Συζήτηση Εκδήλωση Ποδοσφαίρου 2023

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να σχολιάσετε, να κάνετε ερωτήσεις και να μας πείτε τη γνώμη σας σχετικά με την Εκδήλωση Ποδοσφαίρου 2023
 

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Τι σχεση εχει με το ποδόσφαιρο το event?
Το ποδόσφαιρο δεν αφορά αποκλειστικά και μόνο την επίτευξη τέρματος. Αφορά την τακτική, τις αλλαγές, την αναβάθμιση παικτών κτλ. Μέσω αυτών, επιτυγχάνεται και το "τέρμα", το οποίο στην προκειμένη περίπτωση είναι η όσο το δυνατόν μεγαλύτερη αναβάθμιση των παικτών, έως το μέγιστο των τεσσάρων αστέρων, ώστε να έχετε τη δυνατόν μεγαλύτερη πρόοδο στην εκδήλωση.
 

SCORPIOS

Banned
Το ποδόσφαιρο δεν αφορά αποκλειστικά και μόνο την επίτευξη τέρματος. Αφορά την τακτική, τις αλλαγές, την αναβάθμιση παικτών κτλ. Μέσω αυτών, επιτυγχάνεται και το "τέρμα", το οποίο στην προκειμένη περίπτωση είναι η όσο το δυνατόν μεγαλύτερη αναβάθμιση των παικτών, έως το μέγιστο των τεσσάρων αστέρων, ώστε να έχετε τη δυνατόν μεγαλύτερη πρόοδο στην εκδήλωση.
Μάλλον δεν έχεις ιδέα από μπάλα χωρίς γκολ δεν υπάρχει ποδόσφαιρο
 
Τελευταία επεξεργασία:

DRBULL

Νέο Μέλος
ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΙΣ ΗΜΕΡΗΣΙΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
Εργαζόμαστε ήδη πάνω στην επίλυση αυτού του προβλήματος που αφορά μόνο την εφαρμογή
 

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Μάλλον δεν έχεις ιδέα από μπάλα χωρίς γκολ δεν υπάρχει ποδόσφαιρο
Επειδή έχω ασχοληθεί με το συγκεκριμένο άθλημα ως ποδοσφαιριστής, ως παράγοντας και ως μέλος της Επιτροπής Πρωταθλήματος της ΕΠΣ του Νομού στον οποίο κατοικώ, να σας ενημερώσω ότι, η μπάλα δεν είναι άθλημα, το ποδόσφαιρο είναι και εκτιμώ ότι γίνεται αντιληπτό ποιος έχει σχέση με το ποδόσφαιρο και ποιος δεν έχει ιδέα τι είναι μπάλα.
Τώρα στο διά ταύτα, εγώ προσωπικά βλέπω τον πίνακα της εκδήλωσης σαν ένα γήπεδο προπόνησης, στο οποίο, μπαίνει ένας παίκτης που προθερμαινόταν, προπονείτε με τους υπόλοιπους του γηπέδου βελτιώνοντας τεχνική, φυσική κατάσταση κ.τ.λ. (αυξάνει για την εκδήλωση αστέρια) και στη συνέχεια πάει για αποθεραπεία, παίρνοντας όταν τελειώσει η προπόνηση και την αντίστοιχη τσάντα προπόνησης.
Βέβαια, αυτό μπορεί να το δει μόνο, όποιος βλέπει το ποτήρι μισογεμάτο και όχι μισοάδειο γι' αυτό και δεν σας κατηγορώ που το θεωρείτε "Με διαφορά το χειρότερο event ever", υπενθυμίζοντάς σας επί της ευκαιρίας, ότι το παρόν φόρουμ απευθύνεται σε χρήστες που μιλάνε Ελληνικά και θα πρέπει για κάθε άλλη γλώσσα που χρησιμοποιείτε να παρέχετε τη σωστή μετάφραση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
εγώ προσωπικά βλέπω τον πίνακα της εκδήλωσης σαν ένα γήπεδο προπόνησης, στο οποίο, μπαίνει ένας παίκτης που προθερμαινόταν, προπονείτε με τους υπόλοιπους του γηπέδου βελτιώνοντας τεχνική, φυσική κατάσταση κ.τ.λ. (αυξάνει για την εκδήλωση αστέρια) και στη συνέχεια πάει για αποθεραπεία, παίρνοντας όταν τελειώσει η προπόνηση και την αντίστοιχη τσάντα προπόνησης.
εγω βλεπω το μικρο σπιτι στο λιβαδι...οπου οπου εκει βρισκεται ο στρατηγος ο λοχαγος ο υπολοχαγος κ ανθυπολοχαγος...
καταστρωνουν εναν μεγαλο σχεδιο να απαγαγουν την κάρι ινγκαλς κ να την μεταφερουν στην πρωτευουσα του τεξας μετα απο εντολη του ταξιαρχου πατερα της... ειχε χωρισει με την μανα της.

ο καθενας βλεπει οτι θελει σε αυτον τον πινακα...ποδοσφαιρο παντως δεν ειναι...ποδοσφαιρο χωρις τερματα κ παιχτες να κλωτσανε το τοπι δεν υπαρχει,
αν εχεις παιξει μπαλα-εχεις κανει παραγοντας κ μελος επιτροπης κ βλεπεις ποδοσφαιρο στο εβεντ τοτε καταλαβαινουμε γιατι εχουμε αυτο το ποδοσφαιρο στην χωρα χαχαχαχαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

SCORPIOS

Banned
Επειδή έχω ασχοληθεί με το συγκεκριμένο άθλημα ως ποδοσφαιριστής, ως παράγοντας και ως μέλος της Επιτροπής Πρωταθλήματος της ΕΠΣ του Νομού στον οποίο κατοικώ, να σας ενημερώσω ότι, η μπάλα δεν είναι άθλημα, το ποδόσφαιρο είναι και εκτιμώ ότι γίνεται αντιληπτό ποιος έχει σχέση με το ποδόσφαιρο και ποιος δεν έχει ιδέα τι είναι μπάλα.
Τώρα στο διά ταύτα, εγώ προσωπικά βλέπω τον πίνακα της εκδήλωσης σαν ένα γήπεδο προπόνησης, στο οποίο, μπαίνει ένας παίκτης που προθερμαινόταν, προπονείτε με τους υπόλοιπους του γηπέδου βελτιώνοντας τεχνική, φυσική κατάσταση κ.τ.λ. (αυξάνει για την εκδήλωση αστέρια) και στη συνέχεια πάει για αποθεραπεία, παίρνοντας όταν τελειώσει η προπόνηση και την αντίστοιχη τσάντα προπόνησης.
Βέβαια, αυτό μπορεί να το δει μόνο, όποιος βλέπει το ποτήρι μισογεμάτο και όχι μισοάδειο γι' αυτό και δεν σας κατηγορώ που το θεωρείτε "Με διαφορά το χειρότερο event ever", υπενθυμίζοντάς σας επί της ευκαιρίας, ότι το παρόν φόρουμ απευθύνεται σε χρήστες που μιλάνε Ελληνικά και θα πρέπει για κάθε άλλη γλώσσα που χρησιμοποιείτε να παρέχετε τη σωστή μετάφραση.
Κι εγώ κάνω δίαιτα και βλέπω το μαρούλι σαν πατάτες τηγανητές το φασολάκι σαν μπριζόλα χοιρινή το νερό σαν ρετσίνα και τη μια φέτα ψωμί σαν προφιτερολ
Δεν έχει σημασία τι φαντάζεται κανείς αλλά τι υπάρχει πραγματικά
Όσο για το αν έχεις σχέση με το ποδόσφαιρο άσε τους άλλους να το κρίνουν έστω κι αν ισχύουν αυτά που γράφεις
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Το εβεντ δεν μου πολυαρεσει γιατί στηρίζεται πολύ στην τύχη και δεν έχει κάποια λογική λύση μαθηματική όπως άλλου τύπου εβεντ (πχ τα άλλα ποδοσφαιρικά με τις πάσες).

Κατά τα άλλα έχει το παιχνίδι στα εβεντ κάποιους μηχανισμούς στάνταρ που τους εναλλάσσει και συνδυαζει με διαφορετικά κελύφη (ας το πω έτσι) για ποικιλία. Από εκει και πέρα μικρή σημασία έχει το κάθε κέλυφος. Εγώ πάντως προσωπικά έχω βαρεθεί τα εβεντ. Έχω μαζέψει ένα σωρό κτίρια στην αποθήκη που δεν χωράνε να κτίσω οπότε.......

Αν θέλετε ποδοσφαιρικό βιντεοπαιχνίδι παίξτε κάνα tehkan world cup να ευχαριστηθειτε.

Μικρό σπίτι στο λιβάδι πολύ παλιακο. Καλύτερα καρουζέλ με κύρια Σιμενα ή ατρόμητους (cebollitas) που είναι και ποδοσφαιρικό.

Δίαιτα με ψωμί δεν κολλάει. Αντίθετα χοιρινή μπριζόλα μια χαρά.
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
Demme με όλο το σεβασμό γιατί ρίχνεις λάδι στη φωτιά εδώ γράφεις ως διαχειριστής μέλος του προσωπικού έτσι γράφει αριστερά.
Δεν πρέπει να απαντάς επί προσωπικού στους παίκτες μπορούν να γράφουν ελεύθερα τη γνώμη τους σωστή η λάθος.
Σε ένα παιχνίδι που παίζουν και βάζουν χρήματα (Διαμάντια) μπορούν να πουν τη τους αρέσει και τη όχι και να ζητούν
αλλαγές άσχετα αν η απόφαση είναι άλλων και η εταιρεία μας ζητάει προτάσεις για βελτιώσεις.

Σύμφωνα με τούς κανονισμούς του παιχνιδιού αυτό απαγορεύεται;
Βέβαια, αυτό μπορεί να το δει μόνο, όποιος βλέπει το ποτήρι μισογεμάτο και όχι μισοάδειο γι' αυτό και δεν σας κατηγορώ που το θεωρείτε "Με διαφορά το χειρότερο event ever", υπενθυμίζοντάς σας επί της ευκαιρίας, ότι το παρόν φόρουμ απευθύνεται σε χρήστες που μιλάνε Ελληνικά και θα πρέπει για κάθε άλλη γλώσσα που χρησιμοποιείτε να παρέχετε τη σωστή μετάφραση.

Το φόρουμ απευθύνεται σε όλους τους χρήστες άσχετα αν μιλούν καλά ελληνικά η' όχι αν είναι έξυπνοι η' χαζοί
αν έχουν σπουδάσει η όχι γράφουν ότι θέλουν και όπως θέλουν αρκεί να είναι σύμφωνα με τους κανονισμούς.
Δεν σχολιάζουμε δεν διορθώνουμε έτσι το ξέρει έτσι το γράφει έχει το δικαίωμα
και ναι το φόρουμ απευθύνεται σε χρήστες που μιλάνε Ελληνικά όλο το παιχνίδι και το φόρουμ
είναι γεμάτο με αγγλικές λέξεις δεν υπάρχει καθόλου η σωστή μετάφραση.
( Το όνομα του παιχνιδιού είναι στα ελληνικά, το φόρουμ είναι ελληνική λέξη κλπ)

Με εκτίμηση
Γιώργος
 

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Demme με όλο το σεβασμό γιατί ρίχνεις λάδι στη φωτιά εδώ γράφεις ως διαχειριστής μέλος του προσωπικού έτσι γράφει αριστερά.
Δεν πρέπει να απαντάς επί προσωπικού στους παίκτες μπορούν να γράφουν ελεύθερα τη γνώμη τους σωστή η λάθος.
Σε ένα παιχνίδι που παίζουν και βάζουν χρήματα (Διαμάντια) μπορούν να πουν τη τους αρέσει και τη όχι και να ζητούν
αλλαγές άσχετα αν η απόφαση είναι άλλων και η εταιρεία μας ζητάει προτάσεις για βελτιώσεις.

Σύμφωνα με τούς κανονισμούς του παιχνιδιού αυτό απαγορεύεται;
Βέβαια, αυτό μπορεί να το δει μόνο, όποιος βλέπει το ποτήρι μισογεμάτο και όχι μισοάδειο γι' αυτό και δεν σας κατηγορώ που το θεωρείτε "Με διαφορά το χειρότερο event ever", υπενθυμίζοντάς σας επί της ευκαιρίας, ότι το παρόν φόρουμ απευθύνεται σε χρήστες που μιλάνε Ελληνικά και θα πρέπει για κάθε άλλη γλώσσα που χρησιμοποιείτε να παρέχετε τη σωστή μετάφραση.

Το φόρουμ απευθύνεται σε όλους τους χρήστες άσχετα αν μιλούν καλά ελληνικά η' όχι αν είναι έξυπνοι η' χαζοί
αν έχουν σπουδάσει η όχι γράφουν ότι θέλουν και όπως θέλουν αρκεί να είναι σύμφωνα με τους κανονισμούς.
Δεν σχολιάζουμε δεν διορθώνουμε έτσι το ξέρει έτσι το γράφει έχει το δικαίωμα
και ναι το φόρουμ απευθύνεται σε χρήστες που μιλάνε Ελληνικά όλο το παιχνίδι και το φόρουμ
είναι γεμάτο με αγγλικές λέξεις δεν υπάρχει καθόλου η σωστή μετάφραση.
( Το όνομα του παιχνιδιού είναι στα ελληνικά, το φόρουμ είναι ελληνική λέξη κλπ)

Με εκτίμηση
Γιώργος
Να ζητήσω συγγνώμη γιατί εκ παραδρομής έγραψα με μπλε γράμματα (το διόρθωσα), το οποίο έδωσε την εντύπωση ότι έγραφα ως διαχειριστής την άποψή μου. Η άποψή μου για την εκδήλωση είναι καθαρά προσωπική αλλά, σε ότι αφορά τη μετάφραση οποιασδήποτε άλλης γλώσσας, καλώς ή κακώς προβλέπεται από τους κανόνες του φόρουμ. Δεν έκανα κανένα χαρακτηρισμό για οποιοδήποτε παίκτη ούτε σχολίασα τη γραμματική ή το συντακτικό του, απλά υπενθύμισα ένα κανόνα, υπενθύμιση η οποία στη συγκεκριμένη περίπτωση αφορά τη φράση "event ever".

Με εκτίμηση επίσης,
 
  • Like
Αντιδράσεις: finrod

finrod

Ενεργό Μέλος
Να ζητήσω συγγνώμη γιατί εκ παραδρομής έγραψα με μπλε γράμματα (το διόρθωσα), το οποίο έδωσε την εντύπωση ότι έγραφα ως διαχειριστής την άποψή μου. Η άποψή μου για την εκδήλωση είναι καθαρά προσωπική αλλά, σε ότι αφορά τη μετάφραση οποιασδήποτε άλλης γλώσσας, καλώς ή κακώς προβλέπεται από τους κανόνες του φόρουμ. Δεν έκανα κανένα χαρακτηρισμό για οποιοδήποτε παίκτη ούτε σχολίασα τη γραμματική ή το συντακτικό του, απλά υπενθύμισα ένα κανόνα, υπενθύμιση η οποία στη συγκεκριμένη περίπτωση αφορά τη φράση "event ever".

Με εκτίμηση επίσης,
Η επικρότηση για την αναγνώριση του σφάλματος. Ως μη γενόμενο, πλέον. Πάμε παρακάτω...
 
Κορυφή