Διαφορετική εμφάνιση (απ' έξω κούκλα, από μέσα ...πανούκλα!)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30097
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30097

Guest
Η αναφερόμενη παρακάτω διαφορετική εμφάνιση της Αρχικής Σελίδα του Φόρουμ Μας έχει παρατηρηθεί εδώ κι αρκετό καιρό.
Δεν έδωσα σημασία, θεωρώντας ότι πρόκειται για προσωρινή δυσλειτουργία. Βλέποντας ότι εξακολουθεί να υφίσταται αναρτώ τούτη τη δημοσίευση για να τη γνωστοποιήσω και σε Σας.

Στην εικόνα που ακολουθεί βλέπετε την Αρχική Σελίδα του Φόρουμ Μας ΠΡΙΝ συνδεθείτε σ' αυτό:
10en3pe.jpg

Παρακαλώ, παρατηρήστε, στα δεξιά της σελίδας, το πλαίσιο με την επικεφαλίδα New Profile Posts

Στην εικόνα που ακολουθεί βλέπετε την Αρχική Σελίδα του Φόρουμ Μας ΜΕΤΑ τη σύνδεσή Σας σ' αυτό:
2hd2xaw.jpg

Παρακαλώ, παρατηρήστε, στα δεξιά της σελίδας, ότι το πλαίσιο με την επικεφαλίδα New Profile Posts έχει ...εξαφανιστεί!

Γιατί συμβαίνει αυτό;
Επίσης, εδώ και καιρό, δεν μπορώ να επεξεργαστώ δημοσιεύσεις στην ταυτότητά μου, (profile), στο φόρουμ και να ανανεώσω τα δεδομένα με τα οποία θέλω να συστήνομαι στα υπόλοιπα μέλη ή/και επισκέπτες του φόρουμ.

ΜΦΧ
Γιώργης.
 

DeletedUser30097

Guest
Γεια Σας,
Θεωρώντας ότι πέρασε εύλογο χρονικό διάστημα, από την πρώτη μου δημοσίευση στο παρόν θέμα, για να έχω μία απάντηση στα ερωτήματα που διατυπώθηκαν σ' αυτήν, επανέρχομαι, μιας και η προσδοκώμενη απάντηση δεν ήρθε, και το πρόβλημα στην διαφορετική εμφάνιση της αρχικής σελίδας παραμένει, όπως παραμένει και η αδυναμία να επεξεργαστώ ή/και να προσθέσω νέες καταχωρήσεις στον «τοίχο» του λογαριασμού μου.

Κατανοώ τον φόρτο εργασίας σας και τον όγκο της δουλειάς που πρέπει σε πέρας να φέρετε και ζητώ συγγνώμη αν γίνομαι φορτικός. Θαρρώ όμως πως προτίμησή σας είναι οι δυσλειτουργίες που εντοπίζονται από τους χρήστες να γνωστοποιούνται για να δρομολογείτε την επίλυσή τους.

Τρία τα ερωτήματα προς εσάς:
1. Γιατί παρουσιάζονται αυτές οι δυσλειτουργίες;
2. Έχει δρομολογηθεί η επίλυση τους;
3. Μήπως πρέπει να τις αναφέρω κι αλλού;

ΜΦΧ
Γιώργης.
 
Κορυφή