθεις μια φορα) και μετα σου ξεκελιδωνει την αλλαγη ηρωα.
 

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Μηπως δεν εχεις κανει καμμια κινηση ακομα κια σου δειχνει με το χερακι το πρωτο πιονι? Γιατι στην αρχη επειδη εινα σαν tutorial δηλ εκμαθηση του εβεντ πρωτα πρεπει να κανεις μια κινηση (δηλ να επιλεξεις ενα πιονι για να κινηθεις μια φορα) και μετα σου ξεκελιδωνει την αλλαγη ηρωα.
Γι' αυτό πάντα ζητάμε, σε περίπτωση υποψίας σφάλματος, δημιουργία αιτήματος στην Υποστήριξη. Το ότι δεν ξεκίνησε να παίζει δεν φαίνεται εδώ.
 

Pirlito

Νέο Μέλος
Demme που εισαι ρε παιδι? ... καμια μετρηση (νανο)δευτερολεπτων στις πολιορκιες θα κανεις ή μπα? Η καταπληκτικη ομαδα υποστηριξης δεν ασχολειται με αυτα ε?
 

OldIsBack

Νέο Μέλος
Demme που εισαι ρε παιδι? ... καμια μετρηση (νανο)δευτερολεπτων στις πολιορκιες θα κανεις ή μπα? Η καταπληκτικη ομαδα υποστηριξης δεν ασχολειται με αυτα ε?
εχουν δουλεια με το ιβεντ τωρα .......περιμενε 2 εβδομαδες και θα το δουν ξανα το θεμα
 

Vilya

Ενεργό Μέλος

Παραπομπή αναφοράς σφάλματος στο κέντρο υποστήριξης.
Για δική σας διευκόλυνση παρακαλούμε να διαβάσετε το σχετικό άρθρο σχετικά με τις αναφορές σφαλμάτων.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή