Επαναλαμβανόμενες Αποστολές

metropolis

Μέλος
Γειά σας αγαπητοί συμπαίκτες
Μήπως θυμάται κανείς, η επαναλαμβανόμενη αποστολή που ζητάει "πλήρωσε ΧΧΧΧΧΧΧ νομίσματα" & "πλήρωσε ΧΧΧΧΧΧΧ προμήθειες", μέχρι και σε ποιά εποχή εμφανίζεται? Η ερώτηση έχει σαν αντικείμενο την επωφελέστερη κατανάλωση των πολλών δις νομισμάτων και προμηθειών που μαζεύονται....
Όποιος από τους προχωρημένους στην ανώτερη εποχή θυμάται, ας κάνει έναν κόπο να πληροφορήσει και τους ανερχόμενους :)))
 
Υπάρχει αλλά δεν ξέρω κατά πόσο σε συμφέρει, ίσως η αποστολή αγόρασε πόντους είναι καλύτερη για την περίπτωση σου ειδικά αν έχεις κρατήσει το κόστος χαμηλό. Στο ωκεάνιο και αυτή.
 

DeletedUser31374

Guest
Στο ωκεάνιο που είμαι συμφέρουν όλες μόνο πρέπει να έχεις μεγάλο επίπεδο στο Frontenac.
 

metropolis

Μέλος
Γειά σας αγαπητοί συμπαίκτες
Μήπως θυμάται κανείς, η επαναλαμβανόμενη αποστολή που ζητάει "πλήρωσε ΧΧΧΧΧΧΧ νομίσματα" & "πλήρωσε ΧΧΧΧΧΧΧ προμήθειες", μέχρι και σε ποιά εποχή εμφανίζεται? Η ερώτηση έχει σαν αντικείμενο την επωφελέστερη κατανάλωση των πολλών δις νομισμάτων και προμηθειών που μαζεύονται....

Τρεις ευγενικοί συμπαίκτες, τους οποίους ευχαριστώ ιδιαίτερα, επιβεβαίωσαν ότι η συγκεκριμένη αποστολή εμφανίζεται μέχρι και την εποχή του Ωκεάνιου Μέλλοντος...

Μήπως και κάποιος που βρίσκεται στις εποχές του Εικονικού Μέλλοντος & στις δύο Διαστημικές εποχές θυμάται, κι ας κάνει έναν κόπο να πληροφορήσει και τους ανερχόμενους :)))
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Στο εικονικο μελλον που ειμαι εγω εμφανιζεται παντως με τιμες 800,000 και για τα δυο. Και απο το διαδικτυο αλιευσα πληροφοριες οτι εμφανιζεται και στον Αρη με κοστος 1,2 εκατομμυρια
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Τώρα μόλις ρώτησα άτομο που βρίσκεται στη Ζώνη Αστεροειδών και μου είπε ότι δεν υπάρχει η συγκεκριμένη αποστολή.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα υπαρχει εμμεσως και στην τελευταια εποχη με καποιες ...εκφραστικες παραλλαγες

1
φυσικα εξαρταται με το ποσο αγοραζει τον ποντο καποιος

2

εδω βασικα κτιζεις γκρεμιζεις καποια κτηρια και την ολοκληρωνεις εμμεσως δηλ ειναι σαν να πληρωνεις χ νομισματα ψ σφυρια
εαν υπολογισεις το κοστος κτισιματος αφαιροντας το κερδος ...επιστροφης του γκρεμισματος ειναι πανω κατω το ιδιο με την επαναλαμβανομενη πληρωσε χψ νομισματα και χψ σφυρια
 

metropolis

Μέλος
Σας ευχαριστώ και πάλι αγπητοί συμπαίκτες....
Το συμπέρασμα, λοιπόν, είναι, ότι είναι επωφελέστερο να κρατηθούν τα νομίσματα και οι προμήθειες, γιά την περίπτωση που ανοίγει καινούρια εποχή, και μπαίνοντας, χρειάζονται άφθονα αγαθά, τα οποία δεν υπάρχουν στην αγορά....
Καλή συνέχεια στον ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟ και την ψυχαγωγία μας :)
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Σας ευχαριστώ και πάλι αγπητοί συμπαίκτες....
Το συμπέρασμα, λοιπόν, είναι, ότι είναι επωφελέστερο να κρατηθούν τα νομίσματα και οι προμήθειες, γιά την περίπτωση που ανοίγει καινούρια εποχή, και μπαίνοντας, χρειάζονται άφθονα αγαθά, τα οποία δεν υπάρχουν στην αγορά....
Καλή συνέχεια στον ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟ και την ψυχαγωγία μας :)
Εαν μου επιτρεπετε θα σας δωσω μια συμβουλη
καλυτερα οταν υπαρχουν εκδηλωσεις και εχουν δωρα κιτ πολλαπλων χρησεων να τα κυνηγατε ...αρκετοι τα υποτιμουν 'η τα παιρνουν για τους φοε ποντους ομως το ατου τους ειναι τα υλικα
τα οποια δεν εχουν ..ηλικια
ειναι αναλογα με την εποχη του Δημαρχειου σας οταν τα ''εξαργυρωσετε''
πχ αυτα
μην τα ξοδεψετε αμεσως ..να εχετε κατα νου οτι μπορει να ειναι πιο χρησιμα στα πιο ΄΄γεραματα΄΄ δηλ οταν θα μπειτε σε καποια μεγαλυτερη εποχη
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
μην τα ξοδεψετε αμεσως ..να εχετε κατα νου οτι μπορει να ειναι πιο χρησιμα στα πιο ΄΄γεραματα΄΄ δηλ οταν θα μπειτε σε καποια μεγαλυτερη εποχη
Εχω ακομα κιτ απο τοτε που ήμουν δε-θυμάμαι-ποια εποχή, και όσες φορές τα χρειάστηκα τελικά δεν τα άνοιγα, γιατί σκεφτόμουν ότι θα μου είναι πιο απαραίτητα σε μελλοντική εποχή... ακόμα τα έχω δλδ στην αποθήκη μου :Ρ
 
Κορυφή