Συζήτηση Εκδήλωση Αδελφότητας 2023

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να σχολιάσετε ή να κάνετε ερωτήσεις σχετικά με την Εκδήλωση Αδελφότητας 2023
 

jgal

Νέο Μέλος
Είναι απαράδεκτο για όλους μας αλλά και καθέ έναν ξεχωριστά με αυτο που συμβαίνει με τις Α/Β δοκιμές για το Forge Plus και την αναβάθμιση των Ημερήσιων Προκλήσεων.
Παίχτες θα επωφεληθούν με το 25€ σε σχέση με αυτούς που θα δώσουν 15€.
Αλλά δυστυχώς δεν δίνεται σε όλους η επιλογή.
Μεγάλο φάουλ.
 

xlntstay

Ενεργό Μέλος
Ομοιως με τον απο πανω....ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ για αλλη μια φορα...Εμεις οι υπολοιποι κατουρησαμε στο πηγαδι????? Οταν επαιρνε τα 15αρια η Ιννο απο τα προηγουμενα ιβεντ ηταν καλα τα "κοροιδα"...Λιγο λιγο αλλα σταθερα πιο κοντα στη "μαυρη πετρα"....περιμενω την copy-paste "απαντηση"...
 

xlntstay

Ενεργό Μέλος
καλησπέρα παιδιά τι εννοείτε με τα παραπάνω μηνύματα
οτι σε καποιους παιχτες και ΟΧΙ σε ολους εχει ΔΥΟ επιλογες για ΕΞΤΡΑ δωρα μια απλη με τα κλασικα στα 15 ευρω και μια δευτερη με ολα των 15 ευρω αλλα διπλασια και καλυτερα εξτρα με 25 ευρω (αντι για 15)...οποτε εχουμε παικτες δυο ταχυτητων γιατι ετσι της καπνισε της Ιννο...
 

xlntstay

Ενεργό Μέλος
Υπάρχουν δεν υπαρχουν οι δυο "ταχυτητες" ειναι πραγματικες...ακομα και οταν δεν ζητανε χρηματα...
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Λυπάμαι που δεν έτυχε να είστε μέσα στην ομάδα των παικτών που σύμφωνα με το Α/Β Τεστ έχουν στη διάθεση τους τη δεύτερη προνομιακή σειρά ανταμοιβών.
Θα ενημερώσουμε την εταιρία για τα σχόλια σας. Δυστυχώς δε μπορούμε να κάνουμε κάτι περισσότερο.
 

xlntstay

Ενεργό Μέλος
οκ..αυτα τα περι Α/Β τεστ σε μπαρες προνομιων ειναι @@...ισχυουν σε αλλα χαρακτηριστικα και οχι σε αυτα που περιεργως ειναι ΜΟΝΙΜΑ (Δεν καταλαβα πως αυτα που θα εχουν δυνατοτητα οι παικτες Α να κατεχουν θα τους αφαιρεθουν στο τελος του "τεστ")...οποτε αφου περιμενουν να δουν αντιδρασεις ...παρτε μια δικια μου...ειχα σκοπο για αγορα αυτου του 15ευρου...τωρα ουτε σεντς (και σε ΟΛΕΣ τις επομενες ειτε "Α" ειτε "Β")...ελπιζω να μην παρεξηγησουν την "εκρηξη απογοητευσης" μου...
 

Mikraki

Μέλος
κ εγω εχω αγορασει αυτο με τα 15ευρω σε πολλα εβεντ τωρα ομως επειδη ειναι πονηρια ξεκαθαρη αυτο δε θα αγορασω κανενα απο τα δυο..
επισης εμενα επειδη εχω βαλει αρκετες φορες διαμαντια δε μου εχει βγαλει ποτέ την προσφορα με το 200% περισσοτερα διαμαντια.
αν εχει συμβει και σε αλλον ενημερωστε με.
 

-GAZARDIEL-

Νέο Μέλος
Λυπάμαι που δεν έτυχε να είστε μέσα στην ομάδα των παικτών που σύμφωνα με το Α/Β Τεστ έχουν στη διάθεση τους τη δεύτερη προνομιακή σειρά ανταμοιβών.
Θα ενημερώσουμε την εταιρία για τα σχόλια σας. Δυστυχώς δε μπορούμε να κάνουμε κάτι περισσότερο.
και γιατι να ειναι θεμα τυχης ??? ελα παναγια μου τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα .. και γιατι λοιπον ενεργοποιηθηκε το δευτερο πακετο εφοσον δεν θα το λαμβαναν ολοι οι παικτες.
 

SCORPIOS

Banned
και γιατι να ειναι θεμα τυχης ??? ελα παναγια μου τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα .. και γιατι λοιπον ενεργοποιηθηκε το δευτερο πακετο εφοσον δεν θα το λαμβαναν ολοι οι παικτες.
Όλα είναι θέμα τύχης σε αυτό το παιχνίδι.............................................................
 

silvo

Banned
κ εγω εχω αγορασει αυτο με τα 15ευρω σε πολλα εβεντ τωρα ομως επειδη ειναι πονηρια ξεκαθαρη αυτο δε θα αγορασω κανενα απο τα δυο..
επισης εμενα επειδη εχω βαλει αρκετες φορες διαμαντια δε μου εχει βγαλει ποτέ την προσφορα με το 200% περισσοτερα διαμαντια.
αν εχει συμβει και σε αλλον ενημερωστε με.
To έχω πάρει 1 ή 2 φορές. Όταν είδα αυτό με το 25 ένιωσα έτσι ακριβώς. Και τώρα δεν αξίζει καν το 15 απλά για ένα χρυσό upgrade. Δεν έχει ούτε το καλό κτήριο 2χ2
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Διαβάστε περισσότερα εδώ σχετικά με τις Α/Β δοκιμές στο Forge.

Λυπάμαι, αλλά δε μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο. Το έχουμε ανακοινώσει από την αρχή ότι η δεύτερη σειρά προνομιακών ανταμοιβών είναι μέρος Α/Β δοκιμών.
 

xlntstay

Ενεργό Μέλος
Διαβάστε περισσότερα εδώ σχετικά με τις Α/Β δοκιμές στο Forge.

Λυπάμαι, αλλά δε μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο. Το έχουμε ανακοινώσει από την αρχή ότι η δεύτερη σειρά προνομιακών ανταμοιβών είναι μέρος Α/Β δοκιμών.
Γνωριζουμε (εκ των πραγματων) οτι δεν μπορειτε να κανετε κατι...και ναι το εξωφρενικο ειναι οτι διαβασαμε τα σχετικα με Α/Β τεστ, και αυτο που γινεται σε αυτη την εκδηλωση ειναι (εχει) τα ακρως αντιθετα αποτελεσματα...εκτος εαν το κειμενο που σας εδωσαν να αναρτησετε το εχουν συνταξει ατομα με προβλημα αντιληψης, κατανοησης και λογικης...Σιγουρα δεν ειναι παιχτες παρα μονο "εισπρακτορες"(σιγουρα ΟΧΙ απο τους πιο επιτχημενους) και εκει εντασεται ΟΛΟ το προβλημα-ατα στο FOE (πιθανον και σε αλλα παιχνιδια της Ιννο)...Καλη "τυχη"...
 

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Γνωριζουμε (εκ των πραγματων) οτι δεν μπορειτε να κανετε κατι...και ναι το εξωφρενικο ειναι οτι διαβασαμε τα σχετικα με Α/Β τεστ, και αυτο που γινεται σε αυτη την εκδηλωση ειναι (εχει) τα ακρως αντιθετα αποτελεσματα...εκτος εαν το κειμενο που σας εδωσαν να αναρτησετε το εχουν συνταξει ατομα με προβλημα αντιληψης, κατανοησης και λογικης...Σιγουρα δεν ειναι παιχτες παρα μονο "εισπρακτορες"(σιγουρα ΟΧΙ απο τους πιο επιτχημενους) και εκει εντασεται ΟΛΟ το προβλημα-ατα στο FOE (πιθανον και σε αλλα παιχνιδια της Ιννο)...Καλη "τυχη"...
Ειλικρινά, υπάρχει κάποιος εδώ που πιστεύει ότι η εταιρία δεν θέλει να αποκομίζει κέρδη? Για να μην δίνει λοιπόν τη δυνατότητα σε όλους, προφανώς και κάτι δοκιμάζει.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
καλημερα...πραγματικα δεν περιμενα ποτε οτι θα γινοταν παραπονο για το συγεκριμενο α-β τεστ!
μαρτυραμε χωρις ξυλο τελικα κ εμεις..
μετα δεν φταιει η εταιρεια που μας εχει αλλαξει τα φωτα..
ρε καλα μας εκανε κ μας αφαιρεσε τα διαμαντια απο την ζουγκλα..
καλα μας εκανε κ 'εξαφανισε' τα διαμαντια απο τις ευχες..
καλα μας εκανε που μειωσε την πιθανοτητα διαμαντιων στο πεδιο...

το συγεκριμενο α-β τεστ εχει εναν κ μονο σκοπο.. να δει πως θα συμπεριφερθουμε στο πιο ακριβο πακετο..δεν εκανε ΄καλη΄σε καποιους..
πολυ απλα αν αγορασε ο λαος το 25ρι...το 15ρι θα εξαφανιστει κ την θεση του θα παρει το 25ρι.
αν το εκαναν αποτομα θα υπηρχε μεγαλη γκρινια..
με αυτον τον τροπο τι καταφεραν? να παραπονιουνται οι παιχτες σε ολα τα φορουμ οτι ειναι αδικο θελουμε κ εμεις 25ρι!!
μιλαμε τραγικα πραγματα...
οταν ομως αντικατασταθει το 15ρι με το 25ρι ολοι θα τρεξετε να κραξετε.

καλα μας κανουν.
 

xlntstay

Ενεργό Μέλος
καλημερα...πραγματικα δεν περιμενα ποτε οτι θα γινοταν παραπονο για το συγεκριμενο α-β τεστ!
μαρτυραμε χωρις ξυλο τελικα κ εμεις..
μετα δεν φταιει η εταιρεια που μας εχει αλλαξει τα φωτα..
ρε καλα μας εκανε κ μας αφαιρεσε τα διαμαντια απο την ζουγκλα..
καλα μας εκανε κ 'εξαφανισε' τα διαμαντια απο τις ευχες..
καλα μας εκανε που μειωσε την πιθανοτητα διαμαντιων στο πεδιο...

το συγεκριμενο α-β τεστ εχει εναν κ μονο σκοπο.. να δει πως θα συμπεριφερθουμε στο πιο ακριβο πακετο..δεν εκανε ΄καλη΄σε καποιους..
πολυ απλα αν αγορασε ο λαος το 25ρι...το 15ρι θα εξαφανιστει κ την θεση του θα παρει το 25ρι.
αν το εκαναν αποτομα θα υπηρχε μεγαλη γκρινια..
με αυτον τον τροπο τι καταφεραν? να παραπονιουνται οι παιχτες σε ολα τα φορουμ οτι ειναι αδικο θελουμε κ εμεις 25ρι!!
μιλαμε τραγικα πραγματα...
οταν ομως αντικατασταθει το 15ρι με το 25ρι ολοι θα τρεξετε να κραξετε.

καλα μας κανουν.
καλα δεν εχεις και αδικο...το τυρι το δαγκωσαμε...αλλα οι δικαιολογιες περι χρησης του α-β ηταν οι εξοργιστικες...ισως εκει να ηταν μαλιστα το περισσοτερο τυρι...
 
Κορυφή