Ιστορική Σειρά Αποστολών Σαχ Τζαχάν [Συζήτηση]

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας σχετικά με το περιεχόμενο της ιστορικής σειράς αποστολών Σαχ Τζαχάν
 

DeletedUser29206

Guest
Η αλήθεια είναι πως το κτίριο αυτής της εκδήλωσης δεν λέει τόσο για την έκτασή του αφού υπάρχει η ευχή και ο κτήνος νεότητας με έκταση 3χ3.
Τέλος πάντων καλές ανταμοιβές να έχουμε!
 

DeletedUser

Guest
Η αλήθεια είναι πως το κτίριο αυτής της εκδήλωσης δεν λέει τόσο για την έκτασή του αφού υπάρχει η ευχή και ο κτήνος νεότητας με έκταση 3χ3.
Τέλος πάντων καλές ανταμοιβές να έχουμε!

Τι εκταση εχει και τι προσφερει?
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
μπορείτε να επισκεφθείτε τη σελίδα στη wiki για να ενημερωθείτε για όλα τα χαρακτηριστικά του κτιρίου εδώ

(υπάρχει και στην ανακοίνωση)
 

DeletedUser31571

Guest
Τύπος: Κτίριο Τυχαίας Παραγωγής
Μόλις το είδα μου κόπηκε η χαρά , όπως είπε και ο Μάριος, είναι μια μεγάλη ευχή ή κρήνη νεότητας.
Θα δούμε...
 

kapatas1980

Νέο Μέλος
Όντως είναι μεγάλο, αλλά είναι πολύ-πολύ όμορφο και για μένα αξίζει τα λίγο παραπάνω τετραγωνάκια! Επίσης για τους νέους παίκτες είναι πιο σπάνιο να κερδίσουν ευχή ή κρήνη νεότητας :)
 

DeletedUser29206

Guest
Ναι φυσικά! Εξυπακούεται, ένα τόσο καλό κτίριο δεν μπορούσε να μην μπει σε μία καινούργια πόλη. Επειδή το αγαπημένο μου ειδικό κτίριο είναι η ευχή δεν θα μπορούσα να παραλείψω σε αυτήν την εκδήλωση!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
παιδια εχει διαστασεις 5χ4 και τα οφελη που προσφερει αντιστοιχουν σε 2 ευχες
γιατι παραγει τα τυχαια δωρα καθε 12 ωρες και οχι καθε 24 ωρες που ειναι η ευχη
 

dio21

Καμένος Χρήστης
απανω του, λοιπον!!!!
παμε να εξερευνησουμε κατακτησουμε κτλ...
 

DeletedUser29206

Guest
Οπς! Μου διέφυγε αυτό! Τελικά ό,τι μπαίνει σε ιστορική σειρά δεν μας χαλάει καθόλου!!!
 
Κορυφή