Επαναφορά Λογαριασμού Peris 21... Πλήρης αδιαφορία της Διαχείρησης

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser25588
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

dio21

Καμένος Χρήστης
Εχουμε χασει λιγο τη μπαλλα, ή μου φενετε?
5-6 ατομα ασχολουμαστε με το Φορουμ (εκτος Διαγωνισμων, τοτε μπαινουν πολλοι) και δεν μπορουμε να βρουμε τη λυση ωστε να μην υπαρχουν διαγραφες "φωνων" εδω?
ειναι κριμα να χανουμε αποψεις, σε ενα "Φορουμ" ανταλλαγης ιδεων πανω σε ενα παιχνιδι, και να φτανουμε σε μετρα "μονιμων αποκλεισμων¨"....
ειναι κριμα για το παιχνιδι καταρχην, και για την ανταλλαγη αποψεων κατα δευτερον και βασικοτερο...
ειναι κριμα να επικροτουνται τετοιες ενεργειες απο αλλα μελη του φορουμ, ασχετα με το λογο που εχει ο καθενας...
Καλο θα ηταν να μπορουσαμε να ανταλλασουμε αποψεις και να συζηταμε, χωρις να υπερβαλουμε φυσικα, και χωρις να δημιουργουμε "νηματα" ανουσια, επισης...!!!
Καλο θα ηταν να ελειπαν απο ενα φορουμ αντεγκλισεις και εκφρασεις βαριες, αλλα και παρατυπιες...
Ολα αυτα ειναι στο χερι μας να υπαρχουν και ευθυνη των διαχειριστων να τα επιβλεπουν...

Εν τελει ολα αυτα ειναι ασχετα εδω, στο θεμα που ανοιξε ο συμπαικτης (δικαια ή αδικα) για να πει τον "πονο" του...
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Είναι επίσης κρίμα αγαπημένε μου diokomo να υπάρχουν δάχτυλα που να δείχνουν το δέντρο, ενώ όλοι κοιτάζουν το δάσος.
Αυτά τα δάχτυλα ανήκουν στις ίδιες φωνές που με αναγκάζουν να φτάσω στα μέτρα των μόνιμων αποκλεισμών, που και για εμένα δεν είναι ότι καλύτερο.
Νομίζω πως μετά από σχεδόν 10 χρόνια στην InnoGames και τα παιχνίδια της, δεν έχω να αποδείξω τίποτα σε κανένα παίκτη.

Το θέμα φυσικά έχει ξεφύγει. Ο παίκτης ενημερώθηκε και φαντάζομαι ικανοποιήθηκε, οπότε κλειδώνουμε και πάμε παρακάτω.

C u later που λένε και στο χωριό μου
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή