Διαγραφή Υγκντρασιλ

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Αν στείλω αίτημα υποστήριξης και το ζητήσω ευγενικά, θα μου δώσουν πίσω το Ύγκντρασιλ που διέγραψα κατά λάθος;
(συμβαίνουν αυτά... όχι σε μένα :p αλλά να μη λέω μεγάλα λόγια, γιατί καμιά φορά μπερδεύω κι εγώ αντικείμενα που μοιάζουν μεταξύ τους, το ξέρει καλά η Ίριδα...)
 

DeletedUser29206

Guest
Ναι στείλε!
Το λέω και το ξαναλέω να βάλουνε κάτι σαν κάδο ανακύκλωσης για τέτοια τυχόν λάθη!
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Κι εγώ παιδιά μου το λέω και το ξανά λέω... Διαβάζετε τα παράθυρα επιβεβαίωσης πριν διαγράψετε κάτι, γιατί δεν έχουμε πάντα τη δυνατότητα να επιστρέφουμε αντικείμενα (αλλά ποιος με ακούει...)
Στείλε καλέ μου να δω τι θα κάνουμε με εσένα :p
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Δεν ξερω αν κανω καλα που το γραφω εδω, παντως, Ιριδα, εκανες εναν ανθρωπο πολυ χαρουμενο σημερα:)

Εχεις απολυτο δικιο για τα μηνυματα επιβεβαιωσης, αλλα οταν τρεχεις να προλαβεις αποστολες, την κανεις την πατατα:p

Ερωτημα: Δινει ο οικισμος και αλλο Υγκντρασιλ και, αν ναι, ποτε; Αφου ολοκληρωθει ο κυκλος των αναβαθμισεων;
 
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

dio21

Καμένος Χρήστης
Λογικα, οταν πλεον αρκετοι παικτες ολοκληρωσουν τις αναβαθμισεις του Ινκγτρασιλ, θα μπει ο επομενος πολιτισμος, οποτε θα εχουμε αλλο στοχο που θα πρεπει να παει στο 10...
καμμια "Σφιγγα" θα ειναι? κανενας "πηγασος"?
θα δουμε....;)
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης

DeletedUser29206

Guest
Στην Αίγυπτο μάλλον όχι... Αλλού είναι πολύ πιθανό!
 
Κορυφή