Συζήτηση Εκδήλωση Αδελφότητας

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Μιας και το προηγουμενο σχολιο θεωρηθηκε εκτος θεματος ας μεινω στο θεμα και να πω απλα οτι η εκδηλωση ειναι ενδιαφερουσα και μεσα στο πνευμα της Inno. Το πνευμα "κολλαει το παιχνιδι με την πρωτη ευκαιρια" ειναι για ακομη μια φορα πρωταγωνιστης. Σε περιπτωση που κερδισεις καποιο δωρο και βγεις απο την εκδηλωση πριν προλαβει να το εμφανισει εχεις το κλασσικο κολλημα που θελει ανανεωση στον περιηγητη. Αν δεν χρειαζεται ανανεωση τοτε παιρνοντας τα περιστατικα που υπαρχουν στην πολη εκεινη τη στιγμη, δεν εμφανιζει κανενα δωρο μεχρι να μπεις στην εκδηλωση για να τα εμφανισει ολα μαζι. Ξεχωριστη αναφορα για το κολλημα δεν κανω.
 

Pirlito

Νέο Μέλος
οκ, τα πηγαδια ευχων καταλαβαινουμε γιατι τα κοψατε απο δωρα στις εκδηλωσεις ... τον πυργο τακτικιστη κ την αναβαθμιση του γιατι ομως τα κοβετε κ αυτα απ'οτι φαινεται?
Επειδη στον εναν κοσμο παιζω μονο για να μαζευω διαμαντια (εξ'ου κ εχω παρατηρησει αυτο με τις ευχες) .. τα οποια θα τα χαλαγα στον βασικο μου για πυργους σε αυτο το ιβεντ (μιας κ ουτε στο προηγουμενο ειχε) μηπως μπορειτε να ενημερωσετε αν πραγματι σταματανε οι πυργοι απο daily special να ξερω αν ειναι να μη χαλαω τον χρονο μου για διαμαντια στον μη βασικο κοσμο?
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
Τόσο σημαντικό κτίριο είναι το θηριοτροφείο στο ημερήσιο δώρο
το έβγαλε προχθές πρώτο χτες στην αλλαγή και σήμερα πρώτο
θα μας τρελάνουν.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Αυτη τη βλακεια που ανεβαζει ηχο μολις φτασεις σε πολη, μπορειτε ννα την φτιαξετε ρε παιδια?
Βραδυ, σηκωνουμε ολο το σπιτι στο ποδι, νομιζουμε οτι μπηκαν οι οχτροι καβαλα και μας φαγανε....ελεος...
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
Αυτη τη βλακεια που ανεβαζει ηχο μολις φτασεις σε πολη, μπορειτε ννα την φτιαξετε ρε παιδια?
Βραδυ, σηκωνουμε ολο το σπιτι στο ποδι, νομιζουμε οτι μπηκαν οι οχτροι καβαλα και μας φαγανε....ελεος...

Αυτό κάνω εγώ κλείνω τους ήχους από εδώ.

ήχος .png
 

TeTaTeT

Μέλος
Τόσο σημαντικό κτίριο είναι το θηριοτροφείο στο ημερήσιο δώρο
το έβγαλε προχθές πρώτο χτες στην αλλαγή και σήμερα πρώτο
θα μας τρελάνουν.
Παρα-προχθές 1ο, προχθές στην αλλαγή, χθες σαν ημερήσιο και σήμερα έκανα και πάλι αλλαγή.
Ποιο το αποτέλεσμα σε 3 κόσμους ;;
Αυτό στη φωτό παρακάτω.

Επειδή φαίνεται ότι όντως πάνε να μας τρελάνουν, προτείνω, στο επόμενο event να προστεθεί Τρελοκομείο.
Να μπορούμε να κλειστούμε μέσα, να κάνουμε θεραπεία, μπας και γλιτώσουμε από τα Θηριοτροφεία.

____a00a.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή