Εξαφάνιση κτιρίων!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser334
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser334

Guest
Τις τελευταίες 2 μέρες κάθε φορά που συνδέομαι λείπει και από ένα κτίριο. Χάθηκε ο στάβλος ταράνδων και από χτες μέχρι σήμερα το εργαστήριο παραγωγής έξυπνων υλικών. Αν βοηθάει παλαιότερα κάθε φορά που άλλαζα θέση σε κτίρια μου έσβηνε ένα κομμάτι δρόμου 2χ2 σε άσχετη περιοχή. Έχει και αυτό γίνει 2-3 φορές.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
[iris]παρακαλώ κάντε αίτηση υποστήριξης για να το ελέγξουμε[/iris]
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Kαλησπερα σε ολους....
ουυυυυφφφφφφφ.....και νομισα οτι παω -παλι!!!- για καρτα γραφικων.....
και σε μενα εξαφανιζονται κτηρια, αλλα οχι εντελως...οταν βαζω το κερσορα πανω στο σημειο που ηταν το κτηριο μου δειχνει οτι κατι υπαρχει και δουλευει απο κατω...απλα αν κανω αννανεωση ξαναεμφανιζονται....
ο φιλος dεννιs δεν διευκρινιζει βεβαια αν ειναι ιδιο το προβλημα του....
αλλα εχω την εντυπωση οτι αν κανουμε ολοι αιτημα στην υποστηρηξη, θα γινει χωρις λογο, αφου δεν υπαρχει εξαφανιση κτηριων (κατα εμενα) αλλα προβλημα στη μηχανη γραφικων του παιχνιδιου....οποτε μη σας τρελλανουμε τζαμπα στα αιτηματα, δειτε το ετσι και αλλιως γενικα....
καλη συνεχεια.........
 

DeletedUser334

Guest
Για το δρόμο που εξαφανίζεται, μου δείχνει αποσυνδεδεμένα κτίρια, οπότε είναι και λειτουργικό το έλλειμμα. Και με refresh δεν περνάει. Τα άλλα κτίρια, δεν εμφανίζονται ούτε την άλλη μέρα, σα να έχουν πουληθεί.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
[iris]γνωρίζουμε ήδη ότι υπάρχει πρόβλημα στις συσκευές iOS με το Εργαστήρι του Τρελού Επιστήμονα.
Αν υπάρχει πρόβλημα και στους browser με άλλα κτίρια καλό θα ήταν να το ελέγξουμε για να αναφερθεί και αυτό [/iris]
 

DeletedUser29451

Guest
Σε μένα χάθηκαν τα διαμάντια. Περίπου 900 νομίζω.... συνέβη σε άλλον κάτι αντίστοιχο?
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
[iris] τα Διαμάντια δε χάνονται. Πολύ πιθάνον να τα χρησιμοποιήσατε και να μη θυμάστε.
Κάντε αίτηση υποστήριξης για να σας ενημερώσουμε[/iris]
 

DeletedUser29451

Guest
Εξαφάνιση διαμαντιών

[iris] τα Διαμάντια δε χάνονται. Πολύ πιθάνον να τα χρησιμοποιήσατε και να μη θυμάστε.
Κάντε αίτηση υποστήριξης για να σας ενημερώσουμε[/iris]

Ομολογώ ότι δε θυμάμαι να τα έχω χρησιμοποιήσει.
Υπάρχει τρόπος να το διαπιστώσετε εσείς και να με ενημερώσετε?
Τα διαμάντια τα χρησιμοποιώ για αγορά επέκτασης μόνο και τελευταία δεν το έκανα.
Υ.Γ.
Ψάχνω να βρω πως κάνουμε αίτηση υποστήριξης και δεν το βρήκα.
Αν μπορείτε ενημερώστε με κα ιγια αυτό
Ευχαριστώ.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα για να μπορεις να στειλεις μνμ προσωπικο στην ομαδα υποστηριξης αρκει να κανεις δεξιο κλικ σε οποιο σημειο θελεις στην πολη σου

http://prntscr.com/91hxq3
http://prntscr.com/91hyfp
τωρα τις τελευταιες μερες και στην συντεχνεια μας καποια παιδια παρατηρησαν οτι μαλλον ελειπαν καποια αντικειμενα απο την αποθηκη τους
στο εναν μαλιστα 2 κιτ ..υποθεσαμε οτι ισως τα χρησιμοποιησε καταλαθος 'η τα διεγραψε και του αρχισαμε την πλακα
Ενδομυχα ''συνομοτησαμε'' στην αποδοχη αυτης της εκδοχης παρα να αρχισουμε να υποπτευομαστε
οτι ξαναρχισαν παλι το γνωστο παιχνιδι του παρελθοντος οι ανιχνευσιμοι φωστηρες του φοε
γιατι εαν μπω στην διαδικασια της ανιχνευσης ειλικρινα δεν θα κανω πισω αυτη την φορα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser29451

Guest
Καλημερα για να μπορεις να στειλεις μνμ προσωπικο στην ομαδα υποστηριξης αρκει να κανεις δεξιο κλικ σε οποιο σημειο θελεις στην πολη σου

http://prntscr.com/91hxq3
http://prntscr.com/91hyfp
τωρα τις τελευταιες μερες και στην συντεχνεια μας καποια παιδια παρατηρησαν οτι μαλλον ελειπαν καποια αντικειμενα απο την αποθηκη τους
στο εναν μαλιστα 2 κιτ ..υποθεσαμε οτι ισως τα χρησιμοποιησε καταλαθος 'η τα διεγραψε και του αρχισαμε την πλακα
Ενδομυχα ''συνομοτησαμε'' στην αποδοχη αυτης της εκδοχης παρα να αρχισουμε να υποπτευομαστε
οτι ξαναρχισαν παλι το γνωστο παιχνιδι του παρελθοντος οι ανιχνευσιμοι φωστηρες του φοε
γιατι εαν μπω στην διαδικασια της ανιχνευσης ειλικρινα δεν θα κανω πισω αυτη την φορα

Ευχαριστώ πολύ, το έκανα και έστειλα μήνυμα αλλα ακόμα δε πήρα απάντηση.
Δε θέλω να πιστέψω ότι σκόπιμα χάνονται πράγματα από τις πόλεις μας και ελπίζω ότι είναι μια δυσλειτουργία του παιχνιδιού που θα διορθωθεί.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Χαρα μου εαν βοηθησα
το ιδιο ελπιζω και ευχομαι και γω
παντως εαν θες να διαβασεις ...τι ειχε γινει πριν καιρο
πηγαινε απο το κεντρικο φορουμ στο κατω μερος που ειναι το τμημα κοσμοι
εκει ψαξε τα θεματα που σχετιζονται με τον β κοσμο
http://prntscr.com/91jawk
http://prntscr.com/91jakr
για αυτο ..τον προτιμω (στον β κοσμο αναφερομαι) εχει ..παθιασμενους (το διατυπωσα οσο πιο ευγενικα μπορουσα) .....οπαδους ...
και οχι, δεν εξαιρω τον εαυτο μου. Εγω ισως και να ειμαι απο τους κορυφαιους του ..χορου των σαλτοπαθιασμενων
Ασχετως εαν ο καθενας απο μας εκδηλωνει-χορευει με αλλον τροπο και με αλλα βηματα το ''τσαμικο'' του
 

DeletedUser27888

Guest
καλημερα! η μιση πολη μου εδω στον Α κοσμο εχει εξαφανιστει με αποτελεσμα να μην μπορω να κανω καμμια ενεργεια σε κανενα κτηριο
(να βαλω πχ ποντους)καθως επισης και δεν μου ανοιγουν οι επιλογες κατω..πχ αγορα..η να μπορω να κανω καμμια ενεργεια σε φιλους..(μιας και οι δικες τους πολεις εχουν εξαφανιστει) γενικα δεν λειτουργει τιποτα,και καμμια επιλογη..καθως επισης και στον Γ κοσμο οπου εκει δεν υπαρχει και δεν φαινετε τιποτα απολυτως..
εστειλα στην υποστηριξη,αλλα η ωρα περναει χωρις να αλλαζει τιποτα..και οι ανανεωσεις φυσικα δεν δειχνουν να βοηθανε σε κατι..
παρακαλω δειτε αν μπορειτε να κανετε κατι συντομα.. ευχαριστω πολυ !!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα
προσπαθησε να κλεισεις εντελως τον υπολογιστη
κανε διαγραφη δεδομενων περιηγησης
και ξαναμπες στο φοε
 

DeletedUser27888

Guest
Αμμεση ανταποκριση και βοηθεια και απο την υποστηριξη.ολα ειναι ενταξει τωρα.Ευχαριστω παρα πολυ !! καλη συνεχεια !!
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Το προβλημα με την εξαφανιση των κτηριων συνεχιζετε, παρα τις αναβαθμισεις και τις διορθωσεις....
Το θεμα λυνετε με το κλεισιμο του browser, και το ξαναφορτωμα του παιχνιδιου....αλλα ειναι η ενδεδειγμενη μεθοδος αυτη?
Και κατι ασχετο με αυτο το θεμα.....
Στη σημερινη παρουσιαση της αναβαθμισης 1,71 απο την irisdp, το εδω για τον σχολιασμο της αναβαθμισης, δεν λειτουργει.....
 

DeletedUser31562

Guest
dite enas filos moy mpike mia fora sto pexnidi apo to kinito moy
kai pleon apo to spiti toy den mpori na moy bali forge pontoys
ua parakaloysa poli na dior8oti afto to la8os toy pexnidioy
enta3i na min mporis na balis apo to idio diktio alla apo diaforetiko?
parakalo poli toys ipef8inoys na dior8osoyn afto to la8os
 

DeletedUser29206

Guest
Μάλλον βαριόταν να μιλήσει στην υποστήριξη και είπε να το στείλει σε διάφορα θέματα που όλα είναι άσχετα με αυτό που ζητάει o_O
 
Κορυφή