Ε, τώρα δεν ξέρω τι τίτλο να βάλω. Μια ερώτηση απλώς θέλω να κάνω :p

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser29206
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser29206

Guest
Αυτό σημαίνει πως τον έχω διαγράψει από φίλο ή έχει διαγραφτεί ο λογαριασμός του (δηλαδή να έχει ξεπεράσει τις 30 μέρες χωρίς κάποια ενέργεια στο παιχνίδι κλπ);
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Αυτό σημαίνει πως τον έχω διαγράψει από φίλο ή έχει διαγραφτεί ο λογαριασμός του (δηλαδή να έχει ξεπεράσει τις 30 μέρες χωρίς κάποια ενέργεια στο παιχνίδι κλπ);
Αυτο σημαινει
1 οτι αποφασισε να σταματησει οριστικα και για να μην εχει πισωγυρισματα ζητησε απο την διαχειριση να διαγραφει οριστικα ο λογαριασμος του
2 Ανενεργος λογαριασμος - βαση των τελευταιων εν ισχυη κανονων του φοε
https://forum.gr.forgeofempires.com/index.php?threads/Επίσημοι-Κανόνες-foe.6617/
§10
σε σχεση παντα με την εποχη που ειναι ο βασικος λογαριασμος και τον αριθμο των διαμαντιων που εχει
3 Λογαριασμος ο ποιος εχει τιμωρηθει με οριστικη διαγραφη
 

DeletedUser29206

Guest
Αυτο σημαινει
1 οτι αποφασισε να σταματησει οριστικα και για να μην εχει πισωγυρισματα ζητησε απο την διαχειριση να διαγραφει οριστικα ο λογαριασμος του
2 Ανενεργος λογαριασμος - βαση των τελευταιων εν ισχυη κανονων του φοε
https://forum.gr.forgeofempires.com/index.php?threads/Επίσημοι-Κανόνες-foe.6617/
§10
σε σχεση παντα με την εποχη που ειναι ο βασικος λογαριασμος και τον αριθμο των διαμαντιων που εχει
3 Λογαριασμος ο ποιος εχει τιμωρηθει με οριστικη διαγραφη
Οκ, ευχαριστώ :)
 

DeletedUser29206

Guest
Άμα έχω κάποιο φίλο και έχει διαγραφτεί ο λογαριασμός του, αυτομάτως φεύγει από την μπάρα φίλων μου;
 

DeletedUser31693

Guest
καλησπέρα...
Πώς μπορώ να γνωρίζω πόσους παίκτες και ποιούς.... έχω προσκαλέσει, και ποιοί από τους φίλους μου με έχουν προσκαλέσει.
Εχω διαγράψει κάποιους ανενεργούς και ακόμα δεν μου επιτρέπει να προσκαλέσω καινούριους.
Τί με συμβουλεύετε να κάνω?
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

DeletedUser29206

Guest
καλησπέρα...
Πώς μπορώ να γνωρίζω πόσους παίκτες και ποιούς.... έχω προσκαλέσει, και ποιοί από τους φίλους μου με έχουν προσκαλέσει.
Εχω διαγράψει κάποιους ανενεργούς και ακόμα δεν μου επιτρέπει να προσκαλέσω καινούριους.
Τί με συμβουλεύετε να κάνω?
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Λοιπόν, θα σου εξηγήσω:
Το να δεις πόσους και ποιους έχεις προσκαλέσει είναι αδύνατο.
Υπάρχει ένας "κανόνας" του παιχνιδιού:
Γίνεται να στέλνεις προσκλήσεις (αιτήματα φιλίας) όταν έχεις κάτω από 80 φίλους ασχέτως το αν έχεις στείλει εσύ τις προσκλήσεις ή οι άλλοι.
Μετά από τους 80 φίλους μπορούν ΜΟΝΟ να σου στέλνουν αιτήματα φιλίας.
Συνολικά γίνεται να έχεις μέχρι 140 φίλους.
Για να στείλεις τώρα αίτημα φιλίας θα πρέπει να διαγράψεις κάποιους φίλους για να φτάσεις κάτω από το όριο των 80 δηλαδή 79 και κάτω για να ξανά-αποκτήσεις την δυνατότητα της πρόσκλησης.
Πιστεύω να σε βοήθησα.
Ό,τι δεν κατάλαβες μπορείς να ξαναρωτήσεις και άμα θες και κάτι άλλο εδώ είμαστε εμείς* :)
*εμείς=όλη η παρέα του forum
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα δυστυχως προσωρινα δεν υπαρχει τροπος
πρεπει να διαγραψετε μεχρι να μεινουν 79 συνολο φιλοι ( μαζι με τις προσκλησεις που εκκρεμουν)
για να μπορεσετε να αποστειλετε προσκληση για 1 παιχτη
 

DeletedUser31693

Guest
Λοιπόν, θα σου εξηγήσω:
Το να δεις πόσους και ποιους έχεις προσκαλέσει είναι αδύνατο.
Υπάρχει ένας "κανόνας" του παιχνιδιού:
Γίνεται να στέλνεις προσκλήσεις (αιτήματα φιλίας) όταν έχεις κάτω από 80 φίλους ασχέτως το αν έχεις στείλει εσύ τις προσκλήσεις ή οι άλλοι.
Μετά από τους 80 φίλους μπορούν ΜΟΝΟ να σου στέλνουν αιτήματα φιλίας.
Συνολικά γίνεται να έχεις μέχρι 140 φίλους.
Για να στείλεις τώρα αίτημα φιλίας θα πρέπει να διαγράψεις κάποιους φίλους για να φτάσεις κάτω από το όριο των 80 δηλαδή 79 και κάτω για να ξανά-αποκτήσεις την δυνατότητα της πρόσκλησης.
Πιστεύω να σε βοήθησα.
Ό,τι δεν κατάλαβες μπορείς να ξαναρωτήσεις και άμα θες και κάτι άλλο εδώ είμαστε εμείς* :)
*εμείς=όλη η παρέα του forum
Λοιπόν, θα σου εξηγήσω:
Το να δεις πόσους και ποιους έχεις προσκαλέσει είναι αδύνατο.
Υπάρχει ένας "κανόνας" του παιχνιδιού:
Γίνεται να στέλνεις προσκλήσεις (αιτήματα φιλίας) όταν έχεις κάτω από 80 φίλους ασχέτως το αν έχεις στείλει εσύ τις προσκλήσεις ή οι άλλοι.
Μετά από τους 80 φίλους μπορούν ΜΟΝΟ να σου στέλνουν αιτήματα φιλίας.
Συνολικά γίνεται να έχεις μέχρι 140 φίλους.
Για να στείλεις τώρα αίτημα φιλίας θα πρέπει να διαγράψεις κάποιους φίλους για να φτάσεις κάτω από το όριο των 80 δηλαδή 79 και κάτω για να ξανά-αποκτήσεις την δυνατότητα της πρόσκλησης.
Πιστεύω να σε βοήθησα.
Ό,τι δεν κατάλαβες μπορείς να ξαναρωτήσεις και άμα θες και κάτι άλλο εδώ είμαστε εμείς* :)
*εμείς=όλη η παρέα του forum
Ευχαριστώ πολύ!!!
 

DeletedUser31693

Guest
Καλησπερα δυστυχως προσωρινα δεν υπαρχει τροπος
πρεπει να διαγραψετε μεχρι να μεινουν 79 συνολο φιλοι ( μαζι με τις προσκλησεις που εκκρεμουν)
για να μπορεσετε να αποστειλετε προσκληση για 1 παιχτη
Να είσαι καλά ευχαριστώ!
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Αυτο κουμπι "Αυτοματη Μαχη" το χρησιμοποιει κανεις ρε παιδες?
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Εγω το εχω χρησιμοποιησει μερικες φορες αν βαριεμαι ή αν βιαζομαι ή αν ειναι ευκολη η μαχη (πχ στο 1ο επιπεδο εκστρατεια).
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Εγω το εχω χρησιμοποιησει μερικες φορες αν βαριεμαι ή αν βιαζομαι ή αν ειναι ευκολη η μαχη (πχ στο 1ο επιπεδο εκστρατεια).

Ναι οκ...εκει που ξερεις τι στρατο θα αντιμετωπισεις οκ...
Αλλα στον ΣεΣ? στη γειτονια? πας με τοσο Αυτοματο?...δεν πας...
εκτος και αν δεν ξερεις....;)
Το θεμα μου ειναι, γιατι ειναι το κουμπακι εκει που ειναι? και μερικες φορες το παταμε κατα λαθος....
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Ε με αγνωστο αντιπαλο δεν ρισκαρεις γιατι μπορει να χασεις την οχταδα εν ριπη οφθαλμου.

Για τον χαρτη καλο ειναι ομως. Μπηκε το κουμπι για πιο γρηγορα υποτιθεται ωστε να μην χρειαστει να φορτωσει το παιχνιδι το πεδιο μαχης.

Τωρα ειναι αναλογα με τον τροπο παιχνιδιου του καθενα αν βολευει ή οχι.
 

DeletedUser21

Guest
Το βρίσκω αρκετά χρήσιμο κουμπί καθώς αν έχεις αρκετή επιθετική και αμυντική δύναμη στο στρατό σου συντομεύει τους χρόνους επιθέσεων, τόσο στη γειτονιά όσο και στην εξτρατεία, εννοείτε ότι πρέπει να έχεις και καλό απόθεμα στρατευμάτων ώστε σε κάθε μάχη να αλλάζεις τις "πληγωμένες" μονάδες. Προσωπικά το χρησιμοποιώ συχνά.
 

DeletedUser30258

Guest
πω πω τι είπε ο μεγάλος ......πόσα ξέρεις ...
 

DeletedUser29206

Guest
Εγώ προσωπικά όταν βαριέμαι χάνω έτσι τις οχτάδες στρατού :D
Αλλά όχι είναι χρήσιμο διότι μία σίγουρη μάχη είναι καλό να μην σου πάρει χρόνο. Ο χρόνος είναι χρήμα!
 

DeletedUser29206

Guest
Ε, για κάποιους είναι χρήσιμο για κάποιους άλλους είναι άχρηστο. Ο κάθε ένας έχει την δικιά του άποψη. Το θέμα είναι να τις δεχόμαστε ;)
 
Κορυφή